Değiliz Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Değiliz Twitter

Tam 100 yıl önce bugün, Papa Eftim önderliğindeki Anadolu Türk Ortodoksları Yunanlı değiliz, şanlı Türk milletinin evlatlarıyız! diyerek Fener Rum Patrikhanesinden ayrılıp Müstakil Türk Ortodoks Patrikhanesini kurdular. Atatürk’ün dostu Papa Eftim’i saygıyla anıyorum..

Değiliz Fotoğraf,Değiliz Fotoğraf by Ümit Doğan,Ümit Doğan on twitter tweets Değiliz Fotoğraf

Kemal Bey aday olursa, Türk Milliyetçilerinin çıkaracağı bağımsız bir Cumhurbaşkanı adayına kimse “Bölücük yapıyorsunuz” diyemez. Biz, HDP ile aynı yolda yürümek zorunda değiliz. Aziz şehitlerimizin bizim üzerimizde hakları olduğuna inanıyoruz..

“Uluslar C Ligi’nden B Ligi’ne yükseldik!” söylemi geleceğimize gerçekçi bakmamızı engelleyecek bir ilizyon olmamalıdır. Tam tersi Lüksenburg’dan bu kadar basit hatalarla dolu 3 gol nasıl yeriz? sorusuna cevap aramak daha değerlidir. Çünkü iyi değiliz! İyiye evrilmiyoruz!.

Zaten bir @erenerdemnet bir @avrasyaanket bir de ben… Kılıçdaroğlu’nun en doğru aday olduğunu 3 yıldır anlatıyoruz. Kılıçdaroğlu’na laf söylemeyen bazı muhaliflerin(!) bize çatmasını da unutacak değiliz ✌️.

Büyük öğretmen sayfaları var biz ve bizim gibi Madem sendikalardan memnun değiliz bu sendikal örgütlenmeyi bizler sağlayıp sendikayı biz kursak nasıl olur? Tüm öğretmenleri temsil edecek mücadele edecek ortak bir akılla temsille kurulacak bir sendika. Düşünceleriniz?.

seninle birlikte değiliz senin adaylığını desteklemiyoruz seni istemiyoruz.

Kimsenin en değerlisi olamadık ama en değerlimiz olmak istediler enayi değiliz hadi kardeşim hadii..

Storydeki aşkımı herkes duyuyo arkadaşlar sağır değiliz niye alt yazı gibi twit atıyonuz amk.

Yanında değiliz…Halk bangır bangır Mansur Yavaş diye bağırırken defalarca seçim kaybetmiş bir genel başkan neden hala aday olmakta ısrar eder ki ?.

Değiliz tabiki, kimse bize aday dayatmasın. Anketlerde önde kim çıkıyorsa Cumhurbaşkanı adayı o olmalı....

Negatif basıp duran herkese uyuz oluyorum. Sanki şartların farkında değiliz biz bilmiyoruz.

Pusuya yatıyor karşıyı gözler Kim ne yapar eder onları izler Oysa hiç farkında değiliz bizler Sansarlar dadandı Ülkeme benim.

#2022kpssiptaledilsin Kimse iptali için burada değil arkadaşlar. Bizim arzumuz karanlık iddiaların aydınlatılmasıdır. Bu durumu provake etmeye çalışanlar var. Sizinle aynı gemide değiliz. Kamera kayıtları incelensin, araştırılsın. Temennimiz budur. @OSYMbaskanligi @RTErdogan.

Kimi savunup kimi savunmayacağımızı sizden öğrenecek değiliz . Eğer bu yazdıklarımdan dolayı da beni haksız ve doğru düşünmediğimi düşünüyorsa direk beni ve kendisini takipten çıksın..

Ee tamam dayê minfêm kir Qiza xelke çok jehati biz değiliz Ez qurbana çavên te Êdî bes e wii.

Tam olarak herkesin gördüğü gibi değiliz. Çok az kişinin bildiği ve kimsenin anlamadığı...

Değiliz Fotoğraf,Değiliz Fotoğraf by saadet 07,saadet 07 on twitter tweets Değiliz Fotoğraf

Bunlar bizi hazır kıta bekleyen garanti oylar olarak görüyor ama değiliz. Görürsünüz..

#YanındayızKılıcdaroğlu Maalesef yanında değiliz, sizin yüzünüzden partime oy veremiyorum..

#EYTninMeselesiHak #EYT diye de bir mesele de var diye küçümseyici bir dil kullanmış sayın bakan @vedatbilgn .Size kimler nasıl bilgiler veriyor bilemiyoruz ama emin olun küçümsenecek bir topluluk değımızla bu dünyada,ahlarimızla öbür dünyada sizi üzecek kadar fazlayız..

Değiliz, heyecanlanacak hiçbir şey görmedik mesela, ZeyÇağ #ZeyÇağ.

Bunlar hangi ülkenin havasını soluyor da bu oksijen kafalarını bu kadar karıştırıyor. Bunlar neyin kafasını yaşıyor hala anlayamadım. Olmayan koltuğun sevdasını çekiyorlar kavgasını yapıyorlar. Değiliz / Dünya Lideri Selahattin Demirtaş İYİ Parti Mansur Yavaş AdayBelli KararNet.

Değiliz Fotoğraf,Değiliz Fotoğraf by Zeynep,Zeynep on twitter tweets Değiliz Fotoğraf

kusura bakmayin ama telefon tum gun elinizdeyken yazip aramiyorsaniz bosa vakit kaybedecek degiliz kimseyle.

eva
Eva

bak dua edin ki biz sizin gibi degiliz belalti vurmuyoruz konusursak insan icine cikicak yüzünüz kalmaz bunu sizde biliyosunuz. torpili ve sizin gibi enayi ergenler olmasaydi hicbir bok yapamazdi o embesil faviniz kesin sesinizi artik.

Aynı toprağın çocukları değiliz. Yunanlıların anasını sikeyim. Teşekkürler.

@ibbhabercomtr Değiliz yaw değiliz mal mısın anla işte. Bak kendinde diyorsun hissetmiyorum diyorsun. Kimse seninle değil..

Ellerine geçen fırsatı nasıl böyle değerlendirirler yani anlamıyorum kusura bakmayın ama ben Kemal Kılıçdaroğlu an oy vermek için sandığa bile gitmem yanında değiliz!Mansur Başkan dururken şaka gibi !!#yanındayım.

Savaşta değiliz ama ekonomik olarak Çözüm GenelAf.

Değiliz Fotoğraf,Değiliz Fotoğraf by Süleyman,Süleyman on twitter tweets Değiliz Fotoğraf

herkes değiliz yazmış da alışılsa iyi olur kendisi aday ve olacak da, aman olsun da dürüst adam hiç değilse, popülizmi daha yüksek olsa aday olabilecekler vardı ama KK şimdilik olabilecek tek aday.

Jen
Jen

Bir arkadasim var surekli konusan 2 kisi degiliz ama birbirimizi unutmuyoruz her sene doğum günlerimizi unutmadan kutluyoruz bağımlısıyım böyle bağların.

Ertelediğimiz her şey için çok az vaktimiz var aslında sadece farkında değiliz ne acı..

Turkey En Popüler Eğilimler
  • albedo arzı
  • #amedspor
  • Arsenal
  • #AtatürküSevmiyorum
  • Ağla
  • ÖpülesiEller Kelepçelendi
  • Ümit Öztürk
  • #öabt