#DevletHesabınıSoracak Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#DevletHesabınıSoracak Twitter

Onur Yürüyüşüymüş...! birbirlerini s2yorlar onurdan bahsediyorlar, sokarım dizede onurunuzada Türk çocuklarından uzak durun onursuzlar. #devlethesabınısoracak.

20 uçak 55 helikopter 8 İHA Yüzlerce arazöz Binlerce ateş savaşçısını görmeyen salaklara MUHALEFET REİSİ YENEMEZSİNİZ #devlethesabınısoracak #KorkmuyoruzKonuşacağız.

@Rabia16402440 🇹🇷👍🙋