Turkey flag

🕓

#carsamba Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Kanımda dolaşan deli taylar üzerine and olsun ki diriliş ateşini yakacağım! #KuruluşOsman yeni bölümüyle çarşamba saat ’de #atv’de! @bozdagfilm @atvturkiye.

#carsamba Twitter

#carsamba Fotoğraf

#carsamba - Twitter'da en iyi Tweetler

Tarihte Bugün yaşananlar, Sağlık için uzman önerileri, Bitkilerin dünyası ve daha fazlası. Faydalı ve farklı bölümleriyle Herdem İnsan için HERDEM İNSAN. HERDEM İNSAN Sevda Keskin Baytar’ın sunumuyla Çarşamba ve Perşembe günleri saat 10:00’da canlı yayınla Semerkand Radyo’da..

Israrla bu günü #çarşamba sanmak meğer #perşembe ymiş la bu gün 😂😂😂.

Bu zamana kadar kimsenin tavuğuna kış demedim başımdan hiç bişey gitmiyor🤔Bundan sonra biliyom ben o tavuklara ne yapacağımı🤭 #çarşamba.

Belki de tükenmişimdir. Bir şeyler yapacak, bir şeyler için uğraşacak çabayı kendimde bulamıyorumdur. Benim de emek vermeden güzel giden şeylere ihtiyacım vardır. Hep ben yorulmak istemiyorumdur. İnancımı yeniden kazanmaya ihtiyacım vardır belkide.” #çarşamba.

Az biraz tebessümle güne başlamak bir nebze iyidir. Hade bakalım yanaklarınızı sıkıp gülücük yapın bakalım 😜😜😜 Hayırlı sabahlar mutlu günler olsun ⚡☕🍫 #gunaydin #carsamba.

Oldum olası sabahları severim ben. Her gün güneş yeniden doğar. Her doğan güneşle yeni umutlar doğar. Yeter ki, siz perdeleri açmayı unutmayın! #carsamba #guenaydin.

#carsamba Fotoğraf

GÜNAYDIN Yağmurlu bir Akhisar sabahından herkese hayırlı Motivasyonunuzun yüksek olduğu bir gün olsun. 🙋🏻‍♂️🐞😊☕️ #carsamba.

Soğuk kış aylarında sağlıklı kalmak için: Hergün bir kase Isırgan Otu Çorbası için ☺️ #çarşamba.

#carsamba Fotoğraf

Kalplerde olanı da, dilden döküleni de Bilen, duyan sensin Herkese gönlüne göre ver. Günaydı#Çarşamba.

“ De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.” (Felak, 113/1-5) Hayırlı Sabahlar 💕 #Çarşamba.

#Çarşamba 📌 Kimler burada? Kimler uyandı? Günaydın, iyi sabahlar diliyoruz.😊 #TRTfmUyandırmaServisi ile hadi gelin, biz de buradayız.✌ @TRTFM 🇹🇷📡📻.

Oysa geçmiş, uğurladığımız bir misafir, gelecek ise henüz tanımadığımız bir yabancıya benziyordu. Yeşim Türköz Büyü Dükkanı #Günaydın #Çarşamba.

#carsamba Fotoğraf

Herkese günaydın 🌿☕😊🙋‍♀️ #çarşamba.

Günaydın Güzel İnsanlar Karşınıza Kalbi Olan Vicdanı Olan Doğru İnsanlar Cıksın Bu Gün 🙏🌹☕nasılsın #carsamba.

#carsamba Fotoğraf

Günaydınnnnn!!!! Şimdi cidden uyanabilmem için buna ihtiyacım var. 🙇🏻‍♀️☕️ #çarşamba.

#carsamba Fotoğraf

Pazartesi sendromu derken geldik #çarşamba 🐒.

#carsamba Fotoğraf

Bir gün baksam ki gelmiş Hasretin içimde sonsuzluk kadar. Şaşırmış kalmışım birdenbire çaresiz. Dökülmüş yüreğime gökyüzünden yıldızlar. #carsamba.

#carsamba Fotoğraf

Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri karşındakine 🖐️#çarşamba.

yine ne için çabalayıp, neye uğraşıyorum ben? diye sorguladığımız saatlerdeyiz. #carsamba #iyigeceler.

Çan sesi ile uyanan ülkelerde Kurban Telaşı olmazken, Ezan Sesiyle Uyanan Ülkemde bu noel Telaşı Neden!!!??? #geceyebirsöz #çarşamba.

Ülkecek kederliyiz acı çekiyoruz aq nereye kadar gidecek böyle ? 🍁 #çarşamba.

Göğsü kırılıyor insanın, Adına Gece diyor -Halis Karabenli- #carsamba #iyigeceler.

Carsamba Sampiyonlarligi tercihlerimi merak edenler bu tweeti FAVlasin gonderecegim! Yuklenmek beles 👍🏼.

Çarşamba akşamı açıklanacak, “Sign of the City Awards” ödül törenimde finale kalan, TTBAV’mızın Tebel Bilimler spesifik Üniversitemizin animasyonu. ❤️📚🏆🇹🇷.

Kanımda dolaşan deli taylar üzerine and olsun ki diriliş ateşini yakacağım! #KuruluşOsman yeni bölümüyle çarşamba saat ’de #atv’de! @bozdagfilm @atvturkiye.

Turkey En Popüler Eğilimler