Cenk Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cenk Twitter

Beşiktaş’ın şu ana kadarki transferleri: 🦅 Gedson Fernandes 🦅 Jackson Muleka 🦅 Emrecan Uzunhan 🦅 Romain Saiss 🦅 Cenk Tosun 🦅 Wout Weghorst 🦅 Arthur Masuaku.

Muleka da, Cenk de Weghorst gibi net forvet oyucuları. Forvetlerden kanat oyuncusu çıkarma denemeleri, kanatta oynayan forvetleri etkisiz kılmaktan başka bir işe yaramıyor. Çözüm:Kanatlar, kanat oyuncularınındır..

Ankara Berberler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Cenk Demirci’ye ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ediyorum..

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by Lütfiye Selva Çam 🇹🇷,Lütfiye Selva Çam 🇹🇷 on twitter tweets Cenk Fotoğraf

Cenk Tosun oyuna girer girmez maçtan kopan taraftarı ateşledi kırmızı gördü ama taraftarı çok fena ateşledi razıyız senden de abim..

Oyun gidişatı sebebiyle Weghorst -Cenk Tosun değişikliği gelebilmeli dedim diye, lağım faresinin biri yine Instagram hesabımdan hakaretler yağdırmış. Profil resmi yok. Takip ettiği ve takipçisi sıfır. Bu kadar korkak olmayın olm. Bir halt yiyorsun bari ben yaptım de çık ortaya.

Gelelim hakeme 1) Ofsayt kararı doğru 2) Karimi ikinci sarıdan atıldı direkt kırmızı olabilirdi 3) Cenk Tosun 2. Sarı ağır karar 4) Beşiktaşın penaltisi verilmedi Hakem bekçi gibi sürekli düdük çaldı. Kötü hakem. Halısaha maçına bile vermem.

🗣 Cenk Çınar: “Şu an taraftar içeriye alınmı Gerekli görüşmeler yapılıyor.”.

Daha iyi olacağız daha iyi ,takım iyi taktiksel birşey olmasa da takım mücadelesi kondisyon iyi bırakmadılar ,cenk kırmızı karttan sonra özellikle, hoca kendini düzeltirse ligi sirkulase ederiz ...

A
A

Valerinin taktik idmanları üzerine Oğuzhan ve cenk arasında geçen diyalog.

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by A,A on twitter tweets Cenk Fotoğraf

Her zaman dediğimiz gibi sağlam bir Cenk Tosun bu ligden çok daha üst seviyede bir Hırsı azmi çok iyi 🤍 Bugun hem sevindirdi hem üzdü.. Kontrolsüzlügü açıkçası Ama Cenk çok iyi isler yapacaktır, Allah sakatlık göstermesin 🤍.

Geceye hızlı basliyan cenk ve murat amca annemin yanına duşa girdiler ve annemle su altında oynasmaya başladılar gece başliyor ens ensest.

Yine bir kutsal cumartesi ve annemin bu geceki misafirleri iki olgun erkek cenk ve murat amca annemi bu gece yanlız bırakmadılar ens ensest roleplay.

💥Cenk Çınar : Taraftar sorunu çözüldü taraftarlar içeriye alınacak. @cenkcnr #GalatasaraySK #Transfers.

Hatırlıyoruz tabi Cenk! Sözde hayvanseverlerin! Porche almak için ayaklarını kesip insanların vicdanını istismar ettiği zavallı köpeği tabi ki hatırlıyoruz. Sabıkalı dolandırıcıların köpek derneği kurup insanları dolandırdığını da hatırlıyoruz. #KöpekleriToplayın.

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by General Cevher Dudayev,General Cevher Dudayev on twitter tweets Cenk Fotoğraf

Talisca sadece Talisca Beşiktaş taraftarının sesini keser Başkan yönetim ne yapın edin getirin çözsün işleri frikik te hiç heyecanlanmadım Ghezzal vurdu baraj Cenk vurdu baraj Talisca olsa örümcek ağlarını alırdı.

Teknik heyet maça nasıl başlanmalı diye soracak olursanız hocamıza yanıtımız cenk tosun weghorst sağ kanat gecen haftakı performansı nedenı ile oguzhan akgun tercıh edılmelıydı dıye dusunuyoruz Valerien Ismael 👍.

