Turkey flag

🕓

Cevat Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

@cevatkol Cevat abi öncelikle Cuman hayirli olsun. Sana ufak bir önerim olacak. Bu futbol sevdandan vazgec abi. Gercekten f’sinden anlamiyorsun cunku. Git basketbol izle, voleybol izle. Ya da izleme abi. Sen onu da izleme. Sen bisey yapma abi. Saygilar abicim, sevilmiyorsun!.

Cevat Twitter

Cevat Fotoğraf

Cevat - Twitter'da en iyi Tweetler

Ardahan Göle Kaymakamı sayın Cevat GÜN, İlçe Belediye Başkanımız sayın Halil KALAYCI ile birlikte kaymakamımız sayın Orhan AYAZ’ı makamında ziyaret ederek, geçmiş kurban bayramlarını tebrik edip, sohbet ettiler..

Cevat Fotoğraf

@cevatkol Cevat bey bir kez de pozitif tarafına bakıp keyif alın. Öyle veya böyle bu tur geçildi sanki her sene şampiyonlar ligi finali oynayan bir takımdan bahsediyorsunuz. Bu kadar mutsuz ediyorsa bu takım desteklemeyin ki bana göre desteklemiyorsunuz da.

Sen Trabzonspor başkanısın haline bu kadar ter olmamalı.. ismail türüt bu kadar terlemiyor Cevat Cole.

Cevat Fotoğraf

@cevatkol Cevat bey bu hazımsızlık, eleştirme. Yahu sen başkan veya teknik direktör, yönetici oldun da bizmi seçmedik. Allah rızası için lütfen bu sene susun sen ve Trabzondaki Trabzonspora zarar veren şahsiyetler. Bak Bayburttan yazıyorum. İnan senin sevdiğinin bin katı seviyorum takımı..

@delikanIi I love you de,fuck you de,fick me abi yavaş denir mi? Adam senin yüzünden sahnenin ortasına boşaldı.

@Mehdice @YigitGayretli Kulüpte işler yoluna girdikçe bu Cevat zevatına kol gibi giriyor heralde. Umarım sadece hayal dünyası geniş değildir..

@CorpSebastian Aynen 3 yıldır kriz geliyo zaten. Dünyaya çarpma ihtimali gibi oldu bu söylem de..

@cevatkol Cevat bey akşam eminim hiçbir efor sarfetmemene rağmen oturduğun yerde nefes alamıyordun ancak o nemli hava da kusursuz futbol oynayan takımın son dakikalarda ki akıllı oyununu eleştiriyorsun. Zor değil fikirlerin sana kalsın yazma! İllada yazacaksan gizle hesabını görmeyelim!.

@AColakoglu @Ademmm777 😂😂😂😂😂 Ya muhalefet yapmaya çalışan Anarşik yazar diyorum ben Cevat Bey’e 😎😎😎 Uefa kupasını alsak, neden grisini aldılar diye yazı yazar bu davar 😂.

@cevatkol Cevat abi ne diyorsun sen Allah aşkına. Daha sezon başı takım oturmadı top kayıpları,pas hataları elbet olacak ama en sonunda bu takım şampiyon olacak.

@cevatkol Cevat abi öncelikle Cuman hayirli olsun. Sana ufak bir önerim olacak. Bu futbol sevdandan vazgec abi. Gercekten f’sinden anlamiyorsun cunku. Git basketbol izle, voleybol izle. Ya da izleme abi. Sen onu da izleme. Sen bisey yapma abi. Saygilar abicim, sevilmiyorsun!.

siz sorgulamayı ,ironi ile kendisi sorgular. Bak Cevat kardeşim,bu fotodaki Praglı futbolcu senin vakit geciriyorlar dediğin kornerlerden sonra biz nereye düştük böyle kardeşimin sureti:)).

Cevat Fotoğraf

Akşamki skordan sonra usta gazeteci Cevat KOL twitleri; Ahmet AĞAOĞLU: Bayramlaşma töreninde ne kadar para toplandı Başkan bunu açıklamalı..

@cevatcevher Tabi ama bilmeyenler için Cevat Cevher tıraşı derlerse her berber biliyor.

Dağlar,mavi gökler,koca koca çamlar,incir bahçeleri silinip süpürülüp süprüntü diye bir tarafa atılıyor;kainat lira sözleriyle boğuluyor.İnsan gönlü itile itile pis ve murdar banknot kümelerinin içine gömülüyor. -Cevat Şakir.

@cevatkol Bay muhalefet cevat Allah onu profosyenel top dahi oynamadan tk drektorluk yapmadan futbol yorumculugu bahsetmiş iyi veya kotuye muhalefet etmek zorunda cunkü futbolu bilmiyor bilmeyen herşeye muhalefet eder.

@gultekin1971 @CimbomNostaljia Ben TV’de seyretmiştim ama,bir sonraki sezon,yine Uğur’un son dakika golüyle 2-1 kazandığımız maça gitmiştim,diğer golü de Cevat atmıştı..

Hayallerinizi yıktığım için özür dilerim Handan-Cevat ikilisi 😥.

Cevat Fotoğraf

Sonra muhterem zevcesi uykudan uyanıp çocukla ilgilenmiş, onu bir güzel uyutmuş. Cevat Hoca da uykuya müteakip ilmî çalışmalara devam etmiş. Hocaefendi bunu kadınların merhametlerinin yüceliğine ve bazen başlarına açtıkları işe örnek vermek için anlatıyor. Neyse uykuya devam :).

Fakat planın güzel olması ona işlev kazandırmıyor Cevat Hoca eve geldiğinde yine ilmî çalışmalarla uğraştıktan sonra uykuya dalmış, halbuki o saatte çocuğa bakma sırası “Bebek ağlıyor, zırlıyor ama ben yerimden kalk(a)mıyorum” diyor mübarek, yorgunluk ve uyku zirve..

Gece gece aklıma kıymetli Cevat Akşit Hocaefendi’nin hanımıyla yaşadığı, kadınlardaki merhametin ne derece muazzam olduğunu gösteren hatırası geldi. Şöyle ki: Cevat Hoca günün çok az bir kısmında dinlenip, geri kalan kısmını ilimle meşgul olarak geçiriyormuş..

1922 yılında orduya ve halka moral vermek gayesiyle bastırılan Misâk-ı Millî tablosu. En başta Mustafa Kemal Paşa (Soldan sağa) 1. Sıra: Rauf Orbay, Bekir Sami Kunduh 2. Sıra: Nurettin İbrahim, Muhittin Akyüz, Ali İhsan Sabis, Kâzım Karabekir, Cevat Çobanlı,.

Cevat Fotoğraf

@TS_Lovers Anladım tamam bu sayfanın admini Cevat Kol. Yahu hocam çocuk bitti de kendisini yere bıraktı. Keyfinden değil. Sezon öncesi, henüz hazır değiller. Yine de ellerinden gelenin fazlasını yaptılar. Vicdan olgusunu bir kenara bırakmadan yorum yapın. Ayıptır..

@TS_Lovers Kardeş daha önceki yıllarda böyle değildin ama Cevat Kol olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Sevilen bir hesapsın. Ama bu gidişle.

@AS_Monaco Il y a de nombreuses années, Cevat Prekazi vous avait fait mal, vengeance des FALCAO..

Turkey En Popüler Eğilimler