CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Twitter

Yıpranmasın diye açıklamadıkları aday 15 seçim kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu çıktı. 😂😂 Ekrem İmamoğlu ümit özdağ bomba #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf,CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf by 𝔸𝔻𝔸ℕ𝔸𝕃𝕀🇹🇷👑,𝔸𝔻𝔸ℕ𝔸𝕃𝕀🇹🇷👑 on twitter tweets CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf

@d_lek0522 OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir REİS ZİLLETİ TAKASTA KULLAN #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

Yunan devleti 1821’de Türklere yapılan #Tripoliçe soykırımla kurulmuştur. Katliam o kadar büyüktü ki Kolokotronis kapıdan hisara kadar atının ayaklarının (cesetler nedeniyle) yere hiç dokunmadığnı söyledi. -Walter Alison Phillips #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf,CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf by Vatan Perver ☝🏼🇹🇷☝🏼,Vatan Perver ☝🏼🇹🇷☝🏼 on twitter tweets CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf

@eminpazarci Çatal kazığın toprağa girmez Ata sözünün gerçek haline Şahit oluyoruz .abim CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@azize_saliha #ReisVeProjeleri 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 🌊 CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@nur01fatima OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir REİS ZİLLETİ TAKASTA KULLAN #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@istiklal09845 #ReisVeProjeleri 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 🌊 CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@yerli_savunma @Turan_Ordusu53 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE ….!!!!!!!s.

Türkiye içeride ve dışarıda terörle mücadelesini kararlılıkla sürdürürken diğer yandan dünyanın en büyük projelerini yapmaya devam ediyor. Son 10 yılda dünyada yapılan 10 tane büyük proje var Bu 10 projenin 6 tanesini Türkiye yaptı. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷🤘🇹🇷🤘🇹🇷🤘 Ben tagg kimin açtığına hqngi gurubun açtığına bakmam elimden geldiğince yazarım🤷🏻‍♂️ Küfürlü twet atmadımmı rahat etmiyrm😂🤦🏻‍♂️beni hor görmeyin zilletin orospu evlatlarına normal bir şey yazamı.

@denizkurdu_1 #ReisVeProjeleri 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 🌊 CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

CUMHUR İTTİFAKİ GÖNÜLLERDE 🇹🇷 #REİSİNProjeleri 🇹🇷🇹🇷🤟.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf,CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf by YavuzKurtuluşKoç,YavuzKurtuluşKoç on twitter tweets CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf

@hilall060664242 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷 #Tripoliçe.

Her şeye hayır diyen,temel atmama törenleri yapmayı hizmet zanneden ilkel anlayışın sahiplerine kalsaydı.. Ne şehir hastaneleri,ne Hızlı trenler Köprüler,tüneller nede Dünyanın en büyük havaalanları Yaparsa @RTErdogan yapar #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf,CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf by Fahrettin Guler14,Fahrettin Guler14 on twitter tweets CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf

@EmekliBalaban #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE 🇹🇷🇹🇷🇹🇷.

CUMHUR İTTİFAKİ GÖNÜLLERDE 🇹🇷 #REİSİNProjeleri 🇹🇷🇹🇷🤟.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf,CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf by YavuzKurtuluşKoç,YavuzKurtuluşKoç on twitter tweets CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf

@THE_SECRET35 🇹🇷Biz Birlikte Güçlüyüz 🇹🇷 Dünya beşten büyüktür YURTTA REIS CIHANDA REIS Biz hem seni, hemde seni seveni severiz! 🇹🇷 AdayBelli KararNet REİSLE YOLA DEVAM 🇹🇷 #ReisVeProjeleri OSMANLI ÖZLENENDİR #ERDOĞANbeklenendir CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE CHP MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR.

Artık herkes Dünya 5’ten Büyüktür diyor Türkiye’nin 10 yıldır “Dünya 5’ten büyüktür” diyerek BM Güvenlik Konseyi’nde istediği reform artık herkesin gündeminde. ABD Başkanı Biden, konseyin üye sayısının artırılması gerektiğini söyledi. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

@DevletimVarOla #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE. Dünya Lideri 🇹🇷...

@Huu_zur_ Türkiye Ekonomi modeli ne mi? Yatırım - Üretim - Ihracat ve Istihdam Türkiye, Dünyanın parlayan yıldızı oluyor #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri BedrinArslanları 🇹🇷m.

Bir milyon konut yapmış bu iktidarın konut pojesini karalamaya çalışan, yapmayacağını idda eden ve toplanan paraların seçim için topladığını idda eden ana muhalefet var. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri BedrinArslanları 🤘🤲🤘.

Bir milyon konut yapmış bu iktidarın konut pojesini karalamaya çalışan, yapmayacağını idda eden ve toplanan paraların seçim için topladığını idda eden ana muhalefet var. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri BedrinArslanları 👆👆.

Küresel yeni düzende yerimizi almak istiyoruz Artık hiç birşey esksi gibi olmayacak Bugün Reisin bu diplomasi trafiğine bakacak olursak gerçekten artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak Ama gelde bunu bizdeki istemezükçülere anlat #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Cumhurbaşkanı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verecek Ey GEZİzekalı zihniyet bugün sen kendini Arjantin’le değil Almanya ile kıyaslayabiliyorsan benim AKP’ye verdiğim oy sayesinde.

[ TR 🇹🇷 04:45:08 Gündem Listesi ] CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE gündemde 10. sırada.

CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf,CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf by Twi.wiki,Twi.wiki on twitter tweets CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Fotoğraf

@kilicdarogluk İyi partili,iki evi var yemez aç gezen Nurgül teyzesini izledik bir sonra ki açık hava tiyatrosu ne CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE #ReisVeProjeleri.

@Elibol24 @meral_aksener Kılıçdaroğlu na meydan okumak mı bu her neyse ortaklığınız kısmen bitmiş durumda yakında tamamen bitecek zillete Şenlik var Şenlik CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Anayasa
  • #AralıkEYTyeÇokUzak
  • #AralıkEYTyeCokUzak
  • Aşağılık
  • #Çarşamba
  • #ÜcretliSkandalSınıfa15bin
  • #çarşamba
  • #çokhareketli