Birleşik Krallık Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Birleşik Krallık Twitter

Batı Balkanlar’da yalnızca bölgesel bir rekabet yok. Esas küresel aktörler var elbet ama daha ilginci, Avrupa-içi/Avrupalı dinamiklerin de çelişkileri var. Birleşik Krallık, Almanya ve Fransa bambaşka çizgilerde örneğin. Bosna ve Kosova özelindeki yaklaşım farkları çok bariz..

Eğer savaş olmasaydı 1. Birleşik Krallık olacaktı. Siz ne düşünüyorsunuz? #Eurovision.

Birleşik Krallık 20 senede bir iyi şarkı ile katıldı ama maalesef politika… #Eurovision.

Abi siz manyak mısınız? Ukrayna zaten juri oyları sayesinde birinci olmadı savaşla ne alaka. Adamlar 389 puanla rekor kırdılar halk oylamasında. Ve gayette hakettiler. Juriye kalsa Birleşik Krallık birinciydi zaten. Beğenmeyenler olabilir de kuduranlar var kudurmayın #Eurovision.

Jüri oylaması kaldırılsın, gerizekalı herifler ya. Birleşik Krallık neyse ki halk oylamasından bu kadar yüksek oy alamayacak, rahatım. #Eurovision.

Ay bu arada beni sadece ukrayna değil naçizane görüşlerimle birleşik krallık, sırbistan ve moldova da dumura uğrattı #EUROVISION.

11 kişilik ekseriyetle Amerikalı izleyici grubumuzun puanları: 12 Ukrayna 10 İspanya 8 Sırbistan 7 Norveç 6 Fransa 5 Litvanya 4 İsveç 3 İzlanda 2 Moldova 1 Polonya Birleşik Krallık manasızlığı haricinde ilk üçün aynı olması iyi gösterge. Hemen herkes ilk defa dinledi şarkıları..

Ukrayna’yı tebrik ediyorum. Bu şekilde sonuçlanabileceği zaten öngörülüyordu, o yüzden sonuca karşı nötrüm. Ukrayna’yı bir kenara koyduğumuzda ise Birleşik Krallık ve İspanya’nın zirveyi paylaşması çok güzel! Gönül isterdi ki siyaset yansımasın ve İspanya kazansın. Ama olsun..

2022 #Eurovision Şarkı Yarışması’nın Jüri kazananı Birleşik Krallık oldu. #UnitedKingdom.

Eurovisionu hak eden ülke Ukrayna değil. Birleşik Krallık, İsveç ya da İspanya hak ediyor. Bunun için bir yıllık heves çöp oldu.

Ölmeden birleşik Krallık’ın Eurovision da birinci olduğunu da göreceğiz sanırım #Eurovision.

Ukrayna’nın şarkısı güzel ama bu kadar oy olacak bir şarkı değil. Politik sebepler olmasaydı iyi sıralaması olurdu ama 1. olmazdı, İspanya veya Birleşik Krallık kazanırdı. Ayrıca The Rasmus nasıl 21??? #Eurovision.

görüyoruz ki maneskin’in kazandığı inanılmaz ünden sonra normalde #Eurovision2022 ‘ı sikine bile takmayan ülkeler özen göstermeye başlamış. hayatımda birleşik krallık’ın eurovisiona “iddialı” bi şarkıyla katıldığını görmemiştim.

Birleşik Krallık Fotoğraf,Birleşik Krallık Fotoğraf by Oiku,Oiku on twitter tweets Birleşik Krallık Fotoğraf
a
A

şarkıyı şimdi eh 👎👎 birleşik krallık geçen sene 0 çekmişti bu şarkısı da bok gibi gayet çıkar ilişkiniz var diye puan dağıtmışsınız.

Gecenin esas kazananı Birleşik Krallık diyebiliriz. Sam Ryder iyi iş çıkardı tebrikler..

naz
Naz

@Eurovisn_Turkey Avrupa köy peyniri kokuyor size fazla Birleşik Krallık. Kızlay mısınız abi siz? Yardım kuruluşu mu bura?? Freddie Mercury reankarnesi Sam Ryder fazla Son on yılın en rezil sonucu yazık.

En çok da uzun seneler sonra kazanmaya çok yaklaşan Birleşik Krallık, harika şarkısıyla İsveç ve şovuyla İspanya’ya yazı.

Bir ülke savas magduru diye eurovision’u kazanmamali :( yazik oldu UK’a 🇬🇧 #eurovision Ukrayna performansi iyiydi ama Birlesik Krallik hak etti bence..

.
.

Elbette şarkı güzeldi. Hak etmedi değil fakat biliyoruz ki savaş yarışmayı Ukrayna ya taşıdı. Gönlümden geçen şampiyon kesinlikle ama kesinlikle Birleşik Krallık tı ve #Eurovision.

Ben olsam bi Ultimo açıklaması döşerdim gönüllerin birincisi Birleşik Krallık falan yazardım kesin dşdşdkdh.

@Eurovisn_Turkey Tekrar politik bir şarkıyla, zaten Jamala da haketmemişti. Gül gibi Avusturalya dururken. Avusturalya Avrupadan çok uzak fiye halktan iyi oy alamıyor. Aynı şekilde Birleşik Krallık da.

@grotheloria Başardığı yine de inanılmaz. Geçen sene 0 puanda bitirdi Birleşik Krallık..

Bu zor günlerde Ukraynalıların yüzünü biraz da olsa gülümsetebileceği için Eurovision’u Ukrayna’nın kazanmasına çok mutlu oldum. Sanat bir kez daha barışın yanında olduğunu gösterdi🙏 ( Birleşik Krallık’ı temsil eden Sam Ryder tabii ki şahaneydi)..

Sonuca şaşırmadık. Birleşik Krallık, Arnavutluk ve Kıbrıs gibi güzel parçaları olan ülkelere yazık oldu. 💔 #Eurovision.

@Eurovisn_Turkey Asla hak etmediler birleşik krallık ispanya isveç gibi çok daha başarılı ülkelere haksızlık yapıldı sırf savaşta oldukları iç şuan gerçekten aşırı sinirliyim ama avrupa halkı gayet memmun gibi bu sonuçtan yemin ederim polonya kazansa daha adil olurdu 😡.

nhr
Nhr

oha ukrayna oldu sjdjwkdjwlhdld birleşik krallık olur diyodum nazar değdirdim galiba iyice ali koç’a döndüm ha.

Kazanacaksa Ukrayna kazansın ne İsveç ve birleşik krallık çekemiyeceğim uyumadan evvel..

Birleşik Krallık ve İsveç halk oylamasında bekleneni alamaz. İspanya ve İtalya iyi puanlar alır. Halkın Ukrayna desteği belirleyici.

Ayrıca Birleşik Krallık kendi rekorunu kırdı sanırım 16. ikinciliğini aldı #Eurovision.

naz
Naz

Bi’ FBOpetli olarak Birleşik Krallığı destekleyerek ikinci bitirmesine yol açtığım için tüm Birleşik Krallık halkından özür diliyorum. Hakeden biziz ama galibiyet yerine tabak alıp dönüyoruz..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • AyşeYaz 1890aGönder
  • Ömer Erdoğan
  • Balotelli
  • Başakşehir
  • Başakşehir - Trabzonspor
  • Başımız