Cahit Özkan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cahit Özkan Twitter

Öğrendiğim kadarıyla AK Parti’de, Grup Başkanvekili Cahit Özkan’dan istifa etmesi istendi. Ancak Özkan, direniyor..

Günlerdir istifa etmemekte direnen AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, bugün AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından sertçe uyarıldı. Özkan, toplantıdan sonra istifasını sundu..

Grup Başkanvekilimiz Sn Cahit Özkan’ın Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri ilişkilerine dair beyanları partimizin görüşlerini yansıtmamaktadır..

Pusholder
Pusholder

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: “2023 seçimlerinde tarihi bir rekorla ipi göğüsleyeceğiz. %75’in üzerine çıkacağız.”.

Ömer Çelik, Cahit Özkan’ın söyledikleri partinin görüşünü yansıtmıyor demiş.. Çünkü Cahit, Kara Ambar Kamyoncular Derneği adına konuşuyor 😂.

Cahit Özkan sabahtan akşama GAF üstüne GAF yaptı… Bakalım “Alaattin Çakıcı affının mimarlarından” Cahit Özkan’ın sonu görevden AF olacak mı?.

Cahit Özkan Fotoğraf,Cahit Özkan Fotoğraf by Dilek Hoca’nın Haber Sitesi #yurtkızlarınaneoldu,Dilek Hoca’nın Haber Sitesi #yurtkızlarınaneoldu on twitter tweets Cahit Özkan Fotoğraf

Cahit Özkan ve onun gibiler her zaman yalnızdı Ve Yalnız kalmaya mahkumdur..

Bazı kamillerin ülkeye gram faydası yok, -partilerini umumi wc gibi kullandırırlar -Ülkeye yabancı yatırımcılar geleceği zaman tehdit ederler -Devleti milleti tehdit eder Hainlere kansızlara kucak açarlar ~Kasetle gelir kasetle giderler Kemal #GençlerCevapBekliyor Cahit Özkan.

Akif Beki: Suud’a, Mısır’a, Emirlikler’e dümdüz gitme devri kapandı anlayacağınız. İlişkimiz, ima bile kaldırmıyor, kızdırma ve gücendirme riski var. Artık Cahit Özkan da anlamıştır.

Ak parti grup başkan vekili Cahit Özkan bey seçim hakkında konuşmazsa Ak parti daha çok oy alır. Bizim millet iddialı lafları.

“BAE Türkiye’ye teslim oldu” diyen AKP’li Cahit Özkan görevden mi alındı?.

duvaR
DuvaR

Cahit Özkan: Birleşik Arap Emirlikleri baktı ki Türkiye’ye diz çöktüremiyor teslim oldu.

Tele1 TV
Tele1 TV

AKP’li Cahit Özkan ‘uçtu’: Yüzde 75’in üzerine çıkacağız.

Cahit Özkan %100 kazanacağız demediği için görevden alınmış olabilir mi!? Dedim #cahitozkan.

Cahit Özkan Fotoğraf,Cahit Özkan Fotoğraf by Saime,Saime on twitter tweets Cahit Özkan Fotoğraf

doğruların kaderidir yalnızlı geçmiş olsun cahit özkan (ağabey).

Bütün AKP’liler 15 Temmuz’u birleşik Arap emirlikleri fonlandı diye bas bağırıyordu. Ne oldu da bir anda BAE ile dost olduk, Cahit Özkan haklıdır yada BAE’nin 15 Temmuz konusu yalandır.

CHP’li Öztrak’tan ‘Cahit Özkan’ yorumu: “Saray için, para gelecek yerden grup başkanvekili esirgenmez”.

soL Haber
SoL Haber

Sedat Peker’den Cahit Özkan paylaşımı.

Cahit Özkan Fotoğraf,Cahit Özkan Fotoğraf by soL Haber,soL Haber on twitter tweets Cahit Özkan Fotoğraf

@Politikaloji Uyanık araştırmacı ... AKP MHP toplamını % 46,4 CHP İYİ toplamını % 37,2 de tutmuş ... Cahit Özkan a göre % 75 🤓.

cahit özkan SMA ÖNLENEBiLiR HASTALIKTIR, LÜTFEN GEN TARAMASI YAPTIRIN.

🔴 AKP’de BAE krizi: Parti sözcüsü grup başkanvekilini yalanladı: AKP Sözcüsü Ömer Çelik, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın Birleşik Arap Emirlikleri ile ilgili sözlerinin partinin görüşü olmadığını açıkladı. Cahit.

Cahit Özkan Fotoğraf,Cahit Özkan Fotoğraf by 📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷,📰 TR HABER || Tüᴍ Hᴀʙᴇʀʟᴇʀ 🇹🇷 on twitter tweets Cahit Özkan Fotoğraf

3 gün sonra sözlü açıklama: “Sn. Cahit Özkan affını istemiştir” :D.

%75ci Cahit Özkan milletin gazını alayım derken biraz fazla öttürmüş ellam 😁.

@sorununmerkezi Sn Cahit Özkan TBMM de grup başkan vekili ... partisini temsil ediyor .... buda partisinin itibarsız olduğunu gösteriyor (hepsi itibarsız o ayrı konu).

mcm
Mcm

Kendi kendine particilik işleri ve Uluslararası ilişkiler yaşayan Cahit Özkan aklıma 😂😂.

@cns__dmr__ Trajikomik cidden. Bir de şunu göstermesi açısından önemli buluyorum bunu, genel politikalardan çalışmalardan zaten bakanların bile haberi olmuyordu, AKP grubu içinde de konuşulmuyor demek ki. Cahit Özkan da sen ben gibi medyadan gördüklerini yorumluyor sadece(kılıf uyduruyor).

AKP’li Cahit Özkan: 2023 seçimlerinde yüzde 75’in üzerine çıkacağız.

#GönülDağı Kooperatif Kemal #pazar Cahit Özkan CHP’de Bay Kemal , Ekrem savaşı sizce ne olur ?.

Cahit Özkan belliki tarihin en kirli suç işleri bakanı uyuşturucu baronu kelin malları ile kafa buluyor. Temiz mal sağlam kafa pırıl pırıl!.

Lan bu Cahit Özkan #nebati’den daha komikmiş ,Ali Sunal’a haber verelim de seçimlerden sonra nasıl olsa boş kalacak,bu komik çocuğu #güldürgüldür kadrosuna alsın iyi iş yapar.😆 @Guldur_Guldur @SunalAli.

Cahit Özkan Fotoğraf,Cahit Özkan Fotoğraf by isimSiz,isimSiz on twitter tweets Cahit Özkan Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Affını
  • AiledeAsgari ÜcretaltıMaaş
  • AlgılarlaSavaşan AvatarAtakan
  • Anadolu Efes
  • #AnadoluEfes
  • Anıtkabir