Turkey flag

🕓

#cumartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Küçük mutluluk yoktur, Her mutluluk büyüktü #cumartesi.

#cumartesi Twitter

#cumartesi Fotoğraf

#cumartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

Muhteşem babalarda bugü 👇👇👇👇 Görme engelli oğluna maketten futbol sahası üzerinde maç anlatan baba #YaBirşeyDicem #cumartesi.

sitesi “Youtube” kanalında Hadi Özışık’ın gündeme dair sorularını canlı yayında cevaplayacağız. 🗓 16 Kasım 2019 Cumartesi 📡 🕒 15:00.

#cumartesi Fotoğraf

Elinoğlu Marsta Fosil arı ekonomik sıkıntı içerisinde ...iş canına kıyı bizde gündem Başörtüsü, Trol Fatih Tezcan ın hakaretleri , saldırganlıkları Gündemi değiştirmelerinin bir nedeni de gerek #Habereyorum Habire Yorum #cumartesi.

Bazı anlar vardır çok değerlidir Zamanın durduğu Nefes bile almanın zor olduğu Büyülü anlar ... Günaydın mutlu sabahlar 💙 #Cumartesi.

#cumartesi Fotoğraf

Günaydı🍁🍃🍂 #cumartesi 🤨Utanmak🤔 diyorum ne kadar güzel bi duygu🙈ama malesef nesli tükendi 🤔🤨🙈😳😬🤪🍁🍃🍂🍁.

#cumartesi Fotoğraf

“Arsız güçlü olunca , Haklıyı suçlu çıkarır.” Allah arsızlardan uzak eylesin. #cumartesi #günaydın.

Uyanmasın diye hareket edememek mi? Çok aşk ♥️#cumartesi.

#cumartesi Fotoğraf

Günaydın dostlarım; RABB’im sizlere kavuşmak için dua eden, yolunuzu aydınlatacak, yüreğiyle konuşan insanlar nasip etsin ömrünüze inş Hayırlı #Günaydın #Cumartesi.

Ne fırtınalar koptu, Benim hayat dalları Hiçbirinde vazgeçmedim Umutları İçimde kıyametler kopsa da Ben baharıyım yarınlarımın Çiçek açarım Her kışın ardı ___Nazım Hikmet Ran___ Günaydın✨ Mutlu hafta sonları✨ #Günaydın #Cumartesi.

#cumartesi Fotoğraf

Benden bir söz işitip, onu tebliğ etmek için (başkalarına ulaştırmak için) ezberleyen kişinin Allah yüzünü ak etsin. Zira kendisine ulaştırılan öyleleri vardır ki bizzat işitenden daha iyi anlarlar. (Ahmed b. Hanbel, el-Müsned, 6/96) #Cumartesi.

Öldüğümde mezarıma Beni ne kadar çok sevdiğini ve Ne kadar çok özlediğini Söylemek için gelme Bu sözler benim Yaşarken duymak istediğim sözler Nasıl da güzel bir anlatım Sevdiklerimize sevdiğimizi söylediğimiz Sevildiğimizi duyduğumuz Güzel bir hafta sonu olsun #Cumartesi.

Formasyon denilen illeti başka bi güne koyamadınız mı, cumartesi denilen gün akşama kadar yataktan çıkılmayan gündür.

Ama canımı yaka yaka yutkunduğum şeyler var. Olup bitmeyen Geçip Zaman zaman uykusuzluk çekiyorum ama, Çok da takılmıyorum artık bu uyku konusuna, Uyuyunca geçmeyen şeylerin olduğunu anladığımdan bu Cahit Sıtkı 🌷 #cumartesi #uykusuzlarkulübü.

. Her şeye anlam yüklemenin anlamı yok. . Her şeyi yüklenmenin hiç anlamı . #cumartesi.

#cumartesi Az önce arka apt oturan amca yi uyurken alnını fare kemirmiş ,, hala şaşkın im ve kendime gelemiyorum ,,,.

cumartesi günü sınavım olduğu yetmiyomuş gibi bi de sınav saatini sabahın körüne koymuşlar napiyim sabaha kadar kafein dopingi mi yapiyim uyanmak için.

Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa özleyeceksin ... #iyigeceler #cumartesi.

Mülakatlar pazartesi başlıyormuş. Yarın cumartesi biz bilet alıp ne zaman gidicez parkur yerine? Belgemize bile bakamıyoruz daha #pomem.

izmir #cumartesi müsaitiz 😋😍🤩💋♥️💏👍🤭💥.

#cumartesi Fotoğraf

Yarın fırsatı olan cumartesi annelerini destek için ziyaret etsinler. #cumartesianneleri.

Yarın akşamki randevunuz bu anma olsun! 15 Kasım 1937’de idam edilen Seyit Rıza ve arkadaşları İstanbul’da anılacak. Dersim Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenecek anma gecesi, 16 Kasım Cumartesi (Yarın akşam) saat: 18:30 da Şişli Kent Kültür Merkezi’nde #SeyitRıza #Dersim.

Cenk kesin mahsus yapıyorsun değil mi? Bu hafta özelinde EL Podcast Pazar sabahı 11:30 da. 16 Kasımdan itibaren Cumartesi akşamları 20:30 da olacak. Allah aşkına çıldırtma beni.🏀🏀🙏🙏 @SportsDigitale @CENK_DURUK.

Varmak istediğin yer kadar, yolculuğun kendisi de heyecan ve hayallerinin sonunda atacağın her adım, seni mutlu eder. Sonra bir bakarsın bütün dünya sana yol vermiş. Nüvide Tulgar//Koza Oteli #mutluhaftasonları #cumartesi.

Bugün #Cumartesi Yani #ÖğrenciRolling günü :) 1 saat sonra başlıyoruz. Başlangıç: 20₺ Hedef: Büyük Katılacak olanlar 👉♥️ bir favla belli etsin kendini.

Küçük mutluluk yoktur, Her mutluluk büyüktü #cumartesi.

Turkey En Popüler Eğilimler