Cumhurbaşkanlığı Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Cumhurbaşkanlığı Twitter

Hani sadece merak ediyorum Cumhurbaşkanlığı külliyesinde günlük 309 Bin TL lik nasıl bir Tıbbi ve Laboratuvar sarf malzemesi harcanıyor?.

Millî Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı @RTErdogan’ın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde toplandı..

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by T.C. Cumhurbaşkanlığı,T.C. Cumhurbaşkanlığı on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

Bildiğin, ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni tarif ediyor!?!? ‘Güjlendirilmiş perlementir sittem’ şeysine n’oldu? 🥴.

Anlaşılan cumhurbaşkanlığı yarışında muhalefetin siyasi aktörleri, siyasi kariyerlerini sadece görünür olmaya bağlamışlar..

civciv elektroskop #karsiyaka akıl kitabet arıklatmak meyve şekeri cumhurbaşkanlığı kelepirci gezinti #bornova yeri yeterli Türkçeleşme kundura.

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by Seran Samuel,Seran Samuel on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

civciv elektroskop #izmir akıl kitabet arıklatmak meyve şekeri cumhurbaşkanlığı kelepirci #bornova gezinti yeri yeterli Türkçeleşme kundura.

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by Jorge Nzioka,Jorge Nzioka on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

Meral Akşener son Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde % 7 oy alınca istifa edip nokta koymuştu, sonra noktayı kıvırdı virgül oldu 😊 Şimdi durup dururken nerden aklıma geldiyse 😉.

Recep Tayyip Erdoğan bu millet ve devlet için yapacağını fazlasıyla yaptı, yapmaya devam Ahde vefa örneğini gösterme zamanı Onu Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde onore edecek şekilde seçmek için bugünden başlayalım 2023 çalışmaları.

Ayasofya’da Cuma namazının ardından Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Üyeleri ile Yerel Yönetim faaliyetleri ve doğal olarak belediyelerin kültür sanat hizmetleri üzerine hasbihal ettik. İskender Pala hocaya ve kıymetli kurul üyelerimize teşekkür ediyorum..

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by Refik TUZCUOĞLU,Refik TUZCUOĞLU on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

Ben içinde cumhurbaşkanlığı arzusu yatan bir parti lideri olsam, partimde ( yönetim, teşkilatlar, seçmen her kimse) Yanımda mısınız, artık karar verin dedirtecek raddede bana karşı olanlar olduğunu biliyorsam, bu işin zaten olmayacağını bilir ve o soruyu hiç sormazdım..

Fransa Cumhurbaşkanlığı: 📌Fransa, diğer uluslararası kuruluşlarla birlikte, Ukrayna gerginliği nedeniyle kırılgan hale gelen ülkelerin gübre ve diğer kritik girdilere erişimi desteklemek için yeni plan başlattı..

Değil Cumhurbaşkanlığı CHP genel başkanlığı koltuğunda bile oturmaman gerekiyor @kilicdarogluk #yanındadeğilim.

“Ben en başından beri bir siyasi partinin genel başkanının, cumhurbaşkanı adayı olmaması gerektiğini söyledim. Diyerek 2 cumhurbaşkanlığı seçimi kaybeden kılıçdaroğlu hangi moral ve motivasyonla cb adayı olmaya çalışıyor? #yanındadeğilim.

Cumhurbaşkanlığı’nın raporlarında ‘politika üretmedeki zorluklara’ dikkat çekildi.

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by Cumhuriyet,Cumhuriyet on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

Sizce Cumhur ittifakı kimi karşılarında Cumhurbaşkanlığı adayı olarak görmek ister? (Yada hangisi daha kolay rakip olur?) #yanındayım #SONDAKIKA Mansur Yavaş Muharrem İnce Osman Gökçek Zeki Meral Akşener.

1- kk gibi bencil güce tapan birisinin imamoğlu aday gösterme olasılığı yoktu imamoğlunun cumhurbaşkanlığı istediği ortada 2018 de akp bu kadar kötü yönetmiyordu ve kaybetme riskini göze alamayıp inceyi aday gösterdi.

Cumhurbaşkanı’nın “ABD ve Avrupa’da raflar boş, çok şükür bizde böyle birşey yok” sözünü pekiştirmek amaçlı Cumhurbaşkanlığı uçağı ile giden şanslı gazeteciler, hiç mi bir boş market rafı fotoğrafı paylaşmaz? Sanırım vakit bulamadılar….

@asidevrimcii @twit_Meclisi Kılıçdaroğlu sonunda müjdeyi verdi Sadece ittifak ortaklarının seçmenlerinin değil, pekçok CHP seçmeninin de kabusu haline gelen Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı meselesine artık nokta koyuldu.

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by İsaaahishali,İsaaahishali on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf
Ali
Ali

@ProfDemirtas Bi de cumhurbaşkanlığı na adaylığını koysan dadindan yenmezzz🤗🤗.

@lvntozrn Bence senin anlayamadığın Asıl konu şu acaba 20 seçim kaybedip koltuğu bırakmayan gürühlar Cumhurbaşkanlığı koltuğunu mu bırakacak güldürme bence kendine.

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimleri bu isimlerle 2. tura kalırsa kime oy verirsiniz?.

Geleneksel bürokratik yapının şeffaf ve hesap verebilir bir bürokrasiye dönüşümünde Bi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER), Kamu Görevlileri Etik KDK (Ombudsman) ve Açık Kapı gibi hak arama mekanizmaları hayata geçirilmiştir. #PolisPromosyondaKararlı.

Cumhurbaşkanlığı için katlanan kamp dandalyesine bile oy verebilirim. Mecliste @tipgenelmerkez.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü mü, ABD – NATO Sözcüsü mü.

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by ali serdar bolat,ali serdar bolat on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

@tcbestepe Cumhurbaşkanının namazını nerede kıldığı, bir vatandaş olarak beni ilgilendirmez. Cumhurbaşkanlığı resmi hesabı olarak yapılan icraatları paylaşmanız gerek..

@eczozgurozel @kilicdarogluk Kılıçtaroğlu aday olursa Erdoğanın cumhurbaşkanlığı hayırlı olsun😡.

@mehmetyetim63 Cumhurbaşkanlığı anketi de yapar mısınız Mehmet Bakalım Urfa halkı kimden yana.

@avaligul Cumhurbaşkanlıgı Kemal kılıçdarogluna yakışır ve hakkıdır da boş konuşma.

Siz Türk milletinin yanında olun başkanım. Halk bıkmış, yılmış, dara düşmüş. Yürüyün önümüzden. Bu millet zaten size elini uzatmış. Millet kararını vermiş. Cumhurbaşkanlığı makamına devlet adamları yakışır. Mansur Yavaş @mansuryavas06 #yanındayım #MansurYavaş.

Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf,Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf by Hüseyin KAYA,Hüseyin KAYA on twitter tweets Cumhurbaşkanlığı Fotoğraf

@Fatih81Erdogan şkanlığı adaylığı suya düşünce, nefsini tatmin için zabıtlara karşılama yaptırı.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çikolataya
  • #ÖABT
  • #ÖSYMSessiz
  • çikolataya
  • #çokutandım
  • #öabt
  • B A T I R D I N I Z
  • Banka