Cem Uzan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cem Uzan Twitter

Cem Uzan 6 milyon Suriyeliye 1000’er Dolar verip yollayalım demiş. Bu parayı Türk halkı değil Uzan ödeyecek ise olur tabii. Yok, Türk halkı ödeyecek diyorsan, sen şarap üretmeye devam et, ciddi işleri bırak biz yapıyoruz zaten..

Cem Uzan ile program 5 saat sürdü. Kazasız belasız bu bölümü de atlattık. Tanıtım bu akşam, yayın perşembe akşamı BabalaTVde 🏹.

Cem Uzan’a 1. Sorumu sormaya çalışırken 🤓 Sanırım program ben soru sorana kadar Cem Uzan için çok eğlenceli geçiyordu. Sorun basitti aslında, Bürokratlara ve siyasilere hediye edilen lüks telefon ve hatlarla dinleme yaptığı iddialarına bir açıklık getirmesini istemiştim..

Etkileşim almak için komik duruma düşmüşsün. Program boyunca söylediklerine verilecek en kibar cevap gülmekti. Cem Uzan bunu yapmış. @CemCUzan.

Gıybet kısmında Cem Uzan’ın sıkışacağı sorularda doğrudan soruyu yanıtlamak yerine ya da sorunun sorulmasına müsade etmeden yarattığı manipülasyonun hepimiz farkındaydık..

Sürekli kesilmese sorum gayet güzel aslında, “2003 yılından beri babamı görmüyorum” diyen Cem Uzan Türkiye’den 2009 yılında ayrıldı yani seçim olaylarından sonraki 6 sene boyunca babasıyla görüşmemiş. Bu yüzden, siyasete girmesinden dolayı babasının kırgın olması muhtemel….

Muhalefetin siyaset üretemediği yerde Sedat Peker ve Cem Uzan gibi isimlerin sosyal medyada öne çıkarılması normaldir. Normal olmayan bizim mahallenin bu isimleri ciddiye alıp cevap yetiştirmeye çalışmasıdır..

rum
Rum

Şu soru soran arkadaşları az düzgün seçin gözünü seveyim ya Cem Uzan diyorki türkiyenin en büyük şirketiydik 2 ve 3. sıradakilerin toplamının 2 katından büyüktük adam diyorki halka dağıttığınız kumanyaların parasını nerden buldunuz şaka gibi bir iq seviyesi gerçekten.

cem uzan aday olursa oyu atar kaçarım, parayı ezecekse bile milyarlık nargile, lüks araçlar, hacca gitmeye falan harcamazdı shakira, dua lipa, zendayayı toplar grup yapardı....

Hortumcu Cem Uzan gözünü SİHA’lara dikti! Öve öve bitiremedi.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Yeni Akit Gazetesi,Yeni Akit Gazetesi on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

Canı cehenneme çiçeklenmeyenin! Kökler ne işe yarar ki tek başlarına! Pablo Neruda #deprem Cem Uzan Kuzey Kore Ankara Rümeysa eski türkiye Cengiz Lüksemburg Arap Türkleri Geçmiş #Aldatmak.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

“Birini eleştirmeye kalkıştığında” demişti, “herkesin senin ayrıcalıklarına sahip olmadığını hatırla.” F. Scott Fitzgerald Araplar Russians Ümit Özdağ Cem Uzan Şaka Zevk Elon Musk #yanındadeğilim Ugur Batur Mansur Yavaş İngiltere Meral Akşener Demirtaş.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Mehmet Altaş,Mehmet Altaş on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

Ümit Özdağ Muharrem ince ve Cem Uzan 3lü masa yapsın oylar bölünsün istemiyorum.

Cem Uzan dolandırıcı mıdır değil midir bilmem. Ama Cem Uzan Türkiye’nin en büyük dolandırıcısı değildir..

Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon Programına Katılan Cem Uzan: Hiçbiriniz geleceğiniz hakkında sorular sormuyorsunuz.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Türkiye’de Son Dakika,Türkiye’de Son Dakika on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

Rüyamda Cem Uzan ile sohbet ettik. Hukuki engellerden dolayı Cumhurbaşkanı adayı olamıyormuş. Genç Parti olarak adayımız Uğur abi dedi. Hangi Uğur diye sordum? Uğur Yücel olacak değil ya amk Uğur Dündar tabi ki diyip Petrus şarabı içermisin Pringlesla iyi gidiyor keranacı dedi..

