Cehalet Twitter

Cehalet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Yalan olduğu ayyuka çıkmış şu tweet olduğu yerde öylece duruyor. Demek ki mesele “yanlış bilmek/duymak” değilmiş. Ortada bilinçli bir kötülük, satın alınmış bir cehalet var. Sosyal medyaya dönük algımızın, yapıp etmelerimizin kalibrasyonunu buna göre yapmamız gerekiyor.

Cehalet Fotoğraf

Cehalet on Twitter

Aysen
Aysen ()

Sistem öyle bir teşkilatlanmış ki bir şeyleri öğrenmek için çaba göstermeyenler cehalet içinde mutlu yaşarken, işin içyüzünü öğrenmeye çalışanlarsa hakikate ulaşmakta büyük zorluk çüresel ekonomik sistem benim adıma ve haberim olmadan boyuna çalıp çı Harari

Hüseyin Ergül
Hüseyin Ergül ()

@AhmetBeyefendi Ülkenin kaynakları ve zenginlikleri, bizim gibi 10 ülkeye yetecek kadar zengin. Lakin; ülkeyi yönetenlerin liyakat sahibi olmaması ve kadroları işi ehillerine vermemesi, fakirin bir türlü zenginleri doyuramaması ve en önemlisi CEHALET i bir türlü yenememesidir.

Tülay Andiç #Aydınlık #Avrasya
Tülay Andiç #Aydınlık #Avrasya ()

Egonun sebebi cehalet degildir! Egonun sebebi kendini bilmemektir:kibirdir

Serkan Sem
Serkan Sem ()

@Haber__Gundem @ilkerdoan20 Adaleti ne zaman buldun bu ulkede bilader. Cehalet olan yerde adaleti cahiller arar. Sizin isiniz cok zor

Sevtap Kutbek #veterinerhekimsizsağlıkolmaz
Sevtap Kutbek #veterinerhekimsizsağlıkolmaz ()

“Cehalet; yenilmesi gereken en büyük düşmandır” #MustafaKemalATATURK

🇹🇷Mehmet Eyüp KIZILOK
🇹🇷Mehmet Eyüp KIZILOK ()

Bu kadar cehalet acaba tahsilden mi ihanetin karşılığı tahsilattanmı bilemem. Bu şahsı tarihçi sanmak ve yazdıklarına inanmak maalesef okullarda okutulan ruhsuz tarih ders kitapları ile öğrencilerin tarih okuması yapmaktan uzak kalmaları ile mümkün oldu.

Huzur
Huzur ()

#TabiplerBirliğiKapatılsın Millet tabibe değil her fırsatta hainlik eden ttb ye karşı Bu kadarda cehalet olmaz

varcharian
Varcharian ()

“samimiyet keşfedilince cehalet meşrulaştı umut sarıkaya

asya
Asya ()

türk mizah anlayışı ırkçılık, cinsiyetçilik, vicdansızlık, cehalet, sığlık ve düşüncesizlikten oluşuyor ve kendilerine bunun dark humor brooo 😜 olduğuna inandırmışlar

No comment
No comment ()

Memlekkette Stanford vaadı da biz mi okumadık. Tevfik Göksu 😏 Okumuş insanlara gıcık olan bir güruh yarattılar. Cehalet hiç bir dönem bu kadar parlatılmamıştı. Bu devirde cahil kalmak, zorunluluk değil, bir seçenektir. Yazık çok yazı😔

Deniz TÜRK
Deniz TÜRK ()

@drfahrettinkoca Cesaret ile cehalet arasında sadece 2 harf gibi ufak bir fark görünse de virüs karşısında bana bir şey olmaz diyerek başkalarının hayatına kastedenler cesaret değil cehalet içindeler.

özgür hayat
özgür hayat ()

@BirGun_Gazetesi Bence hükümetler, halkına lâyık biçimde ülkeyi yönetmeli, memnun etmeli Durum bizde ise şöyle; Hükümete lâyık olmaya (kraldan çok kralcı) çalışan bir topluluk var Ülke bu cehalet topluluğuyla uğraşmaktan çok vakit kaybetti kaybediyor

Eşek Daffie
Eşek Daffie ()

Bu arada yukarıda bahsettiğim adam covid+. Yani saolsun işyeri bayaa düşünüyor bizi. Şimdi herkes elliyor o maskesi kutusunu. Ne anlamı kaldı bunun? Onun yerine aybaşı bize 20er kutuluk maskes verilse daha iyi olmaz mı? İşte cehalet

🌸Funda Esmek🌸
🌸Funda Esmek🌸 ()

@drfahrettinkoca Falanca: Müsaitseniz size geleceğiz. Ben: Kusura bakma canım korona virüsü sürecinden dolayı kimseyi kabul etmiyor, kimseye de gitmiyoruz. Falanca: Bizde virüs yok ki. Ben:.... Bakanım alın size cehalet ...

