Dünya Lideri Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Dünya Lideri Twitter

Daha adil bir dünyanın inşası için durmadan çalışan, barış ve istikrar için yeri geldiğinde masaya yumruğunu vuran, mazlumun mağdurun her daim yanında, sözünün hep arkasında… 📍Dünya Lideri🇹🇷.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Fahrettin Altun,Fahrettin Altun on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Biri, tüm dünyanın pür dikkat dinlediği dünya lideri Diğeri, boş salona boş konuşan İngiliz otobüs muavini Ama aradaki farkı görebilmek için sadece göz yetmez🧠.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Abdurrahman Uzun🇹🇷🇵🇸,Abdurrahman Uzun🇹🇷🇵🇸 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

#dolar bu öyle bir karar ki yoksul ve cahil olanlar işte dünya lideri diyerek sevinç içinde oy, rantiye zenginler ise milyarlarına milyar katılacağı için iktidara destek verecek.

Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız @RTErdogan, BM marjında tam 26 görüşme gerçekleştirdi, bunlardan beş tanesi dışında tüm görüşmeler devlet başkanı seviyesinde..

Cumhurbaşkanı @RTErdogan’ın, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’taki diplomasi süreci. 📍Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Umut Mürare,Umut Mürare on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Tüm gönüllerin sevdalısı, Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bugün saat 17:00’ de Demokrasi Meydanı’nda buluşuyoruz. @RTErdogan #ReisSakaryada.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Yunus GÜMÜŞEL 🇹🇷,Yunus GÜMÜŞEL 🇹🇷 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Ömrüm ömrüne,yolum yoluna feda olsun. “Dünya lideri” 🧿🇹🇷 @RTErdogan ❤️.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Abdulkadir Kaya,Abdulkadir Kaya on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Rusya nükleer silah kullanırsa… Rusya “nükleer caydırıcılık” açısından dünya lideri… Rakamlar böyle gösteriyor. Ama hazırlık hali, etki ve tahrip gücü..? Daha fazlasını, öğrenmek için, tavsiye ederim👉🏼.

Twitin Altına 1 Saat İçinde CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Yazan 100 Kişi Çıkarmı Dünya Lideri Erdoğan.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Doğan Alp 🇹🇷,Doğan Alp 🇹🇷 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Neydi, patriot vermiyorlarmis, thaad satamazlarmış! Hay Hay Bizde daha iyisini yaparız! Karşınızda Siper Uzun Orta Düşük Irtifa Hava Savunma sistemi! Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan dan halk ımıza hediye ☺ #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by C@ner B@şkan,C@ner B@şkan on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

📢🇹🇷📢🇹🇷📢🇹🇷📢🇹🇷📢🇹🇷 Cumhur İttifakına Gönül Veren Kıymetli Dava Dostlarımız; Cümleten Hayırlı Akşamlar. Bu akşamki Etiket çalışmalarımız Kareli 👇 #ReisVeProjeleri Karesiz 👇 CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Karesiz 👇 Dünya Lideri 👆👆👆👆👆 Desteklerinizi bekliyoruz..

Cumhurbaşkanı @RTErdogan; Millet olarak aşamayacağımız engel yoktur. 📍Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by hamit sentürk,hamit sentürk on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Fransızca macaque bir maymun türü sözcüğünden alıntıdı Haddini bilmezsen,haddini bildiren bir dünya lideri çıkar,konuya fransız kalırsın.

#ERDOĞANbeklenendir 🇪🇸 ZENGİNLERE EK VERGİ 📍İspanya Maliye Bak. J Montero ❝ Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte başlayan yüksek enflasyon ve enerji krizine karşı zenginlerden ek vergi çalışması başlattıklarını... ❞ . Dünya Lideri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE #ReisVeProjeleri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by MEHMET YUSUF,MEHMET YUSUF on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: (Yunanistan’ın İletişim Başkanlığı kurması) Onun İletişim Başkanlığı var da bizim yok mu? Bizim İletişim Başkanlığımız çok daha güçlü. 📍Dünya Lideri.

Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan: Savaşın bir an önce sona erdirilmesine yönelik olarak Rusya ve Ukrayna ile yoğun temas halindeyiz. 📍Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by AK Kadın Bakırköy,AK Kadın Bakırköy on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Artık herkes Dünya 5’ten Büyüktür diyor Türkiye’nin 10 yıldır “Dünya 5’ten büyüktür” diyerek BM Güvenlik Konseyi’nde istediği reform artık herkesin gündeminde. ABD Başkanı Biden, konseyin üye sayısının artırılması gerektiğini söyledi. 📍Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by 🇹🇷 Kadir DOĞAN🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷,🇹🇷 Kadir DOĞAN🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan : “Onlar Türkiye’nin ufkunu karartmak için çirkin söz ve eylemlere girişecek, biz ise her zaman DOĞRUYU SÖYLEYECEĞİZ.” Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by Ayşe Keyik Yılmaz 🇹🇷,Ayşe Keyik Yılmaz 🇹🇷 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: Biz ancak rükuda eğiliriz 📍Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by m.ali gökler,m.ali gökler on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Birleşmiş Milletler 77. Genel Kurulu nedeniyle bulunduğu New York’taki diplomasi süreci. Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by ESMEHAN CAN,ESMEHAN CAN on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Daha adil bir dünyanın inşası için durmadan çalışan, barış ve istikrar için yeri geldiğinde masaya yumruğunu vuran, mazlumun mağdurun her daim yanında, sözünün hep arkasında… 📍Dünya Lideri🇹🇷.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by 🇹🇷Pınar DURMAZ 🇹🇷,🇹🇷Pınar DURMAZ 🇹🇷 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: Hiçbir sömürgeci güç ülkemizi bu bölgede var olduğu tahmin edilen zengin petrol ve doğalgaz kaynaklarından mahrum bırakmaz. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by ŞEHABETTİN AYDIN 🇹🇷🇦🇿🇵🇰,ŞEHABETTİN AYDIN 🇹🇷🇦🇿🇵🇰 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

Bir milyon konut yapmış bu iktidarın konut pojesini karalamaya çalışan, yapmayacağını idda eden ve toplanan paraların seçim için topladığını idda eden ana muhalefet var. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

Bundan önce taka ile petrol arar gibi yapıyorduk , şimdi dünyanın en iyi sondaj gemileri bizde. Üstelik Avrupa kıvranırken, biz buluyoruz. #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri Ha Abdülhamid Han, Ha Erdoğan. @Turan_Ordusu53.

Dünya Lideri Fotoğraf,Dünya Lideri Fotoğraf by TuranOrdusu🇵🇸🇹🇷,TuranOrdusu🇵🇸🇹🇷 on twitter tweets Dünya Lideri Fotoğraf

@Fatihbulut36 Savunma sanayi projelerimizin bütçesini 5,5 milyar dolardan 75 milyar dolara yükselttik. İsrail’den Heron dilenen Türkiye’den 228 ülkeye proje ihraç eden BÜYÜK TÜRKİYE ‘ye #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

@SanalMuhfz Meral Akşener “Millet İttifakı ile Cumhur İttifakı’nı karıştırıyorsunuz. Cumhur İttifakı et-tırnak, mezara kadar, kader birliğ Bizimki öyle değil ki, bizimki proje bazlı bir ittifak.” 😂😂 #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

@hasanunalll @RTErdogan #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

Hayaldi ama gerçek Büyük Türkiye olduğumuzun en büyük kanıtı 👇👇 Sınıfında dünyanın en iyisi olan Bayraktar TB2 için ülkelerden büyük talep var. 21 ülkeye ihraç #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri BedrinArslanları.

Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış S-400 lere alternarif kendi kisa-orta ve uzun menzilli füzelerden olusan hava savunma sistemimiz SIPER hazır #ReisVeProjeleri CUMHUR İTTİFAKI GÖNÜLLERDE Dünya Lideri.

@necattrhn @yenisafak Sadece halkı için değil, mazlum Dünya halkları için gecesini gündüzüne katan, günlük 3-4 saatten fazla uykusu olmayan Dünyanın açık ara en çalışkan karizmatik Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Gerisi TİYATRO gerisi YALAN.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Cansu
  • CHPye OY VERME
  • Dönem 6
  • Eda Erdem
  • emre akbaba
  • Emre Taşdemir
  • Enver Paşa
  • eşitaf acilenmeclise