Turkey flag

🕓

#Cumartesi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Lütfen iyi okuyalım! Lütfen! Öykü Arin ve onun durumunda olan çocuklarımız için !!! AHBAP’lar Türkiye’nin birçok yerinde kan-ilik bağışı kampanyası başlatıyor. Bu Haydi canlarım!! Rekor bağış yapalım Türkiye sevginizle sallansın!

#Cumartesi Twitter

#Cumartesi Fotoğraf

#Cumartesi - Twitter'da en iyi Tweetler

#ErkenciKuş yeni bölüm fragmanı! Yeni bölüm 26 Ocak Cumartesi Star’da!.

Sohbetimizde Saç- baş îtinâ ile nasıl ağartılır? Değirmen bu işin neresindesir? Gs neden hala forvet alamamıştır? Piyanoda kaç tuş vardır? gibi ağır felsefi mevzular konuşulacak. 😊 Bugün cumartesi. Bakalım kaç kişi gelecek? @saadettinacar 😊.

Sohbetimizde Saç- baş îtinâ ile nasıl ağartılır? Değirmen bu işin neresindesir? Gs neden hala forvet alamamıştır? Piyanoda kaç tuş vardır?  gibi ağır felsefi mevzular konuşulacak. 😊 Bugün cumartesi. Bakalım kaç kişi gelecek? @saadettinacar 😊 Fotoğraf

Bir cumartesi sabahı market alışveriş gününde kilogram fiyatları: 🤔 Biber Çarliston-Sivri: 14,90 TL Hıyar Badem: 14,50 TL Patlıcan Kemer: 14,90 TL Kabak Sakız: 9,95 TL Domates Salkım: 9,95 TL.

Bir ülkede Milli marş okunurken milli birliğin hissedilmesi başarı ve umut için büyük önem taşır. Bu görüntülerde bağımsızlık sonrası Kazakistan topraklarında nasıl bir uyanış olduğunu göreceksiniz. Peki ya Anadolu topraklarındaki kutuplaş Hatırlamalıyız❗️ #cumartesi.

Hoş geldin Yorgun günlerin Günaydı Hafta sonunuz güzel geç.

Pazar gününün dahi kıskanacağı, şahane bir cumartesi olsun! Günaydın!.

Pazar gününün dahi kıskanacağı, şahane bir cumartesi olsun! Günaydın! Fotoğraf

Kendimi bir balkondan aşağı daha rahat bırakabilirim, bir insana bırakmaktansa. Öyle çok korkuyorum insandan. Sebahattin Ali Günaydın Cumartesi Ameleleri ☺️.

İyi insanlardan ne gördük ki? Kötü insanlar en azından kötü olduklarını belli ediyorlar 😏 #cumartesi.

Tüm olumsuz yorgunluklara inat, bu kutsal #cumartesi günü Hayatınızdan renk, gönlünüzden umut ve yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın günaydın.

Rasûlullah ﷺ şöyle duâ ederdi: “Allahım! Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım işlerin şerrinden sana sığınırım.” (Müslim, Zikir 65) #cumartesi.

Güzel ve huzurlu bir hafta sonu olsun!!!🍀☔💙🌈💞 Günaydın 🌙🌞🌈 Beşiktaş 🇹🇷🏁💞🦅 #Cumartesi🌺☔.

Güzel ve huzurlu bir hafta sonu olsun!!!🍀☔💙🌈💞 Günaydın 🌙🌞🌈 Beşiktaş 🇹🇷🏁💞🦅 #Cumartesi🌺☔ Fotoğraf

İnsanlar neden #cumartesi çalışılmaya mecbur bırakılır 🥴 Bi bırakında 2 gün uyuyalımmm 😭 İsyaaaaann🙄.

🐇 🕊 🐇 🕊 İnsan bir hayvanı gerçekten sevene dek ruhunun bir yanı hâla uykudadır. Oysa !!! İnsan olabilmenin yolu ; Yaratılmış her şeye SEVGİ ve MERHAMET Sevdiklerinizle Mutlu bir hafta sonu #Cumartesi 🐇 🕊 🐇 🕊.

Selam🙋‍♂️ Günaydın arkadaşlar✳️😎✳️ Her şey gönlünüzce olması dileğiyle. ⚜️☕🦋🌼🐞☕🦋🌼🐞☕🦋🌼⚜️ #Günaydın #Cumartesi ❤️🧡💛💚💙💜🖤❤️🧡💛💚💙💜.

Selam🙋‍♂️
Günaydın arkadaşlar✳️😎✳️
Her şey gönlünüzce olması dileğiyle.
⚜️☕🦋🌼🐞☕🦋🌼🐞☕🦋🌼⚜️
#Günaydın
#Cumartesi
❤️🧡💛💚💙💜🖤❤️🧡💛💚💙💜 Fotoğraf

Uykumu alabilmem için sanırım hiç uyanmamam gerek. Günaydııınnnnn 😼 #Cumartesi.

Kimde bir güzellik varsa, bilsin ki ödünçtür. #Cumartesi.

Kimde bir güzellik varsa,
bilsin ki ödünçtür.
#Cumartesi Fotoğraf

Hayırlı sabahlar cumartesi geldi çalışanlar tatilde iyi tatiller.

Hayırlı sabahlar cumartesi geldi çalışanlar tatilde iyi tatiller Fotoğraf

Kutsal ctesi anlayışım zabaaann körüne kadar oturup akşama kadar yatmak #Cumartesi.

Çaresizlik içinde bir şeyler oluyor ve ben hala seni #Cumartesi.

Sen gittin ya ; O günden sonra kuracak güzel bir cümlem olmadı hiç dünya nâmına 🍂 #Cumartesi.

Psikoloğa verecek para olmadığından içimi twittera döküyorum, berbere verecek para olmadığından saç traşımı kendim yapıyorum, grip olmuşum selpak pahalı diye burnumu silerken acıtmaması için tuvalet kağıdı kullanıyorum. Daha güzel bir #Cumartesi hayal.

Lütfen iyi okuyalım! Lütfen! Öykü Arin ve onun durumunda olan çocuklarımız için !!! AHBAP’lar Türkiye’nin birçok yerinde kan-ilik bağışı kampanyası başlatıyor. Bu Haydi canlarım!! Rekor bağış yapalım Türkiye sevginizle sallansın!.

Ts Club Mobil aracı 12-13 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri GÜRSU TRABZONLULAR DERNEĞİ HAMSİ FESTİVALİNDE Belediye Meydanında taraftarlarımıza hizmet vermeye devam 🔴🔵.

Ts Club Mobil aracı 12-13 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri GÜRSU TRABZONLULAR DERNEĞİ HAMSİ FESTİVALİNDE Belediye Meydanında taraftarlarımıza hizmet vermeye devam 🔴🔵 Fotoğraf

Günlerden bugün Cumartesi. Ve hep sensizliğin ertesi ! Ey beni yarım bırakanım, bilir misin? Yarın burada da Pazar !.

Günaydın arkadaşlar. Cumartesi çalışınca haftasonundan bir şey anlaşılmıyor. Yine de tadını çıkarmak lâzım eldekinin..