#BuBöyleGitmez Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#BuBöyleGitmez Twitter
FOX HABER
FOX HABER

#BuBöyleGitmez etiketine görüşlerinizi bekliyoruz… #ÇalarSaat @karagozilker.

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu: Cari açık artıyor ama buna rağmen israf ve yolsuzluk bir türlü önlenemiyor. Memleketin yeterince zengin olduğuna kaynakların hepimize yeterli olduğuna inanıyorum ama bölüşümde ilgili ciddi sıkıntılarımız var. #HÜDAPAR #BuBöyleGitmez.

#BuBöyleGitmez Fotoğraf,#BuBöyleGitmez Fotoğraf by Doğruhaber Gazetesi,Doğruhaber Gazetesi on twitter tweets #BuBöyleGitmez Fotoğraf

Haklıyız güçlüyüz kazanacağız Bizler yani ötekileştirilen halklar bu çarkı bozarız #BuBöyleGitmez gitmemeli.

@SonerKoc34 Vahim bir problem bu Soner Bey ve tek çaresi #BuBöyleGitmez.

Güvenceli çalışma en temel haktır. Tüm işçiler için. Belediye Şirket kadro @FOXhaber #BuBöyleGitmez.

@karagozilker Meslek lisesi ve çıraklık okulu Stajı halen emekliliğe başlangıç sayılmı #BuBöyleGitmez emekliliğe sayılmayan sigorta hak kaybıdı #StajSskBaşlangıcıOlsun artı.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun C4.

Mutfaklardaki yangını söndüremediniz, günlerce süren orman yangınlarını SÖNDÜREBİLİN bari.! #BuBöyleGitmez.

#buboeylegitmez keselim bütün ormanları. Ekonomiye faydası olur. Seçime kadar orman kalmıyacak lakin..

8 hafta nasılda çabuk geçti😳 birazdan Hastanede Randevum var yine sol gözüme iğne vurulacağım etti 14. 💉💉💉 #BuBöyleGitmez.

Bu ülkede barışı yaşatacağız, #BuBöyleGitmez Özgürlükleri ve insan haklarını kimsenin tekeline bırakmayacağız çocuk bile çok güzel ifade etmiş söyleyene değil söyletene bakmak lazım Türkiye’nin siyasetinde ve geleceğinde Selahattin Demirtaş’a çok büyük görevler düşmektedir..

@FOXhaber @karagozilker #BuBöyleGitmez 450bin belediye şirket işçilerine kadro şart.

#BuBöyleGitmez Orman yangınlarımızı konuşanlar seyredenler aktif şekilde çalışanların on katı....

#BuBöyleGitmez Osman Gürün doğruyu söylememiz lazım diyor. İşte bu kadar basit. Bunu yapmadığımız sürece başaramayız. Marmariste 4813 futbol sahası büyüklüğünde orman yanmış. Herkes bu büyüklüğü gözünde canlandırmalı.BU ÜLKEYE YAZIK OLUYOR.

#BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun 59.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun V5.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun X3.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun H4.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun 2d.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun V9.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun G3.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun H3.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun 6h.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun 7n8.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun H6.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun J3.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun 7n.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun B4.

@karagozilker #BuBöyleGitmez Meslek Lisesi ve Çıraklık okulu staj başlangıç tarihinin sigorta başlangıç tarihi sayılması için çözüm olarak borçlanma yöntemi uygulanmalı. Bu hem mağduriyeti çözer; hem de bütçeye kaynak girilmesiyle ülkeye katkı sağlar. @karagozilker #StajSskBaşlangıcıOlsun J5.

Dr. Osman Gürün- Muğla Belediye Başkanı: “12 saatte 170 hektarlık, 280 futbol sahası büyüklüğünde alan yandı” Şu an 3 ayakta yürüyen bir yangın söz konusu. Herhalde Marmaris ve Bodrum’da 1 seneye kadar ağaç kalmaz da herkes bir rahat eder. #buböylegitmez #marmarisyanıyor.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Alex
  • Aykut
  • Aykut Erdoğdu
  • aziz ayboğa
  • Özcan Yıldırım
  • Özel