Turkey flag

🕓

Canan Kaftancıoğlu Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Canan Kaftancıoğlu Hanımefendi bu arada en büyük teşekkürlerimiz size 🙏🙏👏👏💐💐.

Canan Kaftancıoğlu Twitter

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

Canan Kaftancıoğlu - Twitter'da en iyi Tweetler

Canan Kaftancıoğlu bu kadar güçlü bir şekilde, süreci nasıl yönetti diye merak edenler fotoğrafının arkasındaki gözlere baksın. Gücümüzü ondan alıyoruz. @ccanannnnnn.

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

Bu başarının bir diğer kahramanı da Canan Kaftancıoğlu ve tabii ki mavi balıkçı yaka bluz ve beyaz ceket Helal sana @ccanannnnnn Dünyayı güzellik kurtaracak Dünyayı kadınlar….

Canan kaftancioglu guzellemesi yapan kurd hesaplari bugun remziye tosunun halini gordunuzmu nasil darp edildigini hastaneye kaldirildigini yav dersimlileri kemalizmle sucluyordunuz simdi bakiyorum koyu chp li gibi bir tavriniz var.

<————— bu hesap bundan sonra yoluna canan kaftancıoğlu fan club olarak devam edecektir..

Murathan Mungan sözlerini Bir kadın nasıl da değiştirir dünyanın tüm gerçeğini... Canan Kaftancıoğ.

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

Seger för demokratin och sekularismen i Turkiet. Äntligen efter 17 dagar kom beskedet att AKP har förlorat Turkiets hjärta Istanbul mot oppositionen! Stor eloge till kvinnan som ligger bakom segern Canan Kaftancıoğlu vinnande CHPs ordf. i Istanbul Ny borgmästare Ekrem Imamoglu.

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

@denizegeakgul @Bay_x1453 Canan Kaftancıoğlu nun kocası tam 7 dakikada yerdi bizi mazaAllah 😱.

Canan Kaftancıoğlu örgüt nasıl yönetilir,il başkanı nasıl olunur adeta herkese gösterdi. Teşekkürlerin en büyüğü ona👏👏👏👏.

Canan Kaftancıoğlu da çok emek verdi her yerde her aşamada yanındaydı ekrem imamoğlunun 🙏🏻.

Canan Kaftancıoğlu Türkiye Beyazay Derneği İzmir şubesi Faaliyetlerimiz..

Tanıştırayım, şampiyonlar! Canan Kaftancioglu, Buğra Satuk!.

Anlık ibb başkanı Ekrem İmamoğlu ve İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ibb arşivlerinde #MazbataGeldi.

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

Canan Hanım da büyük bir siyasetçi adayı olduğunu göstermiş ve kanıtlamıştır. Teşekkürler Canan Kaftancıoğlu.

@SabriUzun28 İmamoğlu’nun,Sayın Erdoğan’ın annesine hakaret eden Chp İstanbul İl Bşk. Canan Kaftancıoğlu ile gezmesine ne demeli? Sesiniz mi kısıldı?.

@ekrem_imamoglu Başkanım #MazbataGeldi ama canan kaftancıoğlu gibi atatürk düşmanı ermeni sever orospularla takılıp çizgini bozmaman dilegiyle hayırlı olsun başarılar..

Canan Kaftancıoğlu Hanımefendi bu arada en büyük teşekkürlerimiz size 🙏🙏👏👏💐💐.

Senelerdir Canan Kaftancıoğlu ile başarısız sonuçlar alan CHP’nin İstanbul’da ki başarısı sadece ve sadece @ekrem_imamoglu ‘na yazar. Ekrem İmamoğlu dışında ki hiçkimse kendisine PAY çıkartamaz. Tebrikler @ekrem_imamoglu #MazbataGeldi #HayırlıOlsun.

@ekrem_imamoglu sayın başkanım inşallah ilk icraatiniz canan kaftancıoğlu istifasını istemek olur. canan kaftancıoğlu istanbula yakışmıyor..

Canan Kaftancıoğlu’nda hissettiğim samimiyeti hiç bir CHP’lide hissetmiyorum buna İmamoğlu’da dahil..

Canan Kaftancıoğlu @T_Karamollaoglu @SaadetPartisi Teşekkürler.

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

@ggwpnore Adam bizzat kendisi ,canan kaftancioglu ve birsuru mv tcsini paylasiyor bunlar isi bilmiyo zirtonun biri gelmis tc buzlasaydiniz yeawww diyor. Burdan onlarin aq.

Canan Kaftancıoğlu: O mazbata buraya gelecek demiştim -.

Canan Kaftancıoğlu Fotoğraf

Referandum gecesi, bizi hayalkırıklığına uğratmış olsa da, bu süreçte Canan Kaftancıoğlu da son derece sağlam durmuş, mazbatanın alınmasında önemli rol oynamıştı tebrikler @ccanannnnnn.

Şimdi bize düşen Ekrem İmamoğlu, Canan Kaftancıoğlu gibi isimleri o leş Chp zihniyetinden (değişmesini istediğimiz tarafı) korumak ve desteklemek olmalı. #MazbataGeldi.

İstanbul aysofya fetocu ve pkk lı ekrem ımamoğlu ve canan kaftancıoğlu gibi ler tarafından işgal edilmiştir avustralyada 50 müslümanı şehit eden caninin dileklerinde yardım edenler kıçına kına yaksınlar maneveyatını karekterini satan bizden gözüken ikiyüzlü münafıklara gitsin.

Turkey En Popüler Eğilimler