Boey Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Boey Twitter

Galatasaray’da Başakşehir maçında savunmada Boey-Nelsson-Alpaslan ve Aanholt görev.

Başakşehir - Galatasaray maçında beğendiğim performanslar Muslera ( net ) Alpaslan ( geçen hafta neden Semih oynadı sorsam cevap veremez teknik heyet ) Boey ( 21 yaşında şu defansif konsantrasyon ve dinamizm ) Pulgar ( oyunu dikine oynayarak bloklar arasını çok iyi kırdı ) ->.

Tamda boeyle ilgili twet atacaktım sen nasıl futbolcusun boey seni kim aldı kim gördü kim beğendi anlaşılır gibi değil trezeguetten çalımı yiyor takipte etmiyor eli belinde seyrediyor.

@belhanda06belo oynatmasa boey boey diye adamın başının etini yiyorlar 1 adam 1 top alamazmı paytak paytak koşup duruyor başka bir numara yok.

90+ da barış alperden kurtarıcı olmasını bekliyor. Aynen city görmüş iyi ki görmüş yoksa futbol topunu el bombası sanardi çakma guardiola çırağı 🤬.

#IBFKvGS Bu hocaların hiçbiri takımlarını kendisi kurmadı.Çatır çatır top oynatıyor. Ne nuri ne sami ne ismail city ve guardiolada göımları gümbür gümbür oynuyor. Basket koçumuzu söylemeye gerek yok kadro ile harikalar yaratıyor. Torrent ise rezil ediyor!😡.

Boey Fotoğraf,Boey Fotoğraf by 🏆 Hedef23# 𝓢𝓪𝓬𝓱𝓐 𝓑𝓸𝓮𝓨 🏆⭐️⭐️⭐️⭐️💛❤️,🏆 Hedef23# 𝓢𝓪𝓬𝓱𝓐 𝓑𝓸𝓮𝓨 🏆⭐️⭐️⭐️⭐️💛❤️ on twitter tweets Boey Fotoğraf

@_vlknylmz Trezege,boeyi futboldan,bizi boey den degenmeden edemeyecegim..

@nelssonvekili1 Azcik gözüyle izleyen insan anlar aanholt çizgi oyuncusu boey çizgi oyuncusu içerde oynatıyor onları kerem morutan iç oyuncusu çizgide oynuyor Berkan arkada oynaması lazım önde oynuyor top cikaramiyoruz ama geriden pasla başlıyoruz herşeyi geçtim çok geniş alanda oynuyoruz.

Lan Sacha Boey Playstaion’ından betersin aq. İçinden geçen geçene… #Galatasaray #Muslera.

ABİ BOEY NE KADAR YAKISIKLI YHAAA SAÇLARI LULE LULE RASTASINI YEDİĞİM OY OY🥰💞💓💞💗💞💖💞❣💖💟💖💟💖💟💗.

10/6 İkili mücadele kazanma ✅ 3 Top Çalma ✅ %85,7 İsabetli pas oranı✅ 2/2 başarılı top sürme✅ 4/2 uzun pas isabeti ✅ Rating ✅ #SachaBoey #Boey.

Boey Fotoğraf,Boey Fotoğraf by MR.GALA,MR.GALA on twitter tweets Boey Fotoğraf

@serdarkellecii Reis şu Boey’i dani alves gibi anlattığın videoları da alıntılasana:).

@namelessone1905 Bazı oyuncuların performansı saman alevi gibidir aniden parlar sonra gerçek haline dönerler. Boey belki gelişebilir ama tavanı yüksek değil gibi duruyor. Hücum neredeyse hiç yok. Bizim gibi takımlarda bu tip bekler iş yapmaz..

@alpydeandre Takımda genç oyuncumu var amk. Berkan ,cica mohammed 24 yaşında kerem 23,boey,20,nellson23 bi bunlar genç 3 futbolcuda iyi.

Düşen yeni Malatyaspor Galatasaraydan daha iyi top nasıl küme düşmedi haksızlık İmamoğlu boey kerem Gomis Berkan torrent.

@namelessone1905 Trezegueti tutabilen bek yok zaten ligde. İstisna o adam 😀 Boey iyi değildi eyvallah ama gereksiz gömmek saçma..

Bu Torrent teknik direktörse ben de Jürgen Klopp’ Barış Alper Yılmaz ve Morutan’ın son bölümde oyuna almayı akıl eden, Boey denen yeteneksize 90 dakika tahammül edenden olmaz arkadaş, OLMAZ!#IBFKvGS.

gs
Gs

Burada Boey niye oynamıyor aq çaycısı yazan özürlü taraftarlarımız iyice izlemişlerdir umarım. Bok gibi topçuymuş kendisi. Şeyh uçmaz mürit uçurut derler ya aynen onu yaptık sezon başı. Ders olsun bize..

@memedtoygar Nası algıcı bi spiker. Trequet her pozisyonda Boey i ezmiş gibi anlatıyo. Başakşehir taraftarı gibi coşku veriyo. Bi çok insaanda bunların maç içinde söylediklerine kanıyo malesef..

@Elcin78653483 @dincerazaphangs Boey mi. Omardan 10 kat daha iyi ama duygusal bakıyorsunuz olaya siz.

Burak elmas yonetimi mutis bir transfer akli sezon sonu sozlesmesi biten babeli her mac 90 dakika oynatarak yuksek bir bonservis ile satmayi dusunuyor. Nelson boey kerem halil gomis berkan taylan morutan.

Galatasarayın geleceği için morutan boey filan oynasın diyen andavallar futboldan zerre anlıyorsa ben başka bir şey demiyorum boey bugün çalım yeme rekoru kırdı.

@dincerazaphangs Boey kesinlikle takimdan takima Muslera ,Nelson,Marcao,Kerem haric her kes.

@GalatasaraySK @BybitTurkiye Alpaslan da gercekten iyiydi. Boey de altına sıçmış da maca oyle çıkmış gibiydi..

@Futbol_5 Maç maç eleştiriye devam edin bakam. Boey 2 maçtır oynuyor ondan önce zaten yoktu. Kaldı ki 30 yaşında tecrübe abidesi değil bu maçta iyi gekcekte maçta kötü böyle böyle yükselecek..

@GalatasaraySK @BybitTurkiye Allahin belasi Torrent iki hafta daha dayanacsgiz hafta sivas macinin son 10 dk si oynadiklari oyuna ragmen morutan halile formayi a formayi gencler topcuyum diye de ayni hoca bunlari kazanmali.

@ORHAN61OF Önünde Babel keyif yapsın boey suçlu olsun bence iyide oynadı ben olsam hiç bir iş yapmazdım.

@Onur0Vatansever Boey in ilk maçından itibaren Bırakın Galatasarayı süper ligde ilk 10 u hedefleyen takımlarda ilk 11 oynayamayacak kalitede olduğunu düşündüm ve söyledim..

@GalatasaraySK @BybitTurkiye Amina koyayım taylan Berkan gomis mostafa boey aanholt Babel kerem maça sıçtiniz.

@GalatasaraySK @BybitTurkiye Boey,taylan ve berkana ragmen bir puan iyi bence. Muslera yine kurtarıcı oldu..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #bunetelaş
  • Buse Naz Çakıroğlu
  • Busenaz Sürmeneli
  • Cedi Osman
  • Cem Yılmaz
  • Cenk