DenklikAffıı MecliseGelsin Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

DenklikAffıı MecliseGelsin Twitter

DenklikAffıı MecliseGelsin Sokrates diyor ki: “Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.” Paulo Coelho bunu şöyle açıklıyor: Sadece sıradan insanlar tehlikeden uzaktır, dolayısıyla risk al, hayallerinle yüzleş. korkma hakkını ara.

DenklikAffıı MecliseGelsin 65 bin #DenklikSorunu yaşayan gencimiz bayramı çifte yaşasın. #ÖğrenciAffı na eklenecek fark ders+staj maddesi ile sorun tamamen ortadan kalksın. YÖK’te yapılan usulsüzlüğün ve ayrımcılığa bir durum denilsin . Bunca insanın hakkına girildi. @RTErdogan.

DenklikAffıı MecliseGelsin 65 bin #DenklikSorunu yaşayan gencimiz bayramı çifte yaşasın. #ÖğrenciAffı na eklenecek fark ders+staj maddesi ile sorun tamamen ortadan kalksın. Maç ortasında kural değiştirmeler son bulsun. Tanınırlıkları olan kurumlardan mezun gençleri üzmeyelim..

#denklik meselesi pazarlığa konu bir sorun değildir! Diplomalarımız emeğimizin karşılığıdır! Onu ne kağıt parçası yapmaya çalışanlara, ne de haklarımızı gasbedenlere izin vereceğiz. Artık #DenklikSorunuBitmeli’dir. DenklikAffıı MecliseGelsin Bekliyoruz! @mkulunk @VahdetOzkocak.

DenklikAffıı MecliseGelsin Türk Vatandaşı öğrenciler olarak gündemde olan #ÖğrenciAffı kapsamında #DenklikSorunu konusunun çözümündeki talebimiz elzemdir. Bu hususta SAYIN DEVLET BÜYÜKLERİMİZİN  bizler ile aynı istikamette düşüneceğine olan inancımız da tamdır. @RTErdogan.

Nefret ve çözümsüzlük politikası izleyerek mağrurlar ordusu yaratmak devlete yükten başka bir şey değildir! YÖK’ün kendi alanı dışına çıkarak uluslararası sözleşmeleri men etme/değiştirme gibi yetkisi yoktur! Her mağdur yeterince bedel ödemiştir! DenklikAffıı MecliseGelsin.

Sayın Cumhurbaşkanım YÖK tarafından tanınan yurtdışından mezun olan Denklik verilmeyen üç defa talimat vermenize rağmen Bürokrasi tarafından inatla #DenklikSorunu çözmeyenlere talimat vermenizi umut ve temenni ediyorum. @RTErdogan @dbdevletbahceli DenklikAffıı MecliseGelsin.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ben Fero
  • Berna
  • Binali Yıldırım
  • Birlikte Başardık
  • Bruma
  • Cansu