Ekonomiyi batırmanın ödülünü alıyor Erdoğan ... Cem Uzan / #DolarTL #dolar.

Ya gazeteciyim diyip adama dolandırıcı misin diyemezsin bu hakarettir ... adam turkiyenin en zengin adamıydı adama kumanya parası dolandiriciliktan mi geliyor diyemezsin :))) gidin adamı tarafsız araştırın cem uzan ticari bir zekadır küçü.

Cem Uzan a bir sorun bakalım, Nokia ve Motorolayı kim dolandırmış ? İmar bankası ve adabankın içini kim boşaltıp iflas ettirip kaçmış ? Bir de kim ak partiye yanaşmaya çalışıp yüz bulamayınca muhalefet tarafına geçmiş? @uzancc.

Gündemde birbirinden bağımsız olarak Shakira ve Cem Uzan konuları alt alta gelmiş. Yıllar sonra kaderin cilvesi olsa gerek 😅😅.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Gizay,Gizay on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

Neye uğradığını şaşırdı: İmar Bankası yolsuzluğu soruları Cem Uzan’ın ayarını bozdu!.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Yeni Akit Gazetesi,Yeni Akit Gazetesi on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

Henüz 20 dakikasını izledim. Daha birkaç sene önce ardından milyonların koştuğu Muharrem Ince’den de diğer muhalefet partisi liderlerinden de çok daha realist ve somut fikirlerle konuşuyor Cem Uzan. Program bittiğinde tekrar yazacağım. Çok heyecan verici..

Kimse bahane bulmasın zekasını takır takır verdiği cevaplarla ortaya koymuş bir adam Cem Uzan. Aday olabilmesi ve geçmişte yaptığı seçim hatalarını yapmaması durumunda hedeflerini gerçekleştirebilir. Hadi hayırlısı..

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by BYA 👑,BYA 👑 on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

@OguzhanUgur Yayını baştan sona izledim. Umduğumdan çok daha güzeldi.👏🏼 Ama Cem Uzan’ın üslubu beni korkmadı değil… İzleyicilerin geneli Cem Uzan hakkındaki iddiaları sormakla yetindi. Mevcut siyasetten umudunu kesen gençler sanki “Genç Parti için bizi ikna et” der gibiydi….

Lan oğlum cem uzan nedir? Bu sene rahmetli olan bir arkadaşım bana yaklaşık 9 sene önce gör bak cem uzan bu ülkeye dönecek siyaset yapacak dediğinde gülmüştüm. Denize düşen yılana sarılır muhabbeti yapmayın..

@BabalaTv @OguzhanUgur Cem Uzan çok zeki,bu net. Tam bir patron. Karşı tarafı çok iyi manüple edebiliyor. Sorular fena değildi. Ancak Cem Uzanın muhalefet hakkında sorduğu sorular daha gü resmen 90 a attı golünü. Umarım muhalefet bu iddialar hakkında bir açıklama yapar.

Cem Uzan Fotoğraf,Cem Uzan Fotoğraf by Frontal Korteks,Frontal Korteks on twitter tweets Cem Uzan Fotoğraf

Cem Uzan ile alakalı bu gece gördüğüm şey şu çok zeki çok başarılı bir adam. Çağın ötesinde modern, özgüveni yüksek, istediğini bilen, başka bir ülkede ama kendi ülkesinin raporlarını takip eden. Etkileyiciydi yolu açık olsun..

Valla benim oy’um gözüm kapalı cem uzan reisedir. İlk oy’umu ona verdim son oy’umu da ona veririm. Ülkenin refah seviyesi yükselir..

Programla ilgili en güzel özetleme sanırım bu. Birçok seyirci (sunucu) pusulasız denize açılan kaptanlar gibiydi. Cem Uzan #babala #acıkmikrofon @uzancc.

Cem Uzan, “gerçekçi olalım, 6 milyon insanı trenlere doldurup Suriye’ye geri gönderemezsiniz…” deyip “biz 1000 dolar verip gitmelerini teşvik edeceğiz” dedi. Peki 1000 doları şahsi servetinizden mi vereceksiniz, Türkiye’de böyle bir kaynağı nereden bulacaksınız?!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Deutsche Bank
  • Din Görevlileri Haftası
  • #EmeklilikteYaşaTakılanlar
  • ENAG
  • #enflasyon
  • #ErkanMeriç
  • Eylül 2022
  • #fenerbahcebilet