Turkey flag

🕓

Demet Akalın Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Demet Akalın bu ülkenin değerli bir sanatçısıdır Öyle midir , değil midir ?.

Demet Akalın Twitter

Demet Akalın Fotoğraf

Demet Akalın - Twitter'da en iyi Tweetler

Demet Akalın bu ülkenin değerli bir sanatçısıdır Öyle midir , değil midir ?.

Sanatçılar belediye başkanlarından daha üstün olmasaydı gezi eyleminde Erdoğan sanatçıları çağırıp dinlemek yerine belediye başkanlarını toplardı! Toplardı Ne işe yarardı? demet akalın.

16 Milyonluk bir şehrin belediye başkanı randevu alamazken Demet Akalın, Hande Yener dost hayatı yaşadıklarıyla birlikte randevu alabilmelerine AkProfun cevabı. “Bende bazen bir bakandan randevu istediğimde alamıyorum” Hayır sen ne alaka 😂😂😂.

Demet Akalın çok değerli bir sanatçıymış. Yıllarca gençlerin karşısında kavga eden,hakaretler yağdıran,insanları küçümseyen ve küfür eden biri çok değerli kabul edilip ağırlanıyor. Ama halkın iradesiyle Belediye Başkanı seçilen biri, o değeri görmüyor. Gerçekten kötüsünüz !!!.

Demet Akalın Fotoğraf

Demet Akalın Türkiye’ye mal olmuş sanatçıymış 😂😂😂😂😂😂.

Tecavüz mağduru arkadaşa mahkeme günü lütfen destek olalım. Yanında olalım. Demet Akalın K A Ç A C A K.

Demet Akalın Fotoğraf

Demet Akalın Yalakalık vergisi getirilse cari açık bir gün de tamam. Beratcim ben den soylemesi.

@ikotosu @ktlyyvz Ben yanlış anlamadiysam demet akalın imamoglundan dahami değerli diyor?.

Prof. Dr. Mehmet Şahin: “Demet Akalın önemli bir sanatçı ve kitlesi var.” Sanatçımı önemli mi ? allahııımmm bu ne varoşluk bu nasıl bır duzeysızlık ben gercek bır sanatçı olsam utanırdım yaw kadın vira sacma sacma sarkı soyleyıp insanları eglendırıyor neresı sanatcı.

ALLAH,ın gücüne Bu demet akalın,seda sayan nihal topal yeminle üçünüde bir bayan görmeyen benmiyim ! Bunları görünce duyunca travestiler aklıma geliyor başka bir açıklaması.

Omurgasız yalaka @teopolitik demet akalın’da senin gibi saray yalakası olmasaydı o sarayın 5 km uzagından geç.

@gazetesozcu Demet Akalın eğer Yaşasın Kemalizm deseydi sanatçı mı olacaktı? Yahu gidin herşeyi işinize geldiği gibi yorumlamak çok doğru bir şey değil..

Tamamda sizin Demet Akalın ile olan sorununuz karın ağrınız ne? Yada neyi övdüğü için ona bu kadar kin besliyorsunuz?.

ş mehmet ş akalın için türkiyenin önemli bir sanatçısı diyerek diplomasının üzerine resmen sıçmıştır..

@gazetesozcu Değerlendirme yıl sonuna doğru olur. Sizin ki gıybete giriyor. Saat başı bir açıklama, bir basın toplantısı ne biliyim magazin gibi vıcık vıcı Medya danışmanlığını demet Akalın yapıyor sanırım çünkü aynı.

Demet Akalın Tuğce Kazaz ve bunların türevlerini İzmirin ucuna koyalı zıplayıp Yunanistana yollayalı olur..

Demet Akalın kocasının vergi borçlarından dolayı kocasını boşuyor. Bunlar yine karı koca olarak devleti yönetenlerin yanına gidebiliyor. Istanbulun seçilmiş belediye başkanı gidemiyor. NE ADALETİ #Adaletİstiyorum.

Allah senin hoca kere bin belani versin. Adam sana 16 milyonluk sehrin belediye baskanini soruyor demet akalin diyor hala.

Memlekette sanat, Demet Akalın seviyesine düşmüştü Gayrı lafa gerek yoktur!...

@MutercimlerErol Demet Akalin konser salonlarını parayla adam toplar doldurur. İmamoğlu bir gecede tüm halkı sokağa dökebilecek bir sevgiye eriş Katlanarak da devam ediyor. Yanlış ata oynuyo Reis:).

Bir millet için büyük adam yetiştirmek ne kadar büyük bir bahtiyarlıksa, yetiştirememek de o kadar büyük bir felâkettir. Bundan daha büyük ve korkunç olan felâket ise, alelâde adamları büyük sanacak kadar gafilleşmektir. (ATSIZ) Demet Akalın.

@melihanik Bu gözlüklü soytarının yandaş televizyonlarında yıllardır akademisyen veya hukukçu diye pompalandığı bir ülkede demet akalın da sanatçı vasfı taşımaktadır doğal.

@krds_suna yuhh kardeşim ayıptır günahtır yandaşlık yapacağım diye düştüğünüz duruma akalın bü ülkeye mal olmuş önemli bir vatandaşıymış,biz zaten bu ülkenin vatandaşı değiliz önemsiziz çünkü..Yazık çok yazık.

Sanatçı mı? Sanatsal değeri olan Ne üretmiş bugüne kadar? Demet Akalın Popüler kültürün tüketim nesnesidir.

Demet Akalın ülkeye mal olmuş bir sanatçıymış 🤷‍♂️🤦‍♂️.