Turkey flag

🕓

Bugün 14 Şubat Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Günaydın Türkiyem. Bugün 14 Şubat. Biz Eskişehirdeyiz. Demokrasi Meydanı’nda sürprizler var. Seçime 45 gün kaldı. #AnadoludanBakınca neler göreceğiz.

Bugün 14 Şubat Twitter

Bugün 14 Şubat Fotoğraf

Bugün 14 Şubat - Twitter'da en iyi Tweetler

Bugün 14 şubat görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Neden anlatayım ki görüyorsunuz. Sevgilim yok kesinlikle anlatmaya gerek yok. Hiç anlatmıyorum. Vay şöyle olmuş vay böyle olmuş kesinlikle anlatmıyorum görüyorsunuz. Mü.

Bugün kendimi iletişim olarak herkese kapadım. -14 şubat bitene kadar bö.

Neden 10 yok ? 11 12 1 2 9 \_ 3 8 4 7 6 5 Çünkü bugün 14 Şubat ve hepiniz onsuzsunuz!.

Demekki 14 şubat olmazsa kimse kimseyi sevmeyecek. Ne o bugün kutsal bir gün mü ?.

14 Şubat 2019/ Traş olmuştun bugün bi insan bu kadar mı tatlı olur ya 😍.

Neden bugün sap olmak yalnız olmak sizi bu kadar içlendiriyor?14 şubat ve diğerleri bana yapmacık ve gereksiz geliyor ‘anneler günü babalar günü vs’ saçma, bir güne özel sevgi gösterisi fazla öğk ve kimi günler bazı insanları kırabilir ve siz bunu farketmiyorsunuz..

Ben bazen ağır konuşuyorum Bugün 14 Şubat hediyenizi aldınız falan filan da akşam ne yapacaksınız Onu da yazacak mısınız buraya.

Bugün 14 Şubat karını sende sevindir bir mesaj at gerisi gelir 😉.

Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Eşim başta olmak üzere tüm sevenlerin bu anlamlı gününü kutluyorum. Bir çiçek iki böcek alıp yarın çekip gideceklere değil, her saniye bile size özel hissettiren ömürlüklere denk gelsin gönlünüz..

آج 14 فروری ہے Сегодня 14 февраля Hoje é 14 de fevereiro 今日は2月14日です Oggi è il 14 febbraio Hoy es 14 de febrero आज 14 फरवरी है اليوم هو 14 فبراير Bugün günlerden 14 şubat Anlamlı bir gün.

Bugün 14 şubat erken kalkın sevgililer giyin en güzel giysileri elinizde taze kır çiçekleri üzmeyin bugün sevgilinizi #HappyValentinesDay.

Bugün 14 Şubat. Sembolik birgün. Çünkü #Aşk1GüneSığmaz Sadece bir gün değil hergün yüreği güzel herkesi sevin. Yürekler sevgi doldukça herşey çok daha güzel olacak. #14subatsevgililergunu.

Bugün 14 Şubat sevgililer günüymüş. Geri kalan 364 gün sevgisizler günü mü? Adam gibi her gün sevmeyi öğrenin.

14 Şubat tivitleri görmemek için bugün tayma girmeme kararı aldım ..Hadi eyvallah 😑.

14 şubat biz dinine bağlı müslümanlar için birşey ifade etmiyor. Avrupada zinakar iki genci kilisede sakladığı için öldürülen Valentin adlı bir papazı anma günü olan bugün ne örfümüze ne kültürümüze uyuyor. Ayrıca sevgili nedir? Bir müslümanın sevgilisi nikahlı eş😕😕.

Bugün 14 Şubat ve bilin bakalım ne eksik? Hayır hiçbir şey eksik değil ben bu hayatta daima yalnız ve hür savaşmış bağımsız bir Türk kadını olarak bugünü kendine armağan ediyorum. Canım kendim..

Bugün bence çiçekler #TanzimdeSatılsın malûm 14 şubat @nihatsirdar Sevgililerin boynu bükük kalmasın.

Günaydın emekçi kardeşlerim bugün hiç kasmayın 14 şubat diye seven sevileni Allah mutlu etsin bizler yalnızlık senfonisine devam😂.

Bugün 14 Subat, Çiçekçilerin yüzünde umutlu aynı zamanda pic bir gülümseme var. 1 günde 364 günlük kârımı çıkarırım dediklerini duyar.

Günaydın Renktaşlar ❤️💛 Bugün günlerden o gün Bugün günlerden 14 Şubat Ve en ö #BugünGünlerdenGALATASARAY -4-1 😉.

Bugün 14 Şubat Fotoğraf

Bugün sevgiliyle şeref turu yapmak mı ?? Neyse daha fazla hayal kurmayalım günaydın 14 Şubat mağdurları 🙋.

Arkadaşlar siz olayı yanlış anlamışsınız bugün 14 Şubat sevgililer günü 1 Nisan değil.

Günaydın Türkiyem. Bugün 14 Şubat. Biz Eskişehirdeyiz. Demokrasi Meydanı’nda sürprizler var. Seçime 45 gün kaldı. #AnadoludanBakınca neler göreceğiz.

Bugün 14 Şubat Fotoğraf

14 Şubat’a girdik. Bugün Dünya Öykü Günü. Bizi, hiçbir geminin götüremeyeceği kadar uzaklara götüren kitaplarla dostluğumuzu perçinlemek için eşsiz bir gün. Hadi gelin bu tweetin altına okumakta olduğunuz veya en son okuduğunuz kitabı bırakın. Ben başlıyorum 🙋🏻‍♂️📚.

Bugün 14 Şubat Fotoğraf

“Bugün Sözcü okurlarına haberi paylaşmıştık.” 14 Şubat Perşembe saat ’de, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bir basın toplantısı düzenleyecektir..

Bugün 14 Şubat Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler