Cehennem Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cehennem Twitter

“Ey Rabbimiz! Bize dünyada da iyilik ver, âhirette de iyilik ver. Bizi cehennem azabından koru” (Bakara 201) Amin. #HayırlıCumalar #CumamızMübarekOlsun.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Ali Cumhur Taşkın 🇹🇷,Ali Cumhur Taşkın 🇹🇷 on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

cehennem KEMİK BİLİMCİECEKLER BEZETMEKECEKLER DASİTMEMİŞLER DALLIYA ELEKTRİKSİZLİĞE 64408041 #escortdenizli denizli ȇ̈s̑̈c̑̈ȏ̈ȓ̈t̑.

İyi ki âhiret var, iyi ki hesap var. Aksi halde mazlumlar zalimlerden hakkını nasıl alırdı? Zalimler için yaşasın cehennem. AlparslanHocam 200Gündür #YeterArtık.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Abdulkadir Parlak,Abdulkadir Parlak on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

ve bPwkXwK9hb burada, Cehennem #narlıdere bütün #balçova boş şeytanlar.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Анна Киселева,Анна Киселева on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

Yazıp yazıp siliyorum. yok ya yok, bu yaşananların izahı kadın cinayetleri, çocuğa işkence, çocuğa tecavüz, hayvana işkence, yaşlıya/hastaya işkence, hukuksuz yargı, keyfe göre yönetim, deprem gerçeği ve önlemsizliği, cehennem burası olsa gerek..

Bu ülke vicdanı, merhameti ,bide üstüne hayvan sevgisi olanlar için tam bir cehennem!!!!!! #Konyadakatliamvar #Mamaktakatliamvar.

Herkesin delirmek için bir nedeni vardır. Cehennem Çiçeği, Alper Canıgüz.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by KİTAPLIKTAN,KİTAPLIKTAN on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

Allah hayvanlara eziyet eden tüm insanların bin belasını versin cehennem ateşinde kavrulsunlar nefes bile alamasınlar gebersinler.

Cehennem lüzumsuz deyil cennette kolay deyil SUSMA TÜRKIYE SUSMA EYY İNSAN #Allahbelanızıversin.

Milletin adamını bırakıp zilletin adayını destekleyen kim olursa rabbim onuda cehennem ateşinde yaksın inşallah amin CUMHURA OY PKKYA KURŞUN.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Fatma İsik,Fatma İsik on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

dünya hassas kalpler için cehennem olmaktan ne zaman vazgeçecek? ben artık ağlamaktan kör olunca falan mı?.

Haberlere bakmaya katlanamıyorum konuşmuştuk kol geziyor,biri dini kullanır içindeki pisliği döker,biri hayvanları katleder şeytana dönmüş nefsinini tatmin eder ve daha de yetkisi olup dur demeyen zulmediciler,batsın bu kokuşmuş düzeniniz #Konyadakatliamvar Cehennem.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Zeynep,Zeynep on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

Kıyametin kopmasına gerek yok. Zaten yaşıyoruz. Cehennem ateşinde cayır cayır yanın. Elleriniz paramparça olup kolunuz kopsun!#Konyadakatliamvar.

Kendinden zayıf olana, şiddeti, işkenceyi reva görenlerle de bu zulümlere sessiz kalan dilsiz şeytanlarla da yürüyeceğimiz tek bir yol, konuşacağımız tek bir söz yok. Yaşamı cehennem kılmaktan başka amacı olmayan bu bencil aşağılıklarla aynı havayı solumadığımız bir dünya için!.

@AK_Levent_ Devletin dinini boşver, sen kendi dinini yaşa. Devlete ne cennet vaadi var, ne cehennem tehdidi. Devlet dinle mükellef değil. Aksi bir delilin varsa rica ederim paylaş..

Allahu Teala ne diyor hayvanlar için onlar benim dilsiz kullarımdan dır. Hangi kitapta yazar acımasız ca bir canlıyı katletmek yapacaksınız hemde çok kötü cehennem bile utanacak sizden. #Konyadakatliamvar.

