Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter

İstanbul’da seçimi 13 bin oyla kazanan Kılıçdaroğlu hem Cumhurbaşkanı adayı olacağım hem AKP’nin bile 400bin civarında açıkladığı vatandaş verilen yabancı sayısı önemli değil ğan 50 bin oyla kazanırsa suçlu kim?Vatandaşlık alanlar 10 Yil oy kullanmasın diyoruz, duymuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, iptal edilen KPSS hakkında konuştu; “FETÖ’cü grup mu desek; 6’lı masa mı desek; bir de masanın altı var, yedi… Şimdi dikkat ederseniz, aynı anda hepsi adeta aynı cümlelerle, aynı kelimelerle bunu tanımlamaya çalıştılar.”.

🚨 Cumhurbaşkanı Erdoğan: (İnsansız hava araçları) “Bizimle bu alanlarda da ortak yatırımlara girmek isteyen dünyadaki süper güçler var..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tahıl Sevkiyatı Rusya diyor ki Bizdekilere nezaman aracılık edeceksiniz ilgili bakanlıklarımız hızla çalışıyor l..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Özden ACER 🇹🇷💡,Özden ACER 🇹🇷💡 on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan yine kandırılıyor olabilir mi? Altılı masa mı Fetö mü desek KPSS de soruların çalınmasını yine eksen bazlı bi tabana bağlamış görünüyor. Ya sen cb sin biraz büyük düşün. Senin elinin altında MİT var istihbarat var polis kandıranları bi bul o zaman.

#CANLI Cumhurbaşkanı Erdoğan: İnsan hava araçlarında ortak yatırımlara girmek isteyen süper güçler var..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eylül ayında Şanghay Beşlisi, Özbekistan’da toplanacak. Görüşmemizde Sayın Putin de rica etti; nasip olursa biz de inşallah oradaki toplantıya katılacağız diye konuştu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Mehmet TOPAL,Mehmet TOPAL on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf
Vaziyet
Vaziyet

Müsaade ederseniz dedikten sonra ceketini çıkaran Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözleri, Neşet Ertaş’ın, bir konserinde “Saygısızlık olmasın ceketimi çıkartabilir miyim” sözlerini hatırlattı..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İstanbul’daki sözleşmeyle sağladığımız o başarıyı bundan sonra da devam ettireceğiz » Hatay Gundem Gazetesi | Hatay Haber | Antakya Haber | İskenderun Haber Hatayın Haber Noktası #haber.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, KPSS sorularının çalınmasının sorumlusunun sorulması üzerine kamuoyunu tatmin edici açıklama yaptı: fütü’cü grup mu desek; 6’lı masa mı desek; ne desek, kimi desek acaba? Vallahi bizde çok şaşırdık, ha bir de masanın altı var, üstü var, .

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Özgür Medya,Özgür Medya on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat vermişmişte yangına müdahele edilmişmiş.Siz talimatı alıp verene kadar İBB İtfaiyesi yangını söndürmüştü avutun kendinizi. İbrahim Kalın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 bin mühendisimiz milli muharip uçağın projesinde aralıksız çalışıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 13 bin mühendisimiz milli muharip uçağın projesinde aralıksız çalışıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Hürriyet.com.tr,Hürriyet.com.tr on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Neden sosyal medyada takipçi kasmak, gerçek hayatta para kasmaktan daha zor? Cumhurbaşkanı Erdoğan Sena İstanbul.

📢 İnsansız hava araçları hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bizimle bu alanlarda da ortak yatırımlara girmek isteyen dünyadaki süper güçler var.” Gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi takip edin!.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (İnsansız hava araçları) Bizimle bu alanlarda da ortak yatırımlara girmek isteyen dünyadaki süper güçler var..

#SONDAKİKA Cumhurbaşkanı Erdoğan: ▪️Artık dünyada İnansız Hava Araçları denince akla ilk Türk SİHA’ları geliyor ▪️Satın almak için sıraya girenlerin olduğu bir ülke konuma geldik. Mesele buydu ▪️Bizimle bu alanlarda da ortak yatırımlara girmek isteyen dünyadaki süper güçler var..

Son yıllarda ülkemizin yanlızca 10 da birini başka bir ülke yaşasaydı, şu anda yoktu. Güçlendikçe birilerini rahatsız ediyoruz. Rabbim devletimize zeval vermesin. Cumhurbaşkanı Erdoğan #RecepTayyipErdogan.

Gk
Gk

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrımcılık yapıyor daha ben görmedim bir açıklama yaparken muhalefeti konuşmasın Cumhurbaşkanı olarak konuşuyorsa yanlış herkesi kucaklamalı ama ak parti başkanı olarak konuşuyorsa nerde Cumhurbaşkanı..liyakatsizlik var enflasyon uçmuş once bunları cevaplayn.

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan ⏳👌💪☺️ #TOGG Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Necdet Yeni 🇹🇷,Necdet Yeni 🇹🇷 on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

4 Aydır işsizim. yalvarıyorum lütfen çaresizim. Ne olur bir insan bana yardım etsin. dayanacak gücüm kalmadı.127 gün oldu. Umutlarım tükendi. Engelimden dolayı işten çıkarıldı duyun. Engelli bir maddi desteğe ve işe ihtiyacım Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by ÖZGÜRLÜK354534,ÖZGÜRLÜK354534 on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan ❤️ #TOGG Onlar konuşur biz yaparız demiştin reis, sonuna kadar arkandayız inşallah hedef 2023. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 إن شاء الله.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by EVLAD-I TÜRK,EVLAD-I TÜRK on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan @RTErdogan;Biz milletimizle birlikte yoldaş olduğumuz için hak yolundan,hizmet yolundan,eser yolundan asla şaşmadık. Bu aziz millet seni asla unutmayacak ve her zaman her daim SENİNLEYİZ 🇹🇷.

📌 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur. Mücadelemizi de sonuna kadar verdik, veriyoruz ve vereceğiz. dedi. 👉 #haber #RTErdogan.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Samimi Haber,Samimi Haber on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

📌 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg ile test sürüşü yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eylül ayında Şanghay Beşlisi, Özbekistan’da toplanacak. Görüşmemizde Sayın Putin de rica etti; nasip olursa biz de inşallah oradaki toplantıya katılacağız.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Güncel Haber,Güncel Haber on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Oksijen Gazetesi Türkiye’deki müzmin muhalifliğin çıkmazını bilmeden ortaya koymuş! NYTimes yazarı Pelosi’yi “dik durma” tavrı için överken; Arka sayfadaki Ali Yaycıoğlu tabi ki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dik durma siyasetini eleştiriyor, yeni kamusal dil ihtiyacı diyerek..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Ercan Yıldırım,Ercan Yıldırım on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener’e: Önce haddini bileceksin, bizim kitabımızda uyuşturucuya yer yoktur.

Ben önce cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok seviyordum şimdi çevresi için ben sevmiyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi: Fiyatları İndirin @RTErdogan.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf,Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf by Rota54Com,Rota54Com on twitter tweets Cumhurbaşkanı Erdoğan Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • #öğretmeneyenidenildışı
  • Bakan Nebati
  • Balayı
  • Balkız
  • Balotelli
  • Batshuayi
  • Belotti
  • Benzin 22