Turkey flag

🕓

Cumanız Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Rabbim bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı,günahlarımızı bağışlası merhamet ız mübarek,dualarınız kabul olsun..

Cumanız Twitter

Cumanız Fotoğraf

Cumanız - Twitter'da en iyi Tweetler

@Nefertitititi8 Topraktan yaratıldık ona dönecegiz dünyamızı iyi degerlendirilelim seçelim sevilelm tanrıya olan görevlerimiz yerine getirelim cumanız mübarek olsun.

Allah üç misafiri habersiz gönderir. Rızık, kader ve ölüm. Allah rızkımızı helal, kaderimizi güzel, ölümümüzü imanlı eylesin.! Cumanız mübarek.

Cumanız Fotoğraf

CUMAYI UNUTMAYIN Cumanız mübarek olsun müslüman kardeşlerim Allaha emanet olun selâm ve dua ile hayırlı cumalar.

Cumanız Fotoğraf

Sayın Cumhurbaşkanım Cumanız mübarek hayırlı olsun Rabbim ömrünü uzun etsin Başkanım İstanbul halinde bütün sebzeler çöpe dökülüyor milleti devletine karşı kışkırtmak içindir yapanlara yaptıranlara en ağır ceza verilmeli ticari hayatları bitirilmelidir #Hayırlıcumaalar.

@gulizzgul Cumanız hayırlı olsun. Rabbimin bereketi rahmeti üzerinize olsun..

@serhatoguz06 Cumanız mübarek olsun Başkanım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.

Gününüz Aydınlık Cumanız Mübarek Olsun,Rabbim sizlere, ailenize sağlık,mutluluk ve esenlik versin. Allah sizleri korusun inşallah. Ahmed Mikdat Güneş Yerel Yönetimler Derneği Genel Başkanı.

@Lokman_Erturk Cumanız mübarek olsun Başkanım Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.

@kusaksE çok teşekkür ediyorum sizinde cumanız mübarek olsun hayırlı günler diliyorum..

“Olgun ve akıllı insanlar, kusur bulacağım diye kendini yormazlar.” | Bostan ve Gülüstan /Sadi Şirazi Gününüz hayırlı, cumanız mübarek ve dua ile..

@suleymansoylu Sayın bakanım hayırlı Cuma’lar diliyorum Cumanız mübarek ın Bakanım Elazığda yapılan korocu sınavına dair size şikayetlerimi bildirmişün ve bugün itibariyle herhangi bir gelişme olmamıştır..

Sabahınız hayr, işleriniz bereketli, Cumanız mübarek olsun. Allah tüm işlerinizi rast getirsin. Yeni bir güne.

@nesliisssss ★。\|/。★Güzel Kalbinizden ★ - ★ Mutluluk ★ ★。/|\。★ , Eksik ★Olmasın, ★ .。☆。*。☆•*★ Neşe ★Dolu Sevgi, ★ *•.★Dolu Bir Gün dilerim, ★ ________ Her şey Gönlünüzce Olsun.★ Cumãnız __ Mûbãrêk ☆ Olsunn☆😊 Altınsoy Evden Eve Nakliyat 05327822436.

Gunaydın mutlu sabahlar canlar cumanız mubarek olsun inşallah 🌹 ☕.

Cumanız Fotoğraf

Cumanız mübarek olsun. Her gün bayram. Her gün umutlu bir gün. Bu zamanı da gördük, gösterdi Yaradan. Hamd olsun. Bir ayete denk geldim bu twitter sayesinde. Bir umut oldu içimde. Daha önce hiç dikkatimi çekmemişti. Lakin dün yaşadığım huzursuzluktan sonra Allah ayetini gönderdi..

@ravenn444 Merhaba günaydın cumanız mübarek olsun kendine iyi bak prenses 🌹🌹❤️❤️🌹🌹.

Günaydın Huzurlu mutlu sabahlar Günaydın cumanız mübarek olsun..

Cumanız Fotoğraf

★。\|/。★Güzel Kalbinizden ★ - ★ Mutluluk ★ ★。/|\。★ , Eksik ★Olmasın, ★ .。☆。*。☆•*★ Neşe ★Dolu Sevgi, ★ *•.★Dolu Bir Gün dilerim, ★ ________ Her şey Gönlünüzce Olsun.★ Cumãnız __ Mûbãrêk ☆ Olsunn☆😊 Altınsoy Evden Eve Nakliyat 05327822436.

Cumanız Fotoğraf

Cumanız mübarek ! İnsanların bütün yaptıklarını bilen,koruyan,görüp gözeten ve hesaba çekecek olan vardır. Bilerek yaşa..

Rabbimizin selameti, rahmeti, bereketi üzerinize ız Mübarek #hayırlıcumalar.

Cumanız Fotoğraf

İmamı Gazali () buyurdular ki: Say ki öldün, önünde azap var ve sen yalvardın yakardın bir gün daha istedin. Velev ki verdiler. Bu günü öyle bil, öyle yaşa. Cumanız mübarek olsun..

Cumanız mübarek rabbim,bizleri bağışla ve.

Cumanız Fotoğraf

Ufacık bir ayrılığın ardından yine burdayım destek veren tüm dostlarıma teşekkür ediyorum iyiki varsını😇 Cumanız mübarek olsun #hayirlicumalar.

Degerli Dostlar Cumaniz hayirli,huzurlu ve bereketli olsun..

Rabbim bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı,günahlarımızı bağışlası merhamet ız mübarek,dualarınız kabul olsun..