#CevherdenMücevhere Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#CevherdenMücevhere Twitter

Teknolojinin, üretimin, yeniliğin yüzyılında, bor ve teknolojinin yeni buluşma noktası bor karbüre dair merak edilenler 100 saniyede burada 👇👇👇 #Cevherdenmücevhere Bor Karbür….

Türkiye’de ilk, dünyada sayılı örneklerden birisi olan ülkemizin ilk Bor Karbür Tesisi bugün açılıyor. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun 🇹🇷 #Cevherdenmücevhere Bor Karbür..

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Bandırma Bor Karbür Üretim Tesisi bugün açılıyor. Milli kaynak ve yerli üretim ile Bor Karbür Üretim Tesisi, #TürkiyeYüzyılı’na imzasını atacak. #CevherdenMücevhere 🏭.

Türkiye’nin ilk Bor Karbür Tesisi Açılıyor 🔴 Yıllık 35-40 milyon dolarında gelir hedefi 🔴Savunma sanayi, nükleer, metalürji, otomotiv, aşınmaya dayanıklı mekanik parçaların üretiminde kullanılacak Güçlü Türkiye için , Adım Adım ileri daima ileri. 🇹🇷 #Cevherdenmücevhere.

#CevherdenMücevhere Fotoğraf,#CevherdenMücevhere Fotoğraf by SinemSena3437,SinemSena3437 on twitter tweets #CevherdenMücevhere Fotoğraf

Türkiye’de ilk, dünyadanın sayılı örneklerden birisi olan ülkemizin ilk Bor Karbür Tesisi bugün açılıyor. Ülkemize, milletimize hayırlı olsun 🇹🇷 #Cevherdenmücevhere Bor Karbür..

Cumhurbaşkanımız @RTErdogan Türkiye Yüzyılı vizyonumuza, aramıza hiç kimsenin, hiçbir engelin, hiçbir siyaset mühendisliği projesinin girmesine müsaade etmeyeceğ🇹🇷👏👏 #CevherdenMücevhere #ErdoğanYenidenKazanacak.

“Ben ezelden beri hür yaşadım hür yaşarım, Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.” @RTErdogan #CevherdenMücevhere #BorKarbür.

Bandırma’mız tüm coşkusuyla, soğuk ve yağmura rağmen karşılama alanında hazır. Bu yüzyıla da gelecek yüzyıllara da hazırız. Maşallah Balıkesir! #TürkiyeYüzyılı için #CevherdenMücevhere.

#CevherdenMücevhere Fotoğraf,#CevherdenMücevhere Fotoğraf by Belgin Uygur 🇹🇷,Belgin Uygur 🇹🇷 on twitter tweets #CevherdenMücevhere Fotoğraf

Cumhurbaşkanımız @RTErdogan ; (Yenilenebilir enerji) Kat ettiğimiz mesafenin en güzel örneği, ülkemizin yenilenebilir enerjide dünyanın ilk 10 ülkesi arasına girmeye hazırlanmasıdı👏👏🇹🇷 #CevherdenMücevhere #ErdoğanYenidenKazanacak.

Türkiye Yüzyılı’nda Bor Karbür Fabrikası’nın açılış töreni için Bandırma’ya gelen liderimiz Cumhurbaşkanı @RTErdogan’ı büyük coşkuyla karşılanırken yüreklerimiz heyecanlı kalabalıkla birlikte attı . #TürkiyeYüzyılı için #CevherdenMücevhere 📍 Bandırma.

Milletimizin tam desteği,gönülden kopan sevgisi ilk gün ki yerini koruyarak daha da büyümeye devam ediyor ! #TürkiyeYüzyılı için #CevherdenMücevhere 📍 Bandırma.

Hoşgeldiniz Sayın Cumhurbaşkanım. Balıkesir sizi çok özledi. . #CevherdenMücevhere #TürkiyeYüzyılı @RTErdogan.

#CevherdenMücevhere Fotoğraf,#CevherdenMücevhere Fotoğraf by Ekrem Başaran 🇹🇷,Ekrem Başaran 🇹🇷 on twitter tweets #CevherdenMücevhere Fotoğraf

Şimdi bu erduvan neden borcam yerine bor karbür tesisi ile karbüratör üretiminde yatırım yapıyor bu ne perhiz bu ne lahana hani elektrink li araba yatırımları... derler mi? Not ironi #cevherdenmücevhere #borkarbür Bor madeni.

📌Ülkemizi taşıması, ticareti ve üretimiyle bir doğal gaz merkezi yapma yolunda hızla ilerliyoruz. 📌Projedeki personelimizin, depremzedelerin yardımına koşması sebebiyle yaşanan gecikmeye rağmen Karadeniz gazını yakında milli sisteme bağlıyoruz. #Cevherdenmücevhere.

ErS
ErS

@RTErdogan #Cevherdenmücevhere 🇹🇷 Bandırma Bor Karbür Üretim Tesisi kendi alanında ülkemizde ilk, dünyadaysa sayılı örneklerden bir tanesi olarak ülkemize kazandıranlardan Allah razı olsun..

Ülkemize, Milletimize hayırlı olsun 🇹🇷 #Cevherdenmücevhere Bor Karbür.🇹🇷.

Türkiye’de ilk, dünyanın sayılı örneklerden birisi olan Ülkemizin ilk Bor Karbür Tesisi bugün açılıyor. Ülkemize, Milletimize hayırlı olsun 🇹🇷 #Cevherdenmücevhere Bor Karbür.🇹🇷.

#CevherdenMücevhere Fotoğraf,#CevherdenMücevhere Fotoğraf by Servet Işıker 🇹🇷,Servet Işıker 🇹🇷 on twitter tweets #CevherdenMücevhere Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Cemal Enginyurt
  • CİNNET İTTİFAKI
  • #DünyaTiyatroGünü
  • Domuz
  • #EkAtamaYoksaOyYok
  • Eren Erdem
  • #EğriyeEğriDoğruyaDoğru
  • Faik