Cemal Enginyurt Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cemal Enginyurt Twitter

DP’li Cemal Enginyurt’un korumalarınca darp edilen meslektaşımız Latif Şimşek’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Enginyurt’u kınıyorum. Latif kardeşimle şimdi görüştüm, durumu iyi, rapor düzenleniyordu, konu yargıya da taşınacak..

Ne milletvekili görünümlü Cemal Enginyurt’un ekranlardaki arsızca saldırısı, ne de Ümit Özdağ’ın ırkçı, seviyesiz ve uydurmasyon söyledikleri Biz bu millet için gece gündüz gayret eden Adam’ı.

Boyunun yarısı kadar gazeteciye arkadan saldırıp kafasını yunruklamak her babayiğide nasip olmaz! Tam Cemal Enginyurt’a ve yanındakilere yakışacak bir delikanlılık! İnşaallah bir gün adamına çatarsınız da delikanlılığı, söze fikre saygıyı öğretirler size!.

Cemal Enginyurt’un bittiği gündür. Latif Şimşek’in hangi sözlerinden sonra kalkıp saldırdığına bakın, neden böyle dediğimi anlarsınız. Bir daha vatan millet devlet diye ağzını açtığı anda bu videoyu önüne koyun, utanma duygusu kaldıysa çenesini kapatsın..

Türkücü Cemal Enginyurt, canlı yayında ulaklarıyla gazeteci kaldırmaya kalkmış🤔 Ancak kabadayıya denk gelmiş….

Cemal Enginyurt’un koruması katil çıktı! Gazeteci Latif Şimşek’e saldırmıştı!.

Cemal Enginyurt Fotoğraf,Cemal Enginyurt Fotoğraf by Beyaz Gazete,Beyaz Gazete on twitter tweets Cemal Enginyurt Fotoğraf

DP’li Cemal Enginyurt’un korumalarınca darp edilen Latif Şimşek’e geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. CEMAL ENGİNYURT Kınıyorum MHP den ihrac edilince hazmedemedi CHP ye giderse şaşirmayın.

Günümüz liderleri ve milletvekilleri mafya Ağızların da çirkin sözler. Adam dövmeler. Milleti tehtit Halk hiç bu kadar ezilmemişti. #ÇıksınArtıkBuYasa Cemal Enginyurt Osmanlı Omurgasız.

Dp genel başkan yardımcısı cemal enginyurt,un dokunulmazlığı kaldırılmalı sokak kaba dayısı bu terbiyesiz.

Helal olsun Cemal Enginyurt. Yetti artık, baydınız aq deyip vermiş odunu Latif’e. Bravo. Latif, dayak sonrası biraz toparlanıp yayına geri dönecekmiş spiker hanımefendinin söylediğine göre..

Milletvekili tv stüdyosunda gazeteci dövüyor. Sorsan milletin vekili, benim vekilim olma sen Cemal Enginyurt..

Cemal enginyurt= Kedi yetişemedi ete mundar dermiş..diye bir söz vardır sözün ete kemiğe bürünmüş hali ıca bugün latif şimşek beyefendiyi darp ettirmeniz de karakterinizi gö kalabalığından başka birşey değşiniz gücünüz egonuzu tatmin etmek..

Cemal Enginyurt, canlı yayında Latif Şimşek’in üzerine yürüyor. Yetmiyor Cemal Enginyurt’un korumaları Şimşek’i darp ediyor..

6’lı masadan Demokrat Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, gazeteci Latif Şimşek’e saldırdı. Yayın sonunda ise Enginyurt’un korumasının Şimşek’i darp ettiği öğrenildi..

Bir kez daha görüyoruz ki, Cemal Enginyurt’un MHP’den kovulması boşa değilmiş.!!.

Çok geçmiş olsun @latifsimsekk Ağzının,elinin ayarı olmayan adamlar ekranda cirit atıyor. Hem sosyal medyada hem ekranları esir alıyorlar. Cemal Enginyurt’un kendini bilmez tavırları can sıkıyordu umarım ekrana daha da alınmaz. Hebele hübele konuşmaktan başka ne yapıyor. Hiç..

