#DeryaYanıkİstifa Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#DeryaYanıkİstifa Twitter

Aile Bakanından ailenin yanında olması, aileyi, çocuğu koruması beklenir. Ama Aile Bakanı, tersini yapıyor. Ailesi ile, aileyi savunmak için miting yapan insanları nefret söylemi diyerek karalıyor. Bu görevi yapamayacağı açık. #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by Utku Reyhan,Utku Reyhan on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

Aileyi koruyan eyleme karşı çıkan biri aile bakanı olamaz. Son yılların en barışçıl eylemi için nefret iftirası atan biri aile bakanı olamaz! Ocağı söndür, kocanı öldür vb. pankartlı eylemlere sessiz kalıp aileyi korumak için ayağa kalkanları hedef alan #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by Yener Güneş,Yener Güneş on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

Aile kurumunun koruyucusu ve destekçisi niteliğinde görev yapması gereken Aile ve sosyal politikalar bakanı, aile kurumunun altına döşenen dinamit olan lbtg yi nasıl destekler ? #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by ꧁ঔৣ࿐☪︎ 𝙎 𝙚 𝙫 𝙜 𝙞 ☪︎࿐ঔৣ꧂,꧁ঔৣ࿐☪︎ 𝙎 𝙚 𝙫 𝙜 𝙞 ☪︎࿐ঔৣ꧂ on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

#DeryaYanıkİstifa Bizler onları değiştirmezsek onlar top yekün hepimizi değiştirecekler İnsanlığı yok etmek için mecliste and içmişler saf millet de alkışlamış 😔.

Hanım efendi sizin göreviniz aileyi korumak. Şeytanın oyuncağı olmuş sapıkları değil. Görevinizi layıkıyla yapamıyorsanız ki yapamadığınızın farkındayız lütfen onurlu bir duruş sergileyin, hem reise hem de halkımıza zarar vermemk için istifa edin! #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by gυявєт gєℓιиι,gυявєт gєℓιиι on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

Biz Saraçhanede Lgbt ahlaksızlığına karşı bir araya gelmeyi doğru bulsak da, çözüm konusunda bu işin esas müsebbibi olan hükümet sorumlu görülmedikçe, onlara baskı yapmadıkça sadece sineklerle uğraşılmış olacağını belirttik. Oysa bataklık aynen duruyor. #DeryaYanıkİstifa.

İstanbul sözleşmesinden fiili olarak kurtulduk ama o sözleşmenin fedailerinden kurtulamadık! Ak parti içerisindeki feminist ekip, bu ülkeye chp kadar zarar veriyor! İstanbul sözleşmesinin kabulünden bu yana Ak partinin kadın politikaları tam bir rezalet oldu! #DeryaYanıkİstifa.

Bizim programımızda nefret de yoktu, nefret söylemi de!! Hatta bu konuda herhangi bir provakasyon olmaması için sunucu ve görevlilerimiz sık sık anons yaptı. Burda rahatsız olduğunuz şey ‘AİLE KURUMUNU KORUMA MÜCADELEMİZ’ mi Sayın AİLE Bakanı! #DeryaYanıkİstifa.

Yılansever iktidara genel vekâlet verip eve kapanmak ve bana dokunmayan yılan bin yaşasın deyip memleketin yılanlarca istilâsına yol açmak HEPİMİZİN suçu. BATAKLIK kurutulup İSLÂM NİZÂMI kurulmadıkça sağlı/sollu, altlı/üstlü sinek/haşere sorunu ASLA bitmez! #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by Akademya Dergisi - Akademya Yayınları,Akademya Dergisi - Akademya Yayınları on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

Acil görevden alınması ve görevi kötüye kullanmaktan yargılanmalı #DeryaYanıkİstifa.

@ahmetsimsirgil Çok üzülerek görüyoruz ki aile ve sosyal politikalar bakanlığında isimler değişiyor sadece. Istanbul sözleşmesi zihniyeti süregeliyor. #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Bu lgbt olayında bir fırıldaklar dönüyor Yasa çıkaran onlara özgürlük verenler koruyan kollayanlar birden hep bir ağızdan gündemde tutuyor aynı anda Yuhlayanlar da alkışlayanlarda aynı kişiler Allah belanızı versin 🧐🤔.

#DeryaYanıkİstifa etmeli bir an önce. Sapkın bir kişiliğin bakan koltuğunda oturması kabul edilemez..

