Covidiznine çözüm Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Covidiznine çözüm Twitter

Topluma kazandırılan binlerce mahkum çalışıp evlendi yuvasını kurdu 25 aydır hiç bir suça karismadan bu ekonomik şartlarda ailesine bakıyorlar bu insanları geri çağırıp bataklığa atmayın yuvasını yıkmayın başarmış bu insanlar @BY Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm.

Adı üstünde adalet komisyonu @yilmaztunc adaleti sağlayın Affedin bizi @yilmaztunc Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm AdliMahkuma.

Oğlum günaydın. Günaydın baba! Babam haber var mı? Yutkundum cvp veremedim. Bu nasıl bir duygu biliyor musunuz? Bize niçin bunu yaşatıyorsunuz? Allah aşkını sesimizi duyun. Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm AdliMahkuma GenelAf.

@YildizFeti Eskiden feti abi bizi duyardı cevap verirdi. Artık bizim gibi yuva kurmuş topluma adapte olmuş ıslah olmuş kişileri görmemezlikten geliyor. Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm AdliMahkuma GenelAf.

Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm AdliMahkuma GenelAf @RTErdogan @bybekirbozdag.

Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm 2 senedir suça karışmamış il kurmuş yuva kurmuş ailelerine bakmak zorunda olan insanların hayatını karartmayın.

@ekremacikel Mahkum ailelerinin sesini duyun artık. 📢 Aileler bunalıma girdi yazıktır. Covidiznine Çözüm İzinlere KalıcıÇözüm AdliMahkuma GenelAf.

Covidiznine Çözüm İzinlere ıslah olmuş kendini düzeltmil insanlara bir şans istiyoruz.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #çerkezköy
  • #çorlu
  • #bagfs
  • #bahcelievler
  • #BandırmaVapuru
  • #BenimDerdimEkonomi