#carsamba Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#carsamba Twitter

18 Ocak 2023, Çarşamba Vincent Aboubakar, Al Nassr ile sözleşmesini feshetti. Aboubakar Beşiktaş’ta Aboubakar sağlık kontrolerinin ardından cuma günü Beşiktaş ile sözleşme imzalayacak..

Yerinde üretim, yerinde istihdam.💯 Yerli üretim artsın, çiftçimizin yüzü gülsün diye çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hayvan yetiştiricilerimize ton yem desteği sağlıyoruz. 👇🏻 🗓️ 18 Ocak Çarşamba (Yarın) 🕙 📍 Yeşilkent Mahallesi.

6 yaşında olan Yusuf Kerim adım adım ölüme giderken annesinin elini tutmalı diyen @meraldanis; ‘Her şeyi yapmaya muktedir iktidar partisi neden bu çocuğun annesi için bir şey yapmıyor.’ diyerek iktidarı eleştirdi. #Çarşamba Yasin Eroğlu.

Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ, bu akşam (18 Ocak Çarşamba) saat ’de Flash Haber TV’de Lale Özan Arslan’ın sunduğu “25. Saat +” programında gündemi değerlendirecek. 🗓 18 Ocak Çarşamba ⏰ 📺 FLASH HABER TV.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Zafer Partisi,Zafer Partisi on twitter tweets #carsamba Fotoğraf
Zey
Zey

İkinci fragman pazartesi, çarşamba da ön izleme ve mükemmel fotoğraflar aldıktan sonra yarın da bir canlı açarlarsa şaşırmam. Böyle olacaksa her hafta bir dizi başlasın, unutmayın ki bize hiçbir şey olmaz.

Çarşamba stresini attıysanız alıma geçelim hadi bakiim… #xu100.

Günaydın millet çarşafa dolanmayan bir çarşamba diliyorum 😇😇😇 İstanbul dışından kesinlikle aramasın Beylikdüzü beykent 0️⃣5️⃣3️⃣7️⃣ 7️⃣1️⃣7️⃣ 6️⃣6️⃣ 0️⃣0️⃣.

Çarşamba olduğu nasıl da belli ediyor,işlemler hızlı yukarı aşağı yapıyor 🤔 ama hacim çok iyi+3.

Çarşamba #İstanbul şu 》4 şu 》 şu 》 şu 》 şu 》 şu 》.

RY Bilmiyorsu #İlkadım Canik Çarşamba Senin Bafra Adının Bunca Ayvacık Seni.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Yasmin ⋞eſčòrțſ⋟,Yasmin ⋞eſčòrțſ⋟ on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

Bir iktidar ne kadar kalıcı olursa o kadar zalimleşir. Simone Weil🕊 #Çarşamba.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Baro 🍥,Baro 🍥 on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

#gunaydin İştahsız ilerliyoruz. Ufak düşüşler gelebilir, bilanço dönemini önemsiyorum. Her zamankinden önemli bu sefer. #carsamba.

( Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu ) ⚫️Ankaragücü➖Beşiktaş⚪️ 🗓️18 Ocak Çarşamba ⌚17:45 🏟️ Eryaman Stadyumu 🏁#BeşiktaşınMaçıVar 🦅#ANKvBJK.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by ℌ𝔞𝔶𝔞𝔱𝔱𝔞 📖🖋𝔅𝔢ş𝔦𝔨𝔱𝔞ş,ℌ𝔞𝔶𝔞𝔱𝔱𝔞 📖🖋𝔅𝔢ş𝔦𝔨𝔱𝔞ş on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ, bu akşam (18 Ocak Çarşamba) saat ’de Flash Haber TV’de Lale Özan Arslan’ın sunduğu “25. Saat +” programında gündemi değerlendirecek. 🗓 18 Ocak Çarşamba ⏰ 📺 FLASH HABER TV.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Zafer Partisi Çanakkale İl Başkanlığı,Zafer Partisi Çanakkale İl Başkanlığı on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

🔥 MAÇ GÜNÜ 🔴🔵 ⚽ #FırtınaZamanı 🆚 Ümraniyespor 🏆 Ziraat Türkiye Kupası 🗓 Çarşamba ⏰ 🏟 Ümraniye Belediyesi Şehir Stadı 📲 #ÜMRvTS 👕 Mavi Forma.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Barbaros Özcan 💙❤️ 🇦🇷⭐⭐⭐🇹🇷 YALANCI AVCISI❤️💙,Barbaros Özcan 💙❤️ 🇦🇷⭐⭐⭐🇹🇷 YALANCI AVCISI❤️💙 on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

Sevgili Mete Yarar artık her çarşamba Hürriyet gazetesinde yazdığı bir köşeye sahip. İlk yazısı İsmail Demir ile bir röportajdı. İkinci yazısıda bugün Hürriyet gazetesinde. Çok özel bir yazı. 😊👇.

