#CumamızMubarekOlsun Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#CumamızMubarekOlsun Twitter

______ Allah ; Bazen yaralar açar . İyileştirenin kim olduğunu , Unutma diye ...!! #CumamızMubarekOlsun _______.

Kalbiniz açıkken, gözleriniz etrafınızdaki tüm güzellikleri görü #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by İlkgül Bozoklu,İlkgül Bozoklu on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Dua içine çok şeyi sığdırabilecek kadar büyük🙏 dualarınızda olmak dileğiyle🍀 #hayirlicumalar #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by Güler Sönmez,Güler Sönmez on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Sevdiklerime yazacak mektup dolusu kelamlarim vardı Lakin geç ulaşır diye ben duâyı seç Dualarda buluşalım İnşaAllah #CumamızMubarekOlsun.

Es Selamun Aleyküm… Dilinizden doğru, gönlünüzden merhamet, aklınızdan adalet eksik olmasın… Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla. İbadetlerimiz ve Dualarımızın kabul olması dileğiyle #CumamızMubarekOlsun inşAllah….

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by ☾☆ 𝓔𝓼𝓲𝓷 ☾☆ ‎,☾☆ 𝓔𝓼𝓲𝓷 ☾☆ ‎ on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Ya Rabbim! Sabırla hayırlı bir sonuç bekleyen kullarını haberlerin en güzeli ile Cumamız Mübarek Olsun. #HayırlıCumalar #CumamızMubarekOlsun.

Zaman hiç kimseye ayrıcalık tanımıyor. Aldığın nefes bitince, herkes eş! #CumamızMubarekOlsun.

Cumayada giderim;içkimide içerim mod on. #CumamızMubarekOlsun.

Selamünaleyküm hayırlı sabahlar Cumamız mübarek olsun selam ve dua ile saygıları 🇹🇷🌹🇹🇷 #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by HAKAN🟢🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿,HAKAN🟢🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇿🇦🇿🇦🇿 on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Herkes fıtratına uygun kişilerle, olması gereken yerdedir. Ne kargayı gül bahçesine, nede bülbülü çöplüğe alıştırabilirsiniz. 💎 #CumamızMubarekOlsun.

Allahım! Seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et. Hayırlı Nurlu Cumalarımız olsun… 🤲🌼 #cuma #CumamızMubarekOlsun.

Mübarek cuma günümüzün feyz ve bereketi üzerimize olsun kardeşlerim. Yüce Rabbimiz, hayatınıza kolaylık, kalbinize ferahlık, ruhunuza huzur versin. Daim selâmet ve afiyet diliyorum🤲 #CumamızMubarekOlsun.

Bahar mevsiminde bir taş yeşerir mi ? Toprak gibi mütevazi ol ki senden renk güller ve çiçekler yetişsin. Cumamız mübarek olsun. #CumamızMubarekOlsun.

Nur
Nur

Ey Yalvarışım rahmetine güvenimden, herşey kudretinden, içimdeki kırık kalp Allah derken,rahmetini esirgeme ü🤲🏻 #cuma #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by Nur,Nur on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN #hayirlicumalar #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by Kenan Ersoy,Kenan Ersoy on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Her davranışı bir şekilde kabul ederim de gözünün içine baka baka yalan söyleyene, saygısızlığa ve görgüsüzlüğe tahammülüm ! #CumamızMubarekOlsun.

Ve kâinatta sadece insan adı verilen varlık bu riski alır. Daha doğrusu; bu riski aldığı için ona insan #25Kasım #CumamızMubarekOlsun @DeNZ42302141.

Çooooooook ayıp dedim gitti Tiwitir bitti #CumamızMubarekOlsun #EYTicinKaldı6guen.

Cumanın hürmetine elerrimizi sana açıyoruz #Rojava insanlarını koru ya rab 🤲🤲🤲🤲 #CumamızMubarekOlsun.

Birinde kuvvet olup, rahmet olmaz ise o zalim olur. Birinde rahmet olup, kuvvet olmaz ise o zelil olur. #hayirlicumalar #CumamızMubarekOlsun.

Ne ev sahibiyim bu alemde, Nede kiracı... Sadece bir ömür misafirim! Geldiğim saat belli, Gideceğim saat Yüreğim kıymet bilene Gerisi rabbime ! Gerçek sevgi ve sevenlerimizle birlikte olmak dileğiyle. #CumamızMubarekOlsun #hayirlicumalar.

Hz. Muhammed (): Üzerine güneş doğan en hayırlı gün cuma günüdür. Âdem o gün yaratıldı, o gün cennete konuldu ve yine o gün cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cuma 17, 18) #hayirlicumalar #CumamızMubarekOlsun.

Mallar ve evlatlar, dünya hayatının süsüdür. Baki kalacak salih ameller ise, Rabbinin katında, sevap olarak da ümit olarak da daha hayırlıdır. (Kehf: 46) | Cumamız mübârek olsun. #CumamızMubarekOlsun.

“Toplumun geleceğini, sıhhatini, çocuklarımızın geleceğini düşünüyorsak, onların sosyal hayatlarını sağlıklı bir biçimde kurmalarını bekliyorsak, ilk ve temel hareket noktası, o ailenin içerisinde şiddetin olmaması gerektiğidir. #CumamızMubarekOlsun @iletisim @tcailesosyal.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by SÜREYYA GÜNGÖR,SÜREYYA GÜNGÖR on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Günaydınlar 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by HAS FENERLİ 51🇹🇷34💛💙 ✰✰✰✰✰,HAS FENERLİ 51🇹🇷34💛💙 ✰✰✰✰✰ on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Bir insanın gerçek zenginliği, Onun bu dünyada yaptığı karşılıksız iyiliklerdir. #hayirlicumalar #CumamızMubarekOlsun.

Her gün beş defa bizi huzuruna kabul ederek; gönül miracını bize bahşeden Rabbimize hâmd ü senalar olsun. #hayirlicumalar #CumamızMubarekOlsun.

Hayırlı ve Nurlu Cumalar 🤲🏻🤲🏻 #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by Yalnız Adam,Yalnız Adam on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Selam ve dua ile hayırlı cumalar diliyorum. #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by SEVGİ AYDIN⚡🇹🇷🇵🇸,SEVGİ AYDIN⚡🇹🇷🇵🇸 on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf

Beyin ve hafızayı geliştirmeye yönelik üç tavsiye! via @ComBihaberolma #CumamızMubarekOlsun.

#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf,#CumamızMubarekOlsun Fotoğraf by bihaberolma.com,bihaberolma.com on twitter tweets #CumamızMubarekOlsun Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Camide
  • caner erkin
  • DahaNe Bekliyorsunuz
  • Dini
  • dsvecik uzmanlari
  • Emre Mor
  • ENAG
  • Ersan