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by Sevemez kimse seni Benim Sevdiğim kadar,Sevemez kimse seni Benim Sevdiğim kadar on twitter tweets Cenk Fotoğraf

Cenk Tosun içeri ... Necip dışarı, sırf kontenjan dan oynuyor necip, Sebep, iyi bir yerli stoperimiz Hala Kaan Ayhan ı tartışıyoruz. bu yerlilerle çok zor. Cenk Tosun hariç iyi diyebileceğim bir yerli yok şu an. Umarım 2. Yarı değişir oyun..

Cemal Enginyurt’u kınıyorum !!!! Latif Şimsek denilen gereksiz adamı dövmediği için !.

değişikliklerde de problem var, ilk hamlesini 45te, ikinci hamlesini 60ta yapmalıydı. 15er dakika geç kaldı ve cenk-kartal 15 dakika önce gelse daha rahat kazanırdık. dediğim gibi gelişmesi gereken çok şey var, süre kısıtlı. ya istifalar gelecek, ya da şampiyonluğa oynayacağız..

Bu arada şunun kuralın harfine göre ofsayt olmasını anlarım evet, Cenk topun ilerisinde de yani Saiss topla oynadığında rakip kaleye Cenk’ten daha yakın yani. Şu işin ruhuna göre de yorumlayabilmek lâzım bu pozisyonları, her şeyi mikro düzeyde yönetmekle olmaz..

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by Tolga Arbuz,Tolga Arbuz on twitter tweets Cenk Fotoğraf

#BasındaGündem Başlıyor! Gazetelerden ana başlıkları, gündemde yer alan haberler ve uzmanlardan 81 ilin en güncel hava tahminlerini paylaşacağız. Kumanda masasında Cenk Balat, mikrofonda Fatma Vural, saat kadar sizlerle..

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by Meteorolojinin Sesi Radyosu,Meteorolojinin Sesi Radyosu on twitter tweets Cenk Fotoğraf

Dün Cenk Tosun ısınmadan yedek kulubesine doğru hareketinde stadda bi tepki oldu ya. Tvde bunla ilgili görüntü olmamasına rağmen, tv başında anladık biz, o derece olağan dışı belli olan tepkiydi. İşte o tepkiyi o reaksiyonu kartta, penaltıda vs pozisyonlarda hakeme vermek lazım.

Savaşların en görkemlisi, en çetini içimizde yaşanıyor. En büyük cenk içimizde. En önemli mücadele düşüncelerimize karşı giriştiğimiz mü.

4. Muleka ve Weghorst henüz anlasamiyorlar. 5. Masuaku tutuk. 6. NKoudou ve Cenk değişikliği işi değiştirir. 7. Kayseri 65ten sonra düşer oyundan..

@kartalismus_ Bence hoca alın size diye attı ortaya. Ben ikinci yarıya Emrecan/Kartal değişikliği bekliyorum ama eğer yapmayacaksa Kartal/Cenk yapıp Muleka 10 Cenk sol kenar yapıp 4-2-3-1e dönmesini isterdim. Şu orta sahayla 2 merkez bulmak bile zor..

Cenk Tosun oynadığı her saniye tehtit. Golü kokluyor resmen. Sakatlık olmazsa bu sene yine çok katkısı olacak. Aktif en iyi türk forvet!.

Cenk Fotoğraf,Cenk Fotoğraf by Enes,Enes on twitter tweets Cenk Fotoğraf

@rsceran Takım istiyor sadece Türk liglerine alışık değil oyuncular zamanla oturur benim ümidim var. Cenk bile unutmuş bizim ligi.

@integralius @ASRINKARTALI Evet şimdi farkettim. Nasıl bir pozisyona girmiş Cenk iki ayağı apayrı yerlerde. 😑.

@nocontextjk Burak ya da cenk tosun olsaydı hayatta o topu gezzalın önüne bırakmazdı hep bi bencillik hep bi kendi atma çabası var çünkü kalite farklı biş.

@cenkerenonline Cenk bey, siz şarkı söyleyin, botoks, elmacık kemiği dolgusu falan yaptırın, ne bileyim sabah kuşağı programlarına katılın. Ama, ama ne olur, Allah aşkına toplumsal konularda fikir beyan etmeyin. Ömrü boyunca saldırgan sokak köpekleriyle karşılaşmayacak insanlar bu konuda SUSSUN!.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Başakşehir
  • Belotti
  • #BirİktidarYalanıSöyle
  • Bruma
  • Burç
  • Carpe Diem
  • Cüneyt Özdemir
  • Cevheri Güven