Turkey flag

🕓

#DünyaÖyküGünü Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

“Öykü hayatın kendisidir.” Dünya Öykü Günü kutlu olsun! #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü Twitter

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

#DünyaÖyküGünü - Twitter'da en iyi Tweetler

Ne sevgisiz ne öyküsüz: Ellerini severim, gözünün rengini severim. İçime ondan durmadan yağmur gibi bir şeyler yağar. Sait Faik #14Şubat #DünyaÖyküGünü.

kabına sığmaz olunca bana koşardı eskiden, şimdi bunu yapmıyor; kırgın. kırgınlığının nedenini çözemiyorum bir türlü, artık gözleri çok uzaklaştı, okunmuyor. Ölü Zaman Gezginleri | Hasan Ali Toptaş #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

En güzel öyküler çocukların ceplerinde gizlidir. Bir çocuk öykü anlatırsa, renkli bilyeler, çakıl taşları ve düş kahramanları saçılır #DünyaÖyküGünü.

Bugün #dünyaöykügünü Aşk elbette lazım ama sosyal demokrat belediyelerin yazdığı başarı öykülerini de unutmamak Aydın Erten, Osman Özgüven,Nihat Dirim, Vedat Dalokay, Ahmet İsvan ve Tunç Soyer’in yazdığı ve yazacağı öyküleri de bunlara dahil #Aşklaİzmir.

Herkesin bir hikâyesi vardır… Kiminin anlata anlata bitiremediği, kiminin de içine atıp söyleyemeyeceği… #DünyaÖyküGünü.

“..dünyayı güzellik kurtaracak ve bir insanı sevmekle başlayacak, her şey!..” her insan, öykü’dü kendinize bir iyilik yapın ve sıkı bir öykü hemen, ş 14 şubat #DünyaÖyküGünü kutlu.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

#DünyaÖyküGünü Akşam, yine akşam, yine akşam Bir sırma kemerdir suya baksam; Üstümde semâ kavs-i mutalsam! Akşam, yine akşam, yine akşam Göllerde bu dem bir kamış olsam. Ahmet Haşim.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

Anlatacak bir hikâyesi olan herkesin Dünya Öykü Günü kutlu #DünyaÖyküGünü.

Yazmadan durabilenler, yazmasın. Zaten okunacak çok kitap var, yetişemiyoruz. Dünya öykü günü kutlu olsun. #DünyaÖyküGünü.

Hikaye anlatıcılığının gücüne inanıyor, QNB Finansbank ve @TOGVakfi olarak düzenlediğimiz Hikaye Anlatıcılığı Eğitimi ile çocuklarımızın hayal dünyalarını destekliyor, yanlarından eksik olmuyoruz! Sen de bu videonun altına bir hikaye bırakmaya ne dersin? #DünyaÖyküGünü.

Dünya öykü gününüz kutlu olsun. #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

“İnsanı insan yapan düşleridir, siz yeter ki düş kurun ve düşünüzün peşinde koşun. Biz öykücüler bir düş kurduk ve düşümüzün gerçekleştiğini gördük.” Özcan Karabulut ✍️ #DünyaÖyküGünü.

sen anlat, rengârenk dinlerim #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

#DünyaÖyküGünü .kocaman kocaman denizlerde çok çok büyük ormanların üstünde uçan bir martı varmış .kötü bir avcı küçük martıyı vurmuş .kanlar içinde kalan martı ormanın içine düşmüş .etrafta kimseler yokmuş ..çok korkmuş ..ordan geçmekte olan tavşan kardeş .... .. .......

Kitapları sevmeyen insanları da sevemedim hiçbir #DünyaÖyküGünü 📚.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

Ya şimdi tabi herkesin kutsalına da saygı duymak gerekir ama şu dünyaöykügünü romantizmi de çok şey değil mi? Daha işlevsel hatta neşeli tekliflerim var: Dünyayergöstericilergünü, dünyaatanamayanöğretmenlergünü, dünyaemekliitfaiyecilergünü... hadi boş gün kalmayana kadar devam!.

Dünya öykü günü kutlu olsun! #14Şubat #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

#DünyaÖyküGünü iyiki dogdun denmez sokak çocuklarına. Onlar muma değil, Ellerine ü Alıntı.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

Gazeteleri okumaya üçüncü sayfadan başlamayı alışkanlık edinmiş bir toplumun bu gizli zevki, acıları her geçen gün biraz daha sömürüyor, kendileri için eğlenceye dönüştürüyor. Yeter ki başkalarının başından geçmiş olsun. Yeter ki kendi evlerine uğramamış olsun. #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü.. öykü ile yaşayanın öykü hikaye. Dinleyende neyse.

ayrı bir statü elde eder. En acı hikayeyi biliyor olmak ayrıcalığıyla, ufak ayrıntılara girerek anlatır durur. Başkalarının düşüşleri, anlatılması en kolay hikayelerdir nasılsa. #DünyaÖyküGünü.

Sevgili okur, bugün #DünyaÖyküGünü. Siz de bu gönderiyi alıntılayarak en sevdiğiniz öykülerden alıntılar paylaşın. Güzel bir gün olsun..

“Öykü hayatın kendisidir.” Dünya Öykü Günü kutlu olsun! #DünyaÖyküGünü.

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf

.. Kısa bir öyküdür hayat,uğruna upuzun acılar çektiğimiz. #dünyaöykügünü.

#DünyaÖyküGünü ve #SevgililerGünü kutlu olsun; kutlamalarımız çok olsun!.. ❤️ yaşama aşkı sanatın-edebiyatın-yazılarımın-öykülerimin-sözcüklerimin; hakikate, rüyaya, mânâya sarılışı coşkumla, umudumla yaza yaza günü, günleri kucaklıyorum!...

#DünyaÖyküGünü Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler