Cumhurbaşkanı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cumhurbaşkanı Twitter

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı sonrası gazetecilere açıklama yapıyor.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan’ın, Birleşmiş Milletler (BM) 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’taki diplomasi süreci..

Cumhurbaşkanı Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Fotoğraf by T.C. Cumhurbaşkanlığı,T.C. Cumhurbaşkanlığı on twitter tweets Cumhurbaşkanı Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cuma namazını Hz. Ali Camii’nde kıldı.

Cumhurbaşkanı Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Fotoğraf by T.C. Cumhurbaşkanlığı,T.C. Cumhurbaşkanlığı on twitter tweets Cumhurbaşkanı Fotoğraf

Tripoliçe Katliamı’nın 201. yılı… Yunanların kanlı tarihi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Binlerce Müslüman Türk’ün, Arnavut kardeşlerimizin ve Yahudilerin acımasızca, barbarca katledildiği Tripoliçe Katliamı’nı unutmadık, unutmayacağız..

Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay; Doğalgaz faturalarının her 80 lirasını biz ödüyoruz Pardon siz kimsiniz!?.

Yerel seçimlerden sonra çevreme sizin ilk seçimde cumhurbaşkanı olacağınız söyledim, bu yolda yanınızdayım @kilicdarogluk.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan esir takası vurgusu: Kararlı şekilde sürecek.

@ozgunemrek @BurcinAtilgan Parlamenter sistem için canını yüreğini ZEKASINI ortaya koyan Kılıçdaroğlu hak Akşener dışında kalanların da kürsü muhabbetinden başka bir şey Cumhurbaşkanı belli Başbakan.

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi: “Protestoları dış güçler organize ediyor.”.

Cumhurbaşkanı Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Fotoğraf by TelgrafTurk,TelgrafTurk on twitter tweets Cumhurbaşkanı Fotoğraf

@Laforizma @kilicdarogluk Siz ne içiyorsanız bizede verin lütfen. Adam 20 senedir bir taş üstüne taş koymamış hep yenilmiş. Neyin Cumhurbaşkanı? Bizim değil.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: Millet olarak aşamayacağımız engel yoktur. 📍Dünya Lideri.

Cumhurbaşkanı Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Fotoğraf by 🌏Cihan TANCI🌍,🌏Cihan TANCI🌍 on twitter tweets Cumhurbaşkanı Fotoğraf

Kılıçdaroğlu aday olacakmış, Erdoğan karşısında kim olursa ona oy verecekmişiz. Armut mu seçiyoruz kardeşim? Cumhurbaşkanı olacak insan tam donanımlı sosyal devlet anlayışına uyumlu, ulus devletinden çekinmeyecek, liyakatı tam anlamıyla sağlayacak biri olmalı..

@simerazzi İyi parti yüzde 25, chp yüzde 22 aldığı bir senaryoda neden KK cumhurbaşkanı oluyor ki ? Kim en yüksek olursa onun adayı CB.

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: İslamofobi tıpkı önü alınamayan veba salgını gibi özellikle Batılı ülkelerde yayılmaya, sokaktaki insandan siyasetçisine, işçisinden kamu görevlisine toplumun tüm kesimlerini zehirlemeye devam ediyor. 📍Dünya Lideri.

Cumhurbaşkanı Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Fotoğraf by 🌏Cihan TANCI🌍,🌏Cihan TANCI🌍 on twitter tweets Cumhurbaşkanı Fotoğraf

Cumhurbaşkanı @RTErdogan’ın, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’taki diplomasi süreci. 📍Dünya Lideri.

Cumhurbaşkanı Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Fotoğraf by Hüseyin D4ĞDEVİREN,Hüseyin D4ĞDEVİREN on twitter tweets Cumhurbaşkanı Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan- Başımıza Birşey Geldiğinde Dış güçler ve yabancılar deriz Ben Buna katılmıyorum dedi.

Bu sözler hiç yabancı değil!!! İran Cumhurbaşkanı Reisi: “Protestoları dış güçler organize ediyor.”.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Bekir Bozdağ
  • #BeniDuy
  • Bismillah
  • #BizKazanacagiz
  • #BizKazanacağız
  • #BJKvsFB
  • Credit Suisse
  • Crespo