Turkey flag

🕓

#Cumartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

10 Kasım Cumartesi Günü Konyaspor ile karşılaşacağımız maçta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını göğsümüzde taşıyacağız! “İmalat-ı Harbiye Spor Gücü Daim ve Muzaffer Olsun “ -Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

#Cumartesi Twitter

#Cumartesi Fotoğraf

#Cumartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

Kozanımızı Ankara’da temsil edeceğ kasım Cumartesi günü ğan kongrede 12500 üyeyi temsilen Adana’dan 7merkez delegesi seçilmiş olup,Genel MerkezdeKozanı temsil etme grurunu yaşatan; üyelerimize, İlçe yönetimine,il delegelerimize,il yönetimimize ayrıayrı teşekkür ediyorum.

Kozanımızı Ankara’da temsil edeceğ kasım Cumartesi günü ğan kongrede 12500 üyeyi temsilen Adana’dan 7merkez delegesi seçilmiş olup,Genel MerkezdeKozanı temsil etme grurunu yaşatan; üyelerimize, İlçe yönetimine,il delegelerimize,il yönetimimize ayrıayrı teşekkür ediyorum Fotoğraf

Haftasonu neye göre haftasonu, neden cumartesi ve pazar da salıyla çarșamba değil 🤣🤣🤣 #HuzurluPazarlar #Günaydın.

Trending In Turkey: #TheProtector #DünyaDiyabetGünü #Benim1SorumOlacak #YanındayızAğaoğlu #yanlışanlamayınama Efecan Şenolsun #dünyasinemagünü Tolgay Arslan

Cumartesi gecesi ölümüne çalışanlar olarak #Bence şanstan fln ölecez 😑.

💣💣Kutsal Cumartesi anlıkları çok hızlı devam ediyor 💣💣 🔥Saat geçtikte daha ateşli anlıkları ile @seda_taner27 kutsal Cumartesiyi yaşamayı çok iyi biliyorlar çok seksi çok erotik çok kışkırtıcı çok geceye damga vurucak gibi duruyor 🔥🔥.

💣💣Kutsal Cumartesi anlıkları çok hızlı devam ediyor 💣💣
🔥Saat geçtikte daha ateşli anlıkları ile @seda_taner27 kutsal Cumartesiyi yaşamayı çok iyi biliyorlar çok seksi çok erotik çok kışkırtıcı çok geceye damga vurucak gibi duruyor 🔥🔥 Fotoğraf

Cumartesi gecesini alkol alarak geçirenler yavaş yavaş düşüyor siteye. Biz evimizde çayımızı çorbamızı içtik çok şükür diyelim. Yalnız ne güzel içmişlerdir he lıkır lıkır akmıştır böyle gırtlaktan mideye doğru üff.

Cumartesi gecelerini çılgın yaşarım demiştim inanmamıştınız. İnanmayın zaten evde.

💣💣💣Kutsal Cumartesi Anlıkları hız kesmeden devam ediyor💣 Gecenin bir diğer bombasıda muhteşem çiftimizden geliyor @wolf_alya muhteşem seksi kalçasıyla şovunu yapıyor ve gecenin ateşine ateş atıyor 🔥🔥🔥.

💣💣💣Kutsal Cumartesi Anlıkları hız kesmeden devam ediyor💣
Gecenin bir diğer bombasıda muhteşem çiftimizden geliyor @wolf_alya muhteşem seksi kalçasıyla şovunu yapıyor ve gecenin ateşine ateş atıyor 🔥🔥🔥 Fotoğraf

Yeter klup eglence ve konser hikayeleri görmekten kusucam artık tamam anladık bugun cumartesi.

Bu cumartesi gecesi de 50 yasinda dayilarin 20 yasinda kizlari mentionlarla darlamalarina tanik oluyoruz elhamdulillah..

Cumartesi gecesini evinde geçiren kızları üzdüğünüz için size ayrı bi kırgınım beyler arv.

Cumartesi laynı özet: Ayık olmayan kafalar, nüdle başı dönenler ve bi foto bi sayı deyip düşürenler 😁.

Üstad Kadir Mısıroğlu ile Cumartesi Sohbetleri ().

Cumartesi günleri akşam ne yapayım diye düşünüp hiç bir şey yapmamak için var.

Önümüzdeki hafta 3. sezonunda olan ve geçtiğimiz sezonlarda gayet iyi reytingler alan hatta uzun süre gün birincisi olan dizilerden Cuma #AşkVeMavi Cumartesi ise #YeniGelin final yapacak..

birtakım mal paylaşımları #cumartesi (@ Mollafenari Köyü).

#Cumartesi İnsan yapamadıklarının diyemediklerinin ve yetemediklerinin toplamıdır.🤭.

#Cumartesi Psikologlara göre yalnızlık hissi, Çevrenizde kimse kalmadığında değil, İçinizde kimse kalmadığında ortaya çıkıyor. Alıntı.

Rahmetin Duamda etsin tecelli,  Mehmet’i dağlarda kırdırma yarab,  Gazabın terörü yutsun temelli,  Yurduma kumpaslar kurdurma yarab,  Şehitlik şereftir gazilik yüce,  Türkiye’m güneştir öteler gece, Türkün göğsündeki imanlı güce,  Kahpe hançerleri çaldırma Yarab! #Cumartesi.

Rahmetin Duamda etsin tecelli, 
Mehmet’i dağlarda kırdırma yarab, 
Gazabın terörü yutsun temelli, 
Yurduma kumpaslar kurdurma yarab,  Şehitlik şereftir gazilik yüce, 
Türkiye’m güneştir öteler gece,
Türkün göğsündeki imanlı güce, 
Kahpe hançerleri çaldırma Yarab! #Cumartesi Fotoğraf

Bugün özür dileyip gönlünü almadığınızın yarını olmayabilir diye hiç düşünmüyor musunuz? #Cumartesi.

Selamlarin en guzeli olan Allahin selamiyla sizi selamliyorum Esselamualeykum. Güne kötü bi haberle uyanmak kadar elim ve acı bi şey yok şehitlerimizin mekanları cennet olsun. #Cumartesi.

Işık hızında yine sabah olmuş 😏 Göönaydinnnnn 🤦🏼‍♀️ #Cumartesi.

“İlim Meclisi” Programına Bu Hafta, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tasavvuf Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necdet TOSUN Hocaefendi Konuk Oluyor. Yarın Akşam (10 Kasım Cumartesi) Saat 21:00’da Lâlegül TV’den CANLI İzleyebilirsiniz!.

10 Kasım Cumartesi Günü Konyaspor ile karşılaşacağımız maçta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını göğsümüzde taşıyacağız! “İmalat-ı Harbiye Spor Gücü Daim ve Muzaffer Olsun “ -Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK.

10 Kasım Cumartesi Günü Konyaspor ile karşılaşacağımız maçta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasını göğsümüzde taşıyacağız! “İmalat-ı Harbiye Spor Gücü Daim ve Muzaffer Olsun “ -Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Fotoğraf

Bazı illerde 10 Kasım’da yapılacak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk anmasının 12 Kasım’a ertelenmesi üzerine, Milli Eğitim Bakanlığı, valiliklere yazı göndererek, anmanın 10 Kasım Cumartesi günü yapılması gerektiğini belirtti.

#ErkenciKuş yeni bölüm 2. fragman! Yeni bölüm cumartesi ’da Star’da.