Turkey flag

🕓

Demet Akalın Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Demet Akalın’ı arayıp, teşekkür eden bir Cumhurbaşkanımız Yoruma bile gerek.

Demet Akalın Twitter

Demet Akalın Fotoğraf

Demet Akalın - Twitter'da en iyi Tweetler

demet akalın yeni yol için; oh miss, pahalı denildi ama bence nankörlük yapıyorsunuz gayet ideal demiş... asgari ücret 2 bin tl, o yol 500 demetçim senin gelirin 600 bin tl diyelim, o yol sana 150 bin tl olsun ve bir daha geç bakalım, pahalı mı, değil mi? KİŞİLİKSİZSİN.

O yolları millet için yapmadılar ki Demet Akalın gibi saatlik para kazanan kişiler Millet için olsa, 40 - 50 lira.

İTÜ jeoloji bölümü.. -hocam! -bana hoca deme ......1 hafta sonra -hoc. -hoca deme demedim mi Diyalogtaki hoca (!) Kafir Prof u şını halktan alıp sövene yapacak bi şeyiniz yok mu? @RTErdogan @yekta_sarac Demet Akalın.

Demet Akalın’ı arayıp, teşekkür eden bir Cumhurbaşkanımız Yoruma bile gerek.

Eski bir kemalistim, İslama düşman bir aileden Hatta namaza başladığımda annem bu pisliği bırakacaksın demişti. Ne mutlu bana ki esas pisliğin batıl ideolojiler olduğunu görmeyi Allah bana nasip etti. Demet Akalın.

Demet Akalın denen çingene daha iki kelimeyi yanyana getiremiyo ki matematik hesabini yapmasini bekliyosunuz..

Demet Akalın aylık konser verme ücreti olarak TL alsa konser vermek için o köprüden geçer miydi acaba.

Demet Akalın deyince aklıma Demet Şener geliyor ve şuraya Demet Şener için bir ❤ bırakıyorum..

@Amelyusss @Artizizm Demet Akalın yanarak ölecek ya da falcao gelmeyecek deseler? Yansın derim kahpeye.

㊗ TARİH: 1⃣ 5⃣ TEMMUZ 2⃣ 0⃣ 1⃣ 6⃣ A9TV YAYINI 1⃣ ‼ ️ h7y8a9 ㊗ 🔻 Cumamız Mübarek Olsun Demet Akalın Kuzey Kore Rojbaş Günaydınlar cımbızlamak bilardo sopası presçi 🔻.

Demet Akalın ı Bodrumda bir otelin kafe bölümünde elektirikçilere hakaretler tehditler yağdırıp sizi işinizden attıracağım ben burada otururken nasıl çalışma yaparsınız bu işleri önceden halletseydiniz dediğini hiç unutmam ukala kadın..

Demek bugün günlerden Demet Akalın ❤ Ben de ne zaman topa tutacaklar 😊.

#EmreyeNasılKıydınız Günah neydi? Günah gencecik bir evlada yapılanları görmezden gelip, yapanı meşrulaştırmak ve memleketin utanç eşiğini yerle yeksan etmekti!!! Demet Akalın Ziraat Bankası.

Irkçılığa çağıran bizden değildir, ırkçılık için savaşan bizden değildir, ırkçılık üzere ölen bizden değildir. Hz Muhammed Demet Akalın.

Demet Akalın Fotoğraf

Demet Akalın a ülkesine yapılan yolu normal bi vatandaş gibi beğenip övdüğü için linç yapanlar kansız lar. Her fırsatda sözde sanatçı diye geçinip ülkemizi karalayan vatan hainlerini destekliyor 😡😡. YAZIKLAR OLSUN 😡😡👊👊👊.

Yol için muhalefet etmek aptallık. İstanbul İzmir otobanını yaptıkları için iktidara teşekkür ederim. Ama bu onların görevi. Reklam yüzü olarak da Demet Akalın seçimi gayet başarılı olmuş. Rantı başka türlü gizleyemezlerdi. Otoban ücretini de unutturdular. Ben buna başarı derim..

Demet Akalın’ı burada gömüp beachlerde şarkılarıyla eğlenenler yine aynı tayfa omurgasız olmayıp herkese her şeye karşı birlik olup net bir tepki göstersek bu kadar rahat saçmalayamaz kimse.

Sadece Demet Akalın değilki İstanbul-izmir yolunu kullananlar memnuniyetlerini dile getiriyor. Yapılan karalamaların hepsi fesatlıktan.

Allah, kendisinden başka kanun koyucu, otorite sahibi, hüküm koyucu olmayandır! Demet Akalın.

Demet Akalın Fotoğraf

Arkadaşlar Demet Akalın ın parası bitmiş veya konserleri yok devlete yalaklanıyo. Kfldkfşdlfşdld.

Demet akalin goz göre göre ulkeyi sirff kocasının borcunu odememk icin milleti aptal yerine kalkmis bize uczluktan bence asil ucuzluk senin yapitigndi.

Demet Akalın, Ece erken, Yavuz Bingöl, Emel Sayın, Rexona cı Orhan Gencebay falan Hâla bunları takip eden, kâle alan var mı?.

Rabbimiz, bize eşlerimizden ve çocuklarımızdan gözümüzün aydınlığı olacak insanlar ihsan et ve bizi muttakilere önder yap. (Furkan, 74) Demet Akalın.

Demet Akalın Fotoğraf

Demet Akalın doğruyu söyledi diye hemen linç, ama hükümete çamur atsaydı oooo el üstünde tutulurdu. Ne oldu lan şeffaflığınıza. Gerçi sizin için ne yapılıraa yapılsın yapan akp ise tü kaka. İdeolojiniz batsın..

CHP’li vekilden savcılara Demet Akalın için soruşturma çağrısı.

Turkey En Popüler Eğilimler