Turkey flag

🕓

#BirliktenKuvvetDoğar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Türk toplumu bulunduğu her ülke gibi ABD için de bir zenginlik ve Türk-Amerikan ilişkilerinde de güçlü bir köprüdür. #NYKırmızıBeyaz #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar Twitter

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

#BirliktenKuvvetDoğar - Twitter'da en iyi Tweetler

#BirliktenKuvvetDoğar Çabuk izmir de birşey deyin şuna,izmirim yardım et lütfen.

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

#BirliktenKuvvetDoğar fakat cemaatler veya başka dernek, vakıf gibi kuruluşlarla kurulan birlikler sizi kısa mesafede ayakta tutar. Uzun mesafede birlikler çatışmaya döner. O yüzden kurduğunuz birlikler her zaman halk ile olsun. Halk daimdir..

Din kardeşi deyipte dinsiz suriyeliyi barındıracağımıza filistine asker gönderip filistin halkı için savaşmaya #BirliktenKuvvetDoğar.

Memleketin ve devrimin, içeriden ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korunması için bütün Milliyetçi ve Cumhuriyetçi kuvvetlerin bir yerde toplanması gerekir. Aynı cinsten olan kuvvetler, ortak amaç yolunda birleşmelidir. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

O zaman varmısınız suriyeliyi memleketlerine göndermeye #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar oğluna kumara para yetiştiremeyen Bin Ali İn Ali.

Sohbeti güzel cesur baylar gizlice msj atabilir fantazi heyecan 😚#BirliktenKuvvetDoğar.

Biz güçlendikçe düşmanlarımız dahada çok artıyor ☝️🇹🇷 Yine alacağız yine alacağız #BirliktenKuvvetDoğar.

Bir tarafta Ak Parti, MHP Diğer tarafta Hdp, CHP Bir yanda 10 yıldır icraatleriyle tanıdığımız Binali Yıldırım. Diğer yanda polemikleriyle,yalanlarıyla ve diksiyonuyla tanıdığımız malum kişi! Tercih zor olmasa #YorulmakYokMücadeleyeDevam #BirliktenKuvvetDoğar.

Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklal timsali olmuş bir milletiz. #ATATÜRK #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar diye twit atıp birlik olamayan bir ülkede yaşı🤷‍♀️ İnşallah önce kendi değerlerimize, hayatlarımıza ve en önemlisi de çocuklarımıza sahip olan bir ülke oluruz☺️(Gece gece güzel dileklerimizi de dilediğimize göre 💤) #iyigeceler.

Duaya muhtaçlık bitmez Kul ol İstersen sultan Bir garibin duasına gir Kurtarır ise o kurtarır @Buyuk_SozuTr @Yurek_Yanginimm #BabaAdamBinali #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar evet bu dogrudur. Lakin birlikteliğin kuvveti tek kişiye verilse kuvvet kum misali rüzgarda toz olup insanların gözlerine girerek sadece rahatsızlık verir..

Tek bir zaman çizgimiz var. Düne geri dönüş yok. Yarın ise tam bugün kurtarılabilir. #BirliktenKuvvetDoğar.

Bir çocuğun (Rabia Naz) ölümünü neden araştırmak istemiyorsunuz. Siz anne baba değil misiniz? #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar sayısız şirket sahibi olan musaka Ekrem imamoğlu birde avmsı var bu paralar nerede geldi ve belediyenin 500 milyonu nerede.

1 Ayda 27 Şehit!!! Dünyanın hiçbiryerinde teröristlerin partisi yoktur! Dünyanın en demokrasili ülkesi Türkiyedir! El ele verip Hdp-Pkk ve dernek şirketlerini kapatmalı. Karşı çıkanında etkisiz hale getirilmesi gerek! #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar Buyrun bu ve bunun gibileri daha zengin yapmak istiyorsaniz basin oyunuzu ampule. Sora da zevk almaya bakin cunku sikayet hakkiniz kalmiyacak..

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

#BirliktenKuvvetDoğar Pkklı alçakların şehir yapılanmasına acilen savaş açılmalı. Hdp denilen pislik virüs partisi kapatılmalı. Ve topyekün el ele verip hayali kürdistan olanların hepsini toplu mezara gö.

.................HAYIRLIOLSUN! ............... (TEHDİTLERLE YOL ALACAKLARINI ZANNEDENLER, MEHMETÇİK’İ KORE SAVAŞINDA”TANIYAMAMIŞLAR) #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

#BirliktenKuvvetDoğar Saman altına termik santral kurdunuz daha ne olsun !🚬.

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

Sevgisi derdi kaygısı Vatan Millet ezan bayrak olan dostlar, haydi takipleşelim #BirliktenKuvvetDoğar unutmayın.

Beyin göçü tamamlandığında insan ithal edeceğiz heralde… #BirliktenKuvvetDoğar.

DEVAM et başkanım istikamet kızıl #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf

Türk toplumu bulunduğu her ülke gibi ABD için de bir zenginlik ve Türk-Amerikan ilişkilerinde de güçlü bir köprüdür. #NYKırmızıBeyaz #BirliktenKuvvetDoğar.

#BirliktenKuvvetDoğar Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler