Turkey flag

🕓

#derinfutbolhakemleri Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Fenerbahçe’de yarın ilk 11’de vazgeçilmeyecek ilk isim kim? #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri Twitter

#derinfutbolhakemleri Fotoğraf

#derinfutbolhakemleri - Twitter'da en iyi Tweetler

Programınızda kulaktan kulağa mı oynuyorsunuz. Programı çok lakayit gördüm. Kaç milyon insan izliyor biraz daha kamuoyuna saygılı bir görüntü verirseniz seviniriz.#derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri reyting pesinde olmaktan baska ne isiniz VAR özellikle sen @ertemsener herkesi kendin gibi saf görüp üstü kapalı mesajlar vermeye calısma cunku acık acık galatasaraya laf atacak kadar erkek degilsin ve bu acı hep boyle icinde patlayacak 😎 Saygilarimla.

#derinfutbolhakemleri Tazminat mi aldı Ertem Lucescu Cici babani koru bakalim 😁.

Neden var klibi tamamen Gs maçından görüntüleri barındırıyor ? Algı operasyonuna devam #derinfutbolhakemleri.

Ulan ya ümit öztürk u koyup VAR ya yi dinletmek sjdhwjxjsjdjsjxnsnsn 😂😂😂 gözümü kırpmam yakarım sjsjsjwjwjsnahahahshejdjx😂😂😂 #derinfutbolhakemleri 😃😃😃😃.

#derinfutbolhakemleri Galatasaray hakemler yüzünden puan kaybedince hiç kimsenin sesi çkmiyordu şimdi ne.

Hakemler yerine öğretmenler atansın bari maçlara en azından gözleri var !?!!?!#derinfutbolhakemleri.

306 numaralı oda he vay be. Ulan bizim takımlar milyon dolarlara oyuncu alsın, kaderleri beş para etmez hakemler belirlesin. Yazıklar olsun gerçekten. #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri Ulan ertem tam sıvacısın, bu hakemin ismini cumhurbaşkanı istese vermicem diyorsun, CB kim desin, adamın yedi seceresini sayar, nerde, nasıl, kaç dk, üstünde ne vardı, ne yediniz, ne içtiniz göz rengini bile sö 🤗.

#derinfutbolhakemleri bence spora darbe yapmak yabanci hakemler @ertemsener @derinfutboltv.

VARyanlış yö yavaşlı olunca her seferinde hakemler önce var merkzindeki hakemleri uzunca dinliyor sonra ekrana sonra hakemlrde kendilerine gü vara üzden hakemlere güvenilmiyr #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri @ertemsener kulüpler bence bu durumdan Canı yanan konuşur sonra.

Ulan size insan diyeceğim diyemiyorum küfür edeceğim sehit var utanıyorum yıldırım Demirören iddaa ihalesine girecek susuyorsun Lucescu 3 kat fazla aldı terimden kovuldu konusmuyorsunuz Demirören sana ne veriyor @ertemsener #derinfutbolhakemleri.

#Derinfutbolhakemleri şanpiyon GALATASARAY İMPARATOR fatih terim.

#derinfutbolhakemleri Fotoğraf

💥AHMET ÇAKAR : VAR hakemleri orta saha hakemlerini sabote ediyor olabilir,bu insanın doğasında ister ki onun yerine sahada o #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri Bugünkü tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 306 Sıra Nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde, aynı Kanunun sayılı Kanun ile değişik maddesinde düzenlenen kaçakçılık suçu ve bu bu suçlar için hükmolunacak cezaların uygulama esaslarıyla ilgili açıklama..

Ertem abi optoya göre bu sezon en az oynattıkları türk sayıları abi sorun yabancı türk değil abi sorun GALATASARAYIN yükselmesini önlemek abi #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri Fotoğraf

#derinfutbolhakemleri Programda Ersun hocamın ağzına fuck off öyle yakıştı ki rtük afk diye düşünmem 5 dakikamı aldı.

#derinfutbolhakemleri Gürcistandan selamlar.

#derinfutbolhakemleri Fotoğraf

Lütfen Trabzonspor attığı golde faul varmı yokmu bir bakarmısınız #derinfutbolhakemleri.

Fenerbahçe’de yarın ilk 11’de vazgeçilmeyecek ilk isim kim? #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri beyaz tv de sinan engin ve ertem sener eyyamcisiniz. Galatasarayin guzel futbolunu 2 dk konusmadiniz. ilk yarida 13 puanimizi yediler var sisteminden en cok magdur olan takim Galatasaraydir.

#derinfutbolhakemleri utanmaniz yok gs konya maçında yapılan hata daha skandaldi sinan karaktersizi hakeme neden ceza veriyorsun demişti şimdi umit ozturk çok ceza almalı diyor gs korkusu sardı karaktersizleri.

Fenerbahçe, Zenit maçını rahat kazanır çünkü sahada MHK, TFF, VAR ve AVAR #derinfutbolhakemleri.

#derinfutbolhakemleri İlk defa Trabzonsporun haklarını savunuyorsunuz şaşırdım.

Turkey En Popüler Eğilimler