Turkey flag

🕓

#deprem Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#DEPREM YALOVA ACIKLARI (MARMARA DENIZI) , 19:52:03 TSİ Büyüklük: Derinlik: km #Kandilli.

#deprem Twitter

#deprem Fotoğraf

#deprem - Twitter'da en iyi Tweetler

Fay hattı bulunduğum konumdaysa bile hissederim aq buna ister hisli biri olmak de ister deprem korkusu olan 5 yaşındaki küçük kızın hala o depremi atlatamamış olması de he bir de tam olarak kaç şiddetinde olduğunu nokta atışıda söyleyebilirim o an ve aynısı çıkar..

Somut herhangi bir şey yok elinizde. Sosyal medya Amerikan istihbaratından? Kanıt? Yok. Haarp var deprem yapılıyor? Kanıt? Yok. Chemtrails spreyleri ile iklimlerle oynuyor? Kanıt? Yok..

@MzffrKrsk Oyle olmuyormus iste, kucukler buyugun hazirlayicisiymis!! 1999 dan sonra topyekun deprem seferberligi ilan edilmesi gerekirken, hicbirsey yapilmadi toplanan devlet vergileriyle, bu yuzden bircok insanin cani bir istatistikten ibaret olacak,.

@arvokilon @dysonlin1 :)) bugün kabız oldum desem. Çok büyük deprem fay hatları zorlanıyor ondan diyecek..

Hadi biri imam olsun, namazı cemaatle kılalım. Malum ortalık deprem ölmeden ne kadar çok sevap o kadar iyi..

@sputnik_TR @Avcilar_ hemem yapıyorum. İstanbulda çok büyük deprem olacak 6-8 aralığında ama ne zaman olacak kesşn bir tarih veremiyoruz. 1 yıl sonrada olabilir 30 yıl sonrada. Hadi bi prof. maaşı bağlarsınız artık..

@dysonlin1 Profilinde bir gezineyim dedim M6+ - M7+ hergun bu siddetlerde deprem oluyor zaten. 😒 Yine de bilemiyorum belki haklı..

Türkiye sınır ötesi operasyon yapınca senin hayallerin niye çalınıyo aga sen işine baksana. Deprem oldu ee senin hayalin hiç sallanmayan bi ülkede yaşamak mıydı? Ne istiyosunuz ben anlamıyorum ki. Cennet istiyosan git sevap fln topla 40-50 yıla gideceksin öteye zaten az kaldı..

Meksika M (16 dk önce) 16km °N °W 11 Ekim 2019 05:30:48 +03 #deprem.

#deprem Fotoğraf

siz ciddi ciddi deprem olan günün gecesinde uyuyabiliyorsunuz he tebrik ediyorum sizi saat kaç olmuş ben gün doğana kadar nöbet tutuyorum.

@dysonlin1 Her gün bugün deprem olacak dersen elbette bir gün doğru saat misali..

@ayla8980 -kadina cocuga hayvana tecavuz -hak yemek gasp rusvet yolsuzluk yapmak -sebepsiz kadin cocuk adam hayvan oldurmek -bu kadar ac varken luks icinde ITIBAR kasmak -sebepsiz yere birden zenginlesmek -insanlari ezmek ayristirmak bolmek kiyamet alameti degil ama.

@DepremTR Yanlış biliyor ve yanlış yönlendiriyorsun deprem bulutlarının varlığı bilimsel olarak ispat edilmiştir. Bilim yanilarak ilerler bilgiler sürekli değişir güncellenir eskide kalmayın kendisinizi yenileyin biraz.

@songulpekmez güzel kardeşim bu küçük artçılar 1000 lerce olsa büyük deprem azalmaz, yanlış bilgi bu.

#DEPREM YALOVA ACIKLARI (MARMARA DENIZI) , 20:04:38 TSİ Büyüklük: Derinlik: km #Kandilli.

#DEPREM YALOVA ACIKLARI (MARMARA DENIZI) , 19:52:03 TSİ Büyüklük: Derinlik: km #Kandilli.

Turkey En Popüler Eğilimler