#DeryaYanıkİstifa İktidar ve muhalefet el birliğiyle İslama ülkeye insanlığa ihanet ediyorlar ne Yazıkki Gıybetçi iftiracı az kalmış 😔.

Ablacım bakanı olduğun şey kalmasın diye uğraşıyorlar aslında. Ekmeğinle oynuyorlar. Birisi böyle anlatsa anlar bence. #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa yanık bir sesle akp seçmenini çileden çıkarıp lgbt söylemiyle akp seçmeninin seçtigi bir işeki aileden sorumlu nereye bakıyorki😃.

Devlet yol gecen hani na dondu onune gelen bakn oluyo aile kurmayi bilmeyen kadini aile bakani yaparsak olacagi budur once aile bakani degil ANNE olmaliydi #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa akepeliler incinmiş, bir kereden birşey olmaz diyen aile bakanına ağzınızı açmamıştınız..

Sayın Bakan: Nefret söylemine ilişkin,Bir takım sosyal medya mecraları ifadesini, Yürüyüşle ilgili olarak Herkesin kendi değerlerine göre protesto etme hakkının demokratik olduğunu açıkça ifade ettiği halde sözleri çarpıtılarak hedef alınan #DeryaYanıkİstifa tagı KINIYORUM.

#DeryaYanıkİstifa lgbt yi savunan bir aile bakanı olamaz oturduğu koltuğu yaptığı görevi suistimal edecekse boşuna işgal etmesin.

Aileyi korumaya çalışan herkese her topluluğa karşı olan bir aile bakanı #DeryaYanıkİstifa.

AK partinin lgbt ile imtihanı! maalesef sicil bozuk! #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by Ö.Fatih,Ö.Fatih on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

Engelli bireyler kaç aydır atama müjdesi ır Twitter’dan mücadele ediyoruz ama sesimizi duyan ! Var olduğumuzu ne zaman göreceksiniz #DeryaYanıkİstifa o koltuğun hakkını vermiyorsunuz ! @deryayanikashb.

Birisi bu hanıma iyice anlatsın. Saraçhanede kimse kimseye nefret söylemi yürütmedi. Herkes aileye çocuklara gençlere sahip çıkmak için geldi ve sesini duyurmak istedi. Tv lerde reklamlarda dizilerde konserlerde Lgbt Dayatması yapanlara neden iki kelime etmez. #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf,#DeryaYanıkİstifa Fotoğraf by Mikail ŞİRANLI,Mikail ŞİRANLI on twitter tweets #DeryaYanıkİstifa Fotoğraf

Müslüman Türk toplumunu değerlerinden uzaklaştırıp parçalamaya çalışan küreselcilerden ve yerli uşaklarından nefret ediyorum Elhamdulillah #DeryaYanıkİstifa.

Bir AK PARTİLİ olarak soruyorum. Bu Derya yanık ne ayak arkadaş nedir bundaki istanbul sözleşmesi merakı ve saraçhanede yapılan Lgbt dayatmasına karşı yürüyen insanlara kini nerden geliyor. Orda hiç kimse kimseye hakaret etmedi. Kimin yanında bu kadın. #DeryaYanıkİstifa.

Ne diyeceğimi bilemiyorum, bu ısrar neden kim öneriyor bu insanları? @RTErdogan #DeryaYanıkİstifa.

@ProfSFindik Anadolu insanının hissiyatından doğan eyleme nefret söylemi diyen, yaşadığı toplumun kültüründen ve mensubu olduğu partinin tabanından bihaber lgbti bakanı #DeryaYanıkİstifa.

#DeryaYanıkİstifa etsin tabiki ama yetmez bence komple Ak Parti’nin kadın kolları kaldırılsın pek çok feminist kadın Ak kadın kollarında usul usul yükselip, yükseldikten sonra kibir abidesi olup Özlem Zengin gibi birilerine had bildirmeye kalkıyor. #AkPartiKadınKollarıKaldırılsın.

Onlar nesilleri ve ekinleri ifsad ederler de biz ancak ıslah edicileriz Allah bozgunculuğu sevmez. #DeryaYanıkİstifa.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #Çarşamba
  • #ÜcretliSkandalSınıfa15bin
  • #çarşamba
  • #çokhareketli
  • baharbebekde cezaevinde
  • barış pınarı
  • Bay Kemal
  • #bayındırhastanesi