Biz engelli akrabaları,son model arabayı ucuza almak için kullanan millet nârâları düşük 🤫🤫 #iyigünler #carsamba.

Salı dediniz geçti, Çarşamba dediniz geldi Perşembe gelecek haalen bir ses yok #EYTHemenMeclise.

Aslında genç kızların büyük bir özenle gizledikleri sırlarını, ya bir gözyaşı ya bir gülümseme açığa Güzellikten büyük asalet, temiz bir kalpten büyük servet mi olur? Sami Paşazade Sezai 🪶 Sergüzeşt 📖 #Çarşamba.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Baro 🍥,Baro 🍥 on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

18 Ocak 2023 Çarşamba İhtiyacınız olmaması dileğiyle; İlçemizde bugünkü nöbetçi eczanelerin listesi.💉💊 Sağlıklı günler dileriz..

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Haliliye Belediyesi 🇹🇷,Haliliye Belediyesi 🇹🇷 on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

25 Ocak Çarşamba Ay balık ♓️ Sabah ay balık burcunda ve neptün ile kavuşumda. Maneviyatın yüksek olduğu bir gün akışta kalmalıyız. Dilek, dua meditasyon için uygun. Akşam saatleri ay pluto sekstil açısı etkili kontrollü olabiliriz, sevdiklerimizden destek alabiliriz..

Hayatın en değişmez formülünü bir yere not alın lütfen: EDEN = BULUR #carsamba.

@BocekMuhittin Asıl deprem Antalya da ki kira fiyatları Millet perişan, Yabancılar Konyaaltinda keyif yaparken gariban vatandaş Çarşamba Pazarında çöp topluyor !.

25 Ocak 2023 Çarşamba İhtiyacınız olmaması dileğiyle; İlçemizde bugünkü nöbetçi eczanelerin listesi.💉💊 Sağlıklı günler dileriz..

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by Haliliye Belediyesi 🇹🇷,Haliliye Belediyesi 🇹🇷 on twitter tweets #carsamba Fotoğraf
MKA
MKA

Mutlu akşamlar Mutlu geceler arkadaşlar sevgiler çarşamba akşamıdan🙋.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by MKA,MKA on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

4 yaşındaki yeğenden müzik resitali 🎶🎶🎶gitme burdan 🎶🎶🎶😂 #carsamba #iyiaksamlar.

@breakmezbad bence çarşamba günleri simli prenses pembesi ojeler için harika zaman go girl gooo 🍀.

Fenerbahçe Opet, CEV Şampiyonlar Ligi’nde Allianz MTV Stuttgart’ı konuk ediyor; FENERBAHÇE OPET - ALLİANZ MTV STUTGART CEV Şampiyonlar Ligi D Grubu 4. maçı 18 Ocak Çarşamba Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu / 17:30 Yayın : Tivibu Spor 1.

#carsamba Fotoğraf,#carsamba Fotoğraf by CADDE FENERBAHÇE,CADDE FENERBAHÇE on twitter tweets #carsamba Fotoğraf

İnsan; Ne kadar iyi olursa olsun, Bazıları için yeterli olmayacak. Bu hep böyledir… Hayırlı günler #18Ocak #Çarşamba.

@MavimasmaviGH Cumartesi akşam yola çıkıyorum, izmire, izmirden✈️sonra 3. gezi planı çarşamba hoppp ✈️izmir💃🔥❤️.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #BagkurYoksaOydaYok
  • BAL GİBİ DE ADAY
  • #bence
  • #besiktasinmacivar
  • Beşiktaş - Alanyaspor
  • #BeşiktaşınMaçıVar
  • #BilecikTürkiyeYüzyılınaHazır
  • #bilet