Turkey flag

🕓

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Show TV ile mahkeme olayı olduğunda işçilerin haklarını, işsiz kalmalarını nasıl da düşünü Şimdi sen o gereksiz saçma hareketi yaptın diye stattaki güvenlikçikler işten atıldı buna da diyeceğin var mı? O kadar duyarlısın ya hani.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Twitter

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Fotoğraf

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin - Twitter'da en iyi Tweetler

Vicdanin nasil rahat edecek yavşak ? Insanlar ekmeginden oldu , guvenlik kimlik kartlari iptal oldu bu insanlar nasil iş bulacaklar şimdi ? Özur diledin bitti öyle mi ? 🤬 #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin #DeliMİNeSanaYakısmadı.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Fotoğraf

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Show TV ile mahkeme olayı olduğunda işçilerin haklarını, işsiz kalmalarını nasıl da düşünü Şimdi sen o gereksiz saçma hareketi yaptın diye stattaki güvenlikçikler işten atıldı buna da diyeceğin var mı? O kadar duyarlısın ya hani.

2 milyon izlenen özür videosu!!! O videonun gelirini işinden ettiğin güvenlikçilere hibe etmezsen en adi ş #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Fotoğraf

Eğer bu hadsize ceza verilmez ise, bu ülkede hâlâ adalet var diyenlerin. ....................................................... #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Güvenlikçilerin suçu ne? #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Fotoğraf

Sahaya kadın girse götüne bakarsınız fotoğrafları telefonlarınıza indirirsiniz abdü girince ağır ceza tutuklama bide idam isteyin tam olsun #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Siz şaka mısınız ya? Bu ülkede takım otobüsü kurşunlandı, bir otobüs dolusu insan ölümden döndü. Bunu yapanlar bulunmayalı 1596 gün geç #DeliMiNeyeAğirCezaVerilsin.

Türk halkının özelliği yüce gönüllü ve affedici olmasıdış durumun açıklamasını yapmış. Ne kadar yanlış bir hareket yapmış olsa da bize affetmek düşer. Herkesi affetmek lazım,hele hele ne yaptığını bilmeyenleri -Tolstoy #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin #DeliMiNeÖzürDiledi.

Ani Bir Refleksle Sahaya Giren Arkadaşın Açıklamalarını Dinliyoruz . #DeliMiNeOEzuerDiledi #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Sen “YouTube şaklabanlığı” yapacaksın diye ülke itibarı, maçın seyri, garibanın ekmek mücadelesi yerle bir olacak! Biz senin adına utanırken sen daha da meşhur olup daha çok para kazanamazsın! #DeliMiNeÖzürDiledi #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Fotoğraf

Ülkemizin : Suriye sorunu bitti(!) Akdeniz sorunu bitti(!) İssizlik sorunu bitti (!) Egitim sorunu bitti(!) Tarım sorunu bitti(!) Sorunların hepsi bitince bize birinin cezasını konusmak kaldı büyük ü #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin #diyarbakirdakatliamvar.

Bu adamlara iş bulsun ondan sonra özür dilesin ! #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin Fotoğraf

Yap yap sonra da özür dile .. Ne ala memleket .. #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Kesinlikle ...Verilen ceza örnek teşkil etmeliki bir daha insanlar böyle uluslararası organizasyonlar da sırf aptalca menfaatleri için orada görev yapan insanları, ülkemizi, bu konuda sorumluluk sahibi herkesi mağdur etme cehaletinde bulunmasınlar! #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Ülkeyi uluslararası bir platformda zor durumda bıraktı bence örnek teşkil edecek bir ceza olmalı #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Kesin bir özür metni ya da konuşması hazırlayacak ve bu ülkede herşeyin unutulduğu gibi bu da unutulacak gibime geliyor. #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin yok o yetmez ya idam edilsin bi de adam hatasini anladi ozur diledi daha ne yapmasini bekliyosunuz eminim ki isinden atilan insanlar icin de elinden gelenj yapicaktir cocuk gibi uzatdikca uzatdiniz sanki baska problem yok ulkede.

#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin çünkü; onun yüzünden bir ülkenin itibarı, onlarca güvenlik personelinin lisansları iptal edilip işinden oldular. Bunun hesabını bir özürle mi verecek ? Milli sporcu kişiliği varmış (!) Bu tarz etkinliklere alınmamalı..

Çok fazla abartılıyor tabi ki adamın yaptığını savunmuyorum ama dünyanın her yerinde bu olay yaşanıyor. Şampiyonlar ligi finalindeki yarı çıplak kadını ayakta alkışlıyodunuz hepiniz neden şimdi özür dileyen birine bu kadar yükleniyosunuz #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Allah’ın Hükümlerinin olmadığı yerde adaletsizlik her zaman olur. Hüküm ancak Allah katındadır. #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Bir tecavüzcü için, bir katil için dediniz mi bunu? Sizin ben karakterinizi az buluyorum.#DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

deli mi ne sayesinde güvenlikçiler daha fazla işini yapmayı öğrendi. Ceza değil ödül verilmesi gerekiyor. #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Bokunu cikarmayin yok assinlar amk salaklari nasil tak bu. #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Bundan sonrasi için diğer YouTuberlara örnek olması açısından #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Herşey bu kadar basit değil ya. Özür falan yetmez ceza almalı. Bu koskoca bir ülkeyi bağlar #DeliMiNeyeAğırCezaVerilsin.

Turkey En Popüler Eğilimler