@KumandanRte Alaattin çakici icin teeet atti korktu 1 saat sonra sildi o tweeti. Bu cemal enginyurt.

DeM
DeM

Cemal Enginyurt Çıkmışlar 6 lı partide parti yok soyguncu bular falan gilan ne zaman yönelti ülkeye sol partide karalama yapıyorsunuz yıllarca sağcıyız ayağına yatanlar ülke sömürgesine döndürdüler. Herkes hain bi aktoller dürüst heh ne kadar komikya,onlardan yana olursa iyi.

Kendi yandaş gazetecisi için en ufak bir şeyde g*tlerini yırtan tiplerin olaya bakışı ⏬ Ne diyeyim bilemedim, Ya da bildim, Allah bel@nızı versin! Latif Şimşek Cemal Enginyurt #Kocaeli #A101.

Cemal Enginyurt Fotoğraf,Cemal Enginyurt Fotoğraf by AHMET SEZER 🇹🇷,AHMET SEZER 🇹🇷 on twitter tweets Cemal Enginyurt Fotoğraf

Yine bir yerlerde uludu herhalde dedim ama bu sefer olay başka. Çok güzel bir örnek aslında Cemal Enginyurt bu adamlardan medet uman bir topluluk var ama akp gerici parti. Evet tabi. Kalite, ahlak yükselmedikçe hak edilenler bunlardır..

Cemal Enginyurt, canlı yayında @latifsimsekk ‘in üzerine yürüyor sonra Cemal Enginyurt’un korumaları Şimşek’i darp ediyor. Bu adamı bir daha tv de görmek istemiyoruz. #latifsimsek.

Cemal Enginyurt Halil konakçı hocaya kabadayılık yapıyordu namus Yürektir diyordu millet Cemalin nasıl yüreksiz olduğunu gördü Cenab-ı Allah işte böyle rezil eder Adamı gram üzülmüyorum beter ol.

Gazetecilerin işi siyasetçileri tahrik etme görevini hiç bir zaman bu ülkede yer almadı. Cemal Enginyurt.

Cemal Enginyurt, Ümit Özdağ, Meral Akşener; bunların çirkefliklerine bakıyorum da; meğer MHP zamanında bünyesinde ne çok ifrazat barındırıyormuş!.

Cemal Enginyurt Sözde millet vekili canlı yayında gazeteciye bunu yapan Alçak kapısına giden vatandaşaşa ne yapmaz.

Bir zamanlar ülkücü olan Cemal Enginyurt, Selahattin Demirtaş için gazeteci darp etti. 🔗.

Cemal Enginyurt Fotoğraf,Cemal Enginyurt Fotoğraf by Genel Gündem,Genel Gündem on twitter tweets Cemal Enginyurt Fotoğraf

Cemal enginyurt’un gazeteci latif şimşeğe canlı yayında saldırmasını şidetle ve lağnetle kınıyorum ve Reyting uğruna televizyon kanallarına çıkaranlarıda men ediyorum.

@tv100 @ismailsaymaz Sayın Kılıçdaroğlu’na yumruk atanın elini öpenler, Cemal Enginyurt’u kınıyor🤣🤣🤣 Kötüden örnek elbette bu olay ne kadar çirkinse o da kodar çirkindi..

@BozbeyYebzob @cenginyurt52 Yusuf yerkel vatandaşı suçsuz yere tekmeledi. Cemal Enginyurt, soytarının birinin yalakalığı için darp etti. Haklı demiyorum, ama kıyas yanlış.

🔥 Cemal Enginyurt’un koruması tutuklandı: Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un katıldığı canlı yayında Latif Şimşek’i darp ettiği görüntüleri ortaya çıkan, Enginyurt’un koruması olduğu iddia edilen Emrah T.,….

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Austria Wien
  • Aziz
  • ÖnceAf SonraReform
  • #çözümmü
  • önceaf sonrareform
  • #öğretmeneyenidenildışı
  • Bakan Nebati
  • Balayı