Turkey flag

🕓

Cumamız Mübarek Olsun Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Mevla hepimize musibet karşısında metanet, husumet karşısında mağfiret, cehalet karşısında marifet, kötülük ve kabalık karşısında hayır ve letafet nasip etsin. Cumamız mübarek olsun..

Cumamız Mübarek Olsun Twitter

Cumamız Mübarek Olsun Fotoğraf

Cumamız Mübarek Olsun - Twitter'da en iyi Tweetler

Cumamız mübarek olsun Allahın rahmeti bereketi üzerinize.

-Ey Büyük Rabbim! Dinimizden dolayı bizi yok etmeye çaba sarf edenlere fırsat verme. Bizleri  İslam dininin yolundan ayırma…. Cumamız mübarek olsun.

@adnangndodu1 Eyvallah abim sağolasın Haчırlı Sabahlar [[Cumamız mübarek olsun 🤲.

@seyfettinonsoz Binlerce çiçek var, gül başka, milyonlarca insan var ama dost başka, milyarlarca gün var ama Cumalar başka, Cumamız mübarek olsun..

Ettiğiniz her dua derdinize deva, hastalığımıza şifa, sevdiklerinize mutluluk ve huzur versin. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumamız Mübarek Olsun.

Cumamız Mübarek Olsun Fotoğraf

🌹🇹🇷🌹 Ey merhamet edenlerin en hayırlısı Yüce Rabbim! Günlerin en hayırlısı, binlerin bir olduğu bu mübarek cuma gününde, sana niyaz ediyoruz; Seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et. 🌹Cumamız hayrımıza vesile olsun İnşallah.

Görevde Yükselme Ve Unvan Degisikligi Sinavi Egitimi icin ücretsiz olan programimiz yarin saat 9:30 da Genel Merkezimizde başlayip da sona erecektir. Ders aralarinda ikramlarimiz olup,öglen yemegi mevcuttur. Cumamiz Mübarek Olsun . Saygilarimizla. #EvlatNöbeti.

Cumamız Mübarek Olsun Fotoğraf

eylediği her nefeste ve son nefeste dini mübini İslam üzere kıldığı kullarından eylesin amin Cumamız mübarek olsun.

Cumamız Mübarek Olsun erdoganın yaptırdığı Çamlıca camisinin 6 minaresi israil bayrağındaki yıldızın 6 köşesini temsil eder. İslamiyette ise camiler tek minarelidir. Cami insanların çokluğunu minare ise Rabbin birliğinin temsil eder İki ve üstü minareli camilerde namaz kılınmaz.

Cumamız Mübarek Olsun Fotoğraf

@sydneylifeee Gᴜ̈ɴᴀʏᴅıɴ☀️🍵 Haчırlı Sabahlar 😊 [[Cumamız mübarek olsun 🤲.

@Tennure13 Haчırlı Sabahlar ☀️ 🙋🏻‍♂️ 🍵 [[Cumamız mübarek olsun 🤲.

Cuma’nın Feyzi, Bereketi üzerimize olsun. Rabbim Devletimizi, Milletimizi her türlü kötülükten muhafaza buyursun. Hasta olanlarımıza şifa, borçlu olanlarımıza eda, dertli olanlarımıza deva ihsan etsin. Cumamız mübarek olsun 🕋 🕌 #HayırlıCumalar.

Cumamız Mübarek Olsun Fotoğraf

@zge_sayg Güₙₐydıₙ Özge ☀️🍵 𝕋𝕖𝕓𝕖𝕤𝕤ü𝕞𝕝ü ℍ𝕦𝕫𝕦𝕣𝕝𝕦 𝔾ü𝕟𝕝𝕖𝕣 𝔻𝕚𝕝𝕖𝕣𝕚𝕞🙋🏻‍♂️ Cumamız mübarek olsun 🤲.

Cumamız mübarek olsun. AK PARTİ Ankara İl başkanlığımızda nöbetteyim. Bütün vatandaşlarımızı çaya ve muhabbete bekliyorum..

Cumamız Mübarek Olsun Fotoğraf

@yaseminark10 Euzubillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Günaydın 😂😂👍🏻 Cumamız mübarek olsun.🙏🏻👐🏻.

@Ffe0505 g ü n α ч d ı n Haчırlı Sabahlar ☀️🙋🏻‍♂️🍵 Cumamız mübarek olsun 🤲.

@ayhanuludemir Gᴜ̈ɴᴀʏᴅıɴ abi ☀️🍵 Haчırlı Sabahlar [[Cumamız mübarek olsun 🤲.

@elcin__es Gᴜ̈ɴᴀʏᴅıɴ Elcin ☀️🍵 Haчırlı Sabahlar [[Cumamız mübarek olsun 🤲.

@Naz47803835 Vealeyna aleyküm selam günün aydın olsun allahümme inneke afüvün kerimi n tuhubbül affu vefafü anni cumamız mübarek olsun inşallah hayırlara vesile olsun hepimiz için sevgiyle dua ile.

Mevla hepimize musibet karşısında metanet, husumet karşısında mağfiret, cehalet karşısında marifet, kötülük ve kabalık karşısında hayır ve letafet nasip etsin. Cumamız mübarek olsun..

Turkey En Popüler Eğilimler