H.E.Zeytinyavı⭕
H.E.Zeytinyavı⭕ ()

Cehalet bööle bişii işte!? Bilim ve teknoloji vaakana; hâlâ, hurafeleeden(Yatır,Türbe,incir dalına çapıt baalama vb.) medet uman topluluglara, davıl çalsan boşa ç Siz devam edegon biyoo. Cahiliye hayatını 😠😠😠

kamon men
Kamon men ()

@liberal_gorus @taylanyildiz klasik 3. sınıf kasaba tiplemesine bir kez daha tanık olduk. kendisi de okumuş ama boş. çünkü o aileden ve çevreden gelen cehalet aktarımından arınamamış.

Emra Can Harmanda
Emra Can Harmanda ()

Ülkede cehalet öyle popüler oldu, öyle mevkilere geldi ki, cahil adam kendince önemli bir pozisyonda cahil birini görünce kendine yakın hissedip iyiye, doğruya, kendini geliştirmeye,medeniyete ulaşma ihtiyacı dahi hissetmiyor.

Cem Savaş 🇹🇷
Cem Savaş 🇹🇷 ()

@hadrianus2000 Cahillikten ziyade cehalet Popülizm, etkileşim, 8000 yıllık vah vah ;)

Av. Mustafa Cem Kılıç
Av. Mustafa Cem Kılıç ()

Cehalet eskiden insanları utandırırdı. Şu an ise cehalet yüceltiliyor. Aklın ve bilimin yerine cehaleti ikame eden bir yobaz sürüsü tarafından esir alındık.

murat kacar
Murat kacar ()

Okudugum haberlere ve gündeme bakinca; cehalet övünç kaynağına dönüşmüş, insanlar hayır, ben daha cahilim yarışına girmiş durumda.

🇹🇷Kuvvacı Neclâ🇹🇷MKA
🇹🇷Kuvvacı Neclâ🇹🇷MKA ()

@acavasBarnicav1 Maalesef değerli kardeşim, günümüzde hâlâ bu kadar çok olmalarını anlamakta güçlük çekiyorum. Bilgi çağında cehalet de bir seçim olmalı.

TÜRK 𐱅𐰇𐰼𐰚
TÜRK 𐱅𐰇𐰼𐰚 ()

@nasuhmahruki @aysun_erkul 50 drc Agustos ayinda bunlarin eline soguk su ver pazarda satamaz. Bakan oluyor. Ne g;)zel sey cehalet her boku biliyorsun. Rahatsin. Korkularin yok. Isine gelmedigi zaman kacar gidersin. Kiblen hazir. Ama biz ne yapacagiz. Gidecek bir yerimiz yok. Buradayiz. Vatan bayrak burda.

Yüksel Çelen
Yüksel Çelen ()

@Aslnmhmt Cehalet; Yenilmesi gereken en büyük düşmandır! Mustafa Kemal Atatürk

Kaptanın seyir Defteri
Kaptanın seyir Defteri ()

@Aslnmhmt Cehalet başa bela ülke haklarını savunmak cehaletse elestirmekte okadar cehalettir 😁

Hasan Gozutok
Hasan Gozutok ()

@korsangasteci Cehalet değil fransa ne vakit işkal etmiş bunlara saman fazla gelmiş

taekookcu ama chanbinden kısa
Taekookcu ama chanbinden kısa ()

Bts in Dünyada ki en büyük sanatçılardan biri olduğunu inkar etmek kasıtlı bir cehalet eylemi olur #BTSonAGT FORBES

Cehalet Fotoğraf
Doganalp Vatandas
Doganalp Vatandas ()

@06melihgokcek Susup torunlarınla ilgilensen artı😡 heryerinden cehalet akıyor. “Halal certificates “ nedir, ne anlama gelir, birşeyden anladığın yok boş konuşup insanları yanıltma bari.

ozkan
Ozkan ()

@zorlu_sinan @mustafarmaganyd Cehalet değil kendi cahil bıraktıklarına seslenip oradan beslenmek için böyle yalanları yazıyor. Mısır 1881 de gitti.

Alican Köker
Alican Köker ()

@avcimucahit @taylanyildiz Cehalet böyle bir şey ki zaten. Kendileri için eğitim gerekli ya da önemli bir şey olmadığı için anlama gereği bile duymuyorlar.

Fatmanur Altun
Fatmanur Altun ()

Yalan olduğu ayyuka çıkmış şu tweet olduğu yerde öylece duruyor. Demek ki mesele “yanlış bilmek/duymak” değilmiş. Ortada bilinçli bir kötülük, satın alınmış bir cehalet var. Sosyal medyaya dönük algımızın, yapıp etmelerimizin kalibrasyonunu buna göre yapmamız gerekiyor.

Cehalet Fotoğraf
☚ ReisSağlıkçıya TekÖdeme maliyebakanıduy iibfye3binguy ☛
Turkey En Popüler Eğilimler