Dürüst Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Dürüst Twitter

Bizim ana konumuz; cami, toplum ve sosyal yardımlaşmada camilerin ana merkez olması.. bu yönlü mesajlarımızı, dürüst gazetecilik çizgisindeki oda tv habercilerinin daha dikkatli izleyeceklerine ve okuyacaklarına inanıyorum..

Atanmaya yetecek puanı olmasına rağmen başına gelecekleri bilmesine rağmen. Haksızlıga göz yummayan ve hepimizin hakkını korumaya çalışan kardeşimiz Salihe sonsuz teşekkürler 🙏 Bu ülkenin senin gibi dürüst insanlara ihtiyacı var. #2022kpssiptaledilsin.

sınav iptal olacak olsa bir yenisine gücüm yok, olmayacak olsa şaibe ç bu gençlik sizden doğru dürüst bir sınav istedi be! bu kadar zor olmamalı.. #2022kpssiptaledilsin.

EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

Dürüst Fotoğraf,Dürüst Fotoğraf by burak cdap,burak cdap on twitter tweets Dürüst Fotoğraf
Can
Can

#2022kpssiptaledilsin bu ülkede hala namuslu dürüst insanlar var çok mutlu oldum Ümit verici.

Dürüst Fotoğraf,Dürüst Fotoğraf by Can,Can on twitter tweets Dürüst Fotoğraf

#ankaragay EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

#kızılaygay EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

#ankaracd EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

Hep söylüyorum ve söylemeye devam edeceğim Cumhuriyet ayarlarına bu ülkeyi ancak Kemal Kılıçdaroğlu döndürür ✍️ En dürüst ve kişisel ihtirasları olmayan adaydır..

#ankaratrv EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

#kizilaytravesti EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

@gay_diyari EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

Dürüst Fotoğraf,Dürüst Fotoğraf by burak cdap,burak cdap on twitter tweets Dürüst Fotoğraf

@turkpartnerara EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

Dürüst Fotoğraf,Dürüst Fotoğraf by burak cdap,burak cdap on twitter tweets Dürüst Fotoğraf

BAZEN HERŞEYLERİMİZ DEĞİŞİYOR , GÜN GÜNÜ TUTMUYOR AMA KAREKTERİMİZ KİŞİLİĞİMİZ DEĞİŞMİYOR DEĞİŞTİRENEDE KIZIYORUZ ÖYLEMİ ? HERZAMAN SÖYLEDİĞİM GİBİ CANDAN VE SAMİMİ DÜRÜST SIRDAŞ DOST CANLISI HERKESE SEVGİ SELAM DİYELİ.

@CdAraBul EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

Dürüst Fotoğraf,Dürüst Fotoğraf by burak cdap,burak cdap on twitter tweets Dürüst Fotoğraf

@mansuryavas06 @kilicdarogluk Sayın genel başkanım siz çok dürüst,fedakar gerçek bir devlet adamı olduğunuzu bizlere defalarca ispatladınız. Cumhurbaşkanlığı makamı da size çok yakışır,ülkemizde bir nefes alır ancak o makama oturmak İçin mevcut iktidarı göndermemiz gerekir bunun içinde Anadolu’nun köylerinden.

#pasif EVİM MÜSAİT hemen reel CD ye CD olmayı seven sevişme fantazi seven eğlenceli dürüst CD bi arkadaş arıyorum bu gece ?CD ye CD olacaklar lütfen. ANKARA ETLİK.

anneme dürüst olup dönemim belki şimdiden uzayabilir gibi görünüyor dedim aman uzarsa uzasın izmir’de okuda burda uzasın diyor. kadın eskişehir’deyim ikinci senem olacak kabullen.

@TRpaylasimci Kendini yanlız hisseden samimi dürüst guvenilir ve sevyeli bayan arkadaşları dm beklerim.

@boersemann70 Dürüst olun lütfen, sorum şu siz 2010 ve 2017 referandumunda EVET mi dediniz HAYIR mı?.

@sason1111 Kendini yanlız hisseden samimi dürüst guvenilir ve sevyeli bayan arkadaşları dm beklerim.

@ozlemevligizli Kendini yanlız hisseden samimi dürüst guvenilir ve sevyeli bayan arkadaşları dm beklerim.

@busemozdilek Kendini yanlız hisseden samimi dürüst guvenilir ve sevyeli bayan arkadaşları dm beklerim.

@alpayozalan35 @Ahmet_Davutoglu Zavallı sizlersiniz çünkü dürüst değilsiniz ben size nasıl oy vereceğim vereceğim varsa da vermem 5o tane oyum var daha da vermem çünkü ancak orda oturup bir tvit atıp aylık 50 bin lira alıp yatıyorsunuz ayıp ayıp.

Bekar ve dürüst erkek sevilmiyo sonuc ..evli erkegin yedegi übe örülüyor bisey problem.

@bengibaser @kilicdarogluk Birileri parlatıyor sizlerede cilalamak düştü galiba Türkiyende dürüst siyasetçi yok gibi birşey.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Abdülhamid
  • Abdülhamit
  • AFFetmek Büyüklüktür
  • Ahmet Davutoğlu
  • AK PARTİ YAPTI
  • Akar
  • Akşener
  • Aleyküm