Cehennem ateşi ahirette olurmuş bilmem neymiş… İnancım yok ama sen bilirsindjjddjjd o ateşi de gtüne sokarım ayrıca, boş lafa karnımız tok evelallah 💅🏻.

Aklım, vicdanım almıyor. Her kim sorumluysa, hakkında yaptırım uygulanmasından öte dilerim ki yaşarken cehennem azabı çeker, yıllarca acılar içinde kıvranır, ölmek isteyip ölemez, merhamet dilenir de bulamaz, hayatı zehir olur, gülümsemek nasip olmaz..

Bir aracın içinden poşetlerin içinden kediler köpekler çıkıyor kedi şoka girmiş inanamıyorum aklıma mukayyet ol allahım inanamıyorum arkadaşlar bu cehennem bu vahşet #Konyadakatliamvar.

Benim dînim ne ümittir, ne korku; Allah’ıma sevdiğimden taparım! Ne Cennet, ne Cehennem’den bir korku Almaksızın, vazîfemi yaparım. Ziya Gökalp.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Türk,Türk on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

Ardından da (o inatçı zorbaya) cehennem vardır; kendisine irinli su içirilecektir. Onu yudumlamaya çalışacak, fakat boğazından geçiremeyecek ve ona her yandan ölüm gelecek, oysa o ölecek değildir (ki azaptan kurtulsun) Bundan ötede şiddetli bir azap da vardır. İbrâhim, 16,17.

@haluklevent Yaşasın zalimlere cehennem ben orda olsam o serefsiz adamı delik deşik ederdim asıl hayvan onlar😤😤😤.

@sivaskizi_58 Hassas yüreklerin sürgünüdür dünya, Prangalar vurulmuş ruhlara. Bazen cehennem olur yüreğin, Bazen kuş tüyünden hafif. Kalbin elinde ecelini beklersin, Hiç yaşamamış gibi olur insan onca yıl bir ömür. Terazinin bir kefesi gönül, diğer kefesi zulü Diyordu || Sezai Karakoç.

söyleyecek söz, edilecek hakaret bile yok size. Umarım cehennem vardır ve ebedi acıyı orda çekersiniz #Konyadakatliamvar.

Bu zulüm betene denk hocamız 200 günden beri tutuklu zalimler için yaşasın cehennem#yeterartık.

Cehennem Fotoğraf,Cehennem Fotoğraf by Hatıce Bastuhan1,Hatıce Bastuhan1 on twitter tweets Cehennem Fotoğraf

@MuratKoseMamak Senin belediyende hayvanlara zulmediyor sen yaygın yasağından mi bahsediyorsun. Yalan habermi katliamlar. Vicdansiz. Allah yanınıza birakmasin . O masumlar melek oldu siz cehennem ateşlerinde yanın.

Bugün 10 yaşındaki öğrencim şöyle söyledi: Hocam bu dünya varoluşsal sorgulamalarla, ekonomik krizlerle, savaşlarla, zorluklarla dolu bir yer ve hiçbir zaman dur diyemiyorsunuz hep ileri doğru akmaya devam ediyor. Cehennem varsa o da burasıdır. Tekrar ediyorum, 10 yaşı.

@kurt_trader kaynak has adam eski yk üyesi :) ha ha ha bunları yakmaya petrol yetmez anca cehennem ky ye kilitleyecekeler.

#Konyadakatliamvar böyle tepkiler vermekten bıktık usandık artık. Allah herkese önce vicdan versin. Zalimler için yaşasın cehennem!.

@LeventUzumcu Cehennem var zaten ,cennet de var şükür ki zalimler için yaşasın cehennem.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Balıkesir
  • BAY BAY KEMAL
  • BütçeBitsin AfGelsin
  • Beren Saat
  • Beter
  • Bim A101
  • #BIMAS
  • Bind