Turkey flag

🕓

#DeliMiNeSanaYakışmadı Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Binlerce insan, aylarca çalışıyor ve ülkemiz adına güzel bir organizasyon yapıyor. Sonradan görme bir YouTuber sırf popüler olma adına onca emeği ve ülkemizi rezil ediyor! Bu çapsızı takip eden milyon derhal takibi bırakmalı, en ağır ceza verilmelidir! #DeliMiNeSanaYakışmadı.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Twitter

#DeliMiNeSanaYakışmadı Fotoğraf

#DeliMiNeSanaYakışmadı - Twitter'da en iyi Tweetler

Reklam için sahaya atlayan bir fenomene gösterdiğimiz,ülkemizi rezil etti hassasiyetini eğer ki sanayide,eğitimde vs. geri kalmışlığımıza gösterebilirsek 3 kıta yeniden Türk devletinin şefkatine kavuşur. #DeliMiNeSanaYakısmadı.

Uluslararsı bir müsabakada kendini sahaya atarak müsabakalarda görevli güvenlikçilerin işinden olmasını sağlayan Youtuberlere ama adam özür diledi diyerek prim veren bir kitle vicdanlı falan değil, dangalak, keyfine bakan, kaypak ve omurgasızdır. #DeliMiNeSanaYakısmadı.

evet arkadaşlar bugün malatyadayız 1dolar tl ediyo mq #EmreyeNasılKıydınız #DeliMiNeSanaYakısmadı.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Fotoğraf

' Spor, yalnız beden kabiliyetinin bir üstünlüğü sayılmaz. İdrak ve ahlak da bu işe yardım sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.'M. K. ATATÜRK Bilmem kaç kere milli olmuşsun ama en önemli noktayı atlamışsın malesef! #DeliMiNeSanaYakısmadı #delimine.

Binlerce insan, aylarca çalışıyor ve ülkemiz adına güzel bir organizasyon yapıyor. Sonradan görme bir YouTuber sırf popüler olma adına onca emeği ve ülkemizi rezil ediyor! Bu çapsızı takip eden milyon derhal takibi bırakmalı, en ağır ceza verilmelidir! #DeliMiNeSanaYakışmadı.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Fotoğraf

#DeliMiNeSanaYakışmadı tam da yakıştı valla ne bekliyodunuz ki bu saçma salak video çeken insanlardan 🤦‍♀️.

#DeliMiNeSanaYakışmadı .. nerden aldı bu cesareti yahu? (Bi-iki dk düşünün bakalım).

Kendin için iyi bir şeyler yaptığını sanarken ülkenin adını lekelemek? Nasıl bir bencilliktir bu? Delilik değil aptallık #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Kuaförüm Sensin diye bir program yapmışlar psikolojim bozuldu neden herkes ağlıyor lan!#DeliMiNeSanaYakışmadı.

Senin soytarılığın yüzünden orada belki 50-60 tl para kazanacak güvenlik görevlileri ceza alacak belki azar işitecekler belki işlerinden olacaklar ama senin umurunda mı? Değil çünkü alışkanlık olmuş ahlaksızlık! Terbiyesiz herif. #DeliMiNeSanaYakışmadı #10MilyonTLCezaVerilsin.

Para ve şöhret için kendinirezil rüsva edenlerden sadece biri bu arkadaş.. Şaşırmamak lazım, hadsizlik prim yapıyor bizim ülkemizde #DeliMiNeSanaYakışmadı.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Tüm türkiye cumhuriyeti vatandaşlarına söven bir burjuva abimiz vardı. Sesiniz bile çıkmamıştı. Komprador köpekleri.

Böyle soytarıları şımartıp prim verirseniz gün gelir sizi dünyaya rezil eder. Hakediyorsun güzel ülkem HAKEDİYORSUN. Bu duruma sen kendi kendine getirdin. Bu soytarıyı şımarttın. #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Bi de şu a. hoşafı linç edilseydi keyfim yerine #10MilyonTLCezaVerilsin #DeliMiNeSanaYakışmadı.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Fotoğraf

Bu ülkede neler oldu neler aşağı kadın atıldı sayısız hayvana çocuğa kadına tecavüz edildi öldürüldü parçalara ayırıp valize tıktılar en ağır cezalar verilmedi buna mı istiyorsunz herkes ayaklanmış dönüp bakın bir ülke öncesinde zaten ne haldeydi! #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Bu keçi sakallı bireyin burda konuşulmasına bile inanamıyorum, hatta bu nasıl izleniyor la ? Bunu kim izliyor yani. Bir insan kendine neden böyle bir işlence yapar ? 25+ yaşlarda birinin çocuk gibi davranmasını kim izler ki? #DeliMiNeSanaYakışmadı.

#Youtuber bozuntusunun sırf takipçi kazanmak için sahada yaptığı dangalaklığın suçlusu aslında ona bu cesareti veren beş para etmez kimse varsa gidip YouTuber fışkıran beyinlerimiz de göç yapmak zorunda bırakılsın vayanamvay! #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Videolarında milliyetçi takılan birisinin prim/para için nasıl değişebileceğini full hd izledik çok şükür. #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Ulan utanmadın mı o kadar milli takım kariyerinden bahsettin milli basketbol takımımızın şarkısını yaptın reklamında oynadın ama yinede ülkeyi rezil ettin! #DeliMiNeSanaYakışmadı #10MilyonTLCezaVerilsin.

#DeliMiNeSanaYakışmadı Fotoğraf

Madem bu kadar hassastınız ülkemiz konusunda , ülkedeki ekonomi durumuna , insanların ekmeği alırken bile düşünmesine niye o gevşek ağzınızı açmadınız? Gayet güzel oldu girdi miss herkese nasip olsun #DeliMiNeSanaYakısmadı.

Ülkemiz için hem ekonomik hem de prestij bakımından kritik önemi olan uluslararası bir organizasyonun temsili sırasında sahaya girip rezillik çıkartan bu youtube karakterinin milli takımımızın yeni reklam filminde de oynamış olması ayrı bir sıkıntı. 🤦🏻‍♂️ #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Adam zaten deli belli. Deliden akıllılık beklemek ne bileyim. Ama harbiden gerizekalı bu uşak 😂 #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Bu sahaya dalan Abdü’nün kanalı dakika da 150 den fazla takipçi eriyor. Daha da beterleri olacak sanki. Mesela son oynadığı milli takım reklamından çıkartılmak herkes haddini #DeliMiNeSanaYakısmadı @hidoturkoglu15.

Türk youtuberlar bir gecede helak olsun sabah sokakta halay çekerim öyle tiksiniyorum hepinizden! Sen kimsin lan ülkeyi rezil edyorsun? #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Allah youtuberların ve onları bu kadar büyütenlerin . ömründen alsın ağaçlara ve pandalara versin #DeliMiNeSanaYakışmadı.

Turkey En Popüler Eğilimler