Turkey flag

🕓

BoşDosyaya DokuzAy Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

BoşDosyaya DokuzAy Sn. Adnan Oktar ve arkadaşlarımızın hapiste olduğu bu süre olağanüstü uzun. Hapiste uzun kalmaktan asla şikayetçi olmayız, Peygamberlere has bir güzelliktir. Ama takip ettiğimiz ve edeceğimiz konu, delilsiz ve kimlerin yanlış yönlendirmesiyle yapılabildiğidir?.

BoşDosyaya DokuzAy Twitter

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

BoşDosyaya DokuzAy - Twitter'da en iyi Tweetler

Gerçek bir hukuk devletinde kanunda belirtilenler olmadığı sürece sanık tutuklu yargılanamaz. BoşDosyaya DokuzAy.

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

Değil boşdosyaya dokuzay dokuzyüz ay yatarlar dilerim. Edep haya yoksunları,din tüccarları,komisyoncu adnancılar..

@AlArabiya ⚡️SomaliVilayeti Somali’nin doğusundaki Bosaso şehrinde mürted Somali polisine ait bir aracın üzerine patlayıcı cihaz infilak ettirilmesi. BoşDosyaya DokuzAy #çukuragel .

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

@EmmanuelMacron @JY_LeDrian 🌪HorasanVilaـyeti Ketta da Rafızilerden ve Mürted Pakistan Ordusundan 70 Kişi Öldürüldü ve Yaralandı BoşDosyaya DokuzAy - #çukuragel :.

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

@AJArabic ⚡️SomaliVilayeti Somali’nin doğusundaki Bosaso şehrinde mürted Somali polisine ait bir aracın üzerine patlayıcı cihaz infilak ettirilmesi. BoşDosyaya DokuzAy #çukuragel .

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

@BBCWorld @HenriAstier ⭕️BatıAfrikaVil,ayeti Nijer deki Diffa şehrinde havaalanının ve asker üssün Grad roketleri ile bombalanması. BoşDosyaya DokuzAy #çukuragel.

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

BoşDosyaya DokuzAy Sn. Adnan Oktar ve arkadaşlarımızın hapiste olduğu bu süre olağanüstü uzun. Hapiste uzun kalmaktan asla şikayetçi olmayız, Peygamberlere has bir güzelliktir. Ama takip ettiğimiz ve edeceğimiz konu, delilsiz ve kimlerin yanlış yönlendirmesiyle yapılabildiğidir?.

Herkes kendi sorunu Türkiye sorunu yapmış cidden tek sorun bu mu uyuyorsun Türkiye askerin öğretmenin ölürken sen maç izle fener kaybetmiş diye üzül ya alışılmışlık var yada umursamazlık her ikiside korkunç BoşDosyaya DokuzAy.

@DrCihatGundogdu BoşDosyaya DokuzAy Soruyoruz: Tertemiz insanların suçsuz yere 9 aydır cezaevlerinde zor koşullar altında kalması kimin işine yarıyor? Neden Daha Mahkeme Olmadı⁉️.

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

Bakiyorum da yine çok güzel twitler var böyle espiriler fln biz öyle dümdüz yazıyoruz işte BoşDosyaya DokuzAy.

ilginç bir karar verdi: Kendisini aldatan kocasını bıçaklayan kadının uyguladığı şiddet, aldatmaya göre daha hafif bir kusurmuş. Aynı şeyi bir erkek yapmış olsaydı, erkeğin yemediği ceza kalmazdı. Ne zamandan beri öldürmeye teşebbüs az kusur sayılıyor BoşDosyaya DokuzAy.

@aynur_zkaya @adalet_bakanlik Bayan arkadaşlarımız eğlenen, güzel, kültürlü bakımlı insanlar oldukları için tutuklandı. Bunlar suç değil gençlerimizin örnek alacak vasıflardır. Dava dosyası boş olduğu için kriptolar hayali suç üretmeye çalışıyor. BoşDosyaya DokuzAy İftiralar Londradan.

@Seral_Koprulu BoşDosyaya DokuzAy hayatında emniyete alınmamış insanlar birbirinden saçma sapan suç istinadları ile tutuklanıyor ve aylardır doğru olmayan iddiaları kabul etmeleri bekleniliyor. 9 ay boyunca delil yoksa, o insan suçsuzdur, tertemizdir. Ortada koskocaman bir adaletsizlik var..

@ahirzamanda1 İftira atmak bu kişilerin ortak özelliğidir. BoşDosyaya DokuzAy bu kişilerin iftiraları ile mümkün oldu..

@mehmet_92_y @TBAVCevap 📍 FETÖ mirası uzun ve delilsiz tutukluluk 📍 FETÖ mirası bir türlü iddianame yazılmaması ve tutukluluğun uzaması 📍 FETÖ mirası kamuoyunda infial yöntemleri SONLANDIRILMALI BoşDosyaya DokuzAy.

⚠️Herkesin Dikkatine👇🏼 🇹🇷Milli, yerli, vatansever, devletçi, Sayın Erdoğan yanlısı tertemiz ve suçsuz olan Adnan Oktar ve arkadaşlarına komplolarla BoşDosyaya DokuzAy tutuklular‼️.

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

Oktar ve arkadaşları vatansever ve dindar insanlar. 9 aydır iddianame bile yazılmadan tutuklular. Bu zulümdür. Devletimizden istirham ediyoruz yargılamalar hızlansın. Suçsuz bu insanlar biran önce serbest bırakılsın. BoşDosyaya DokuzAy.

TEK BİR SUÇ UNSURU BULUNAMADI! Ardından çaresizce ‘FETÖ’ suçlaması yapıldı. Halbuki 15 Temmuz gecesi darbe karşıtı açıklamaları ile 12 saat canlı yayın yapmış ve darbe tehlikesi geçene kadar yayında kalmış birisidir Adnan Oktar. BoşDosyaya DokuzAy.

BoşDosyaya DokuzAy Fotoğraf

BoşDosyaya DokuzAy Kuru iftira ile mahkumiyet olmaz! Sn. Adnan Oktar ve arkadaşlarına isnat edilen suçlamaların hepsi asılsızdır. Ne şahit ne de kanıt var. Dosya boş, sözde itirafçı ifadeleri kanunen geçersizdir..

BoşDosyaya DokuzAy Tutukluluk Olmamalı. Adnan Oktar ve Arkadaşları Suçsuz Oldukları Halde 9 Aydır Tutuklular! İddianameler bir an önce hazırlansın, mahkemeler başlatılsın. Bir kısmı hasta olan arkadaşlarımız olumsuz cezaevi koşullarından kurtarılsın..

FETÖcü basının çokça kullandığı bir cümle ➡️ İDDİA EDİLDİ İtibarsızlaştırmak istedikleri insanlara akıl almaz iftiralar atarak, halkın gözünde suç işlenmiş algısı yaratmaya çalışılıyor. BoşDosyaya DokuzAy dır hapis yatan suçsuz insanlardan bahsedilmiyor.

Ortada 1 suç varsa cezası da belli olurdu. Bu insanlar suçlu oldukları bile ispatlanmadığı halde hapsedildiler BoşDosyaya DokuzAy.

99 yılında da aynı iftiralarla Oktar ve arkadaşlarımız tutuklanmıştı. O zaman MASAK suçsuz olduğumuzu kanıtlamıştı. Şimdi de TMSF bizi akladı. Hiçbir suça bulaşmamış tertemiz insanlar 9 aydır suçlularla aynı yerde hapsediliyor. BoşDosyaya DokuzAy.

BoşDosyaya DokuzAy ➡️Sn Adnan Oktar ve arkadaşlarımız olmayan suçlarla tutuklu. ➡️DOSYA BOMBOŞ. Delilsiz iftiralar nedeniyle tutukluluk halleri devam ediyor. ➡️Adaletli bir yargı süreci istiyoruz..

BoşDosyaya DokuzAy Tutukluluk Olmamalı Ortada hiçbir suç olmadığı halde operasyon kararı alınmış, sonraki 2 yıl boyunca işlenmemiş hayali suçlar imar edilmeye çalışılarak hukuk ve kanuna tam ters bir yol izlenmiştir. BU HUKUKSUZLUKLAR HEMEN GİDERİLSİN!.

Turkey En Popüler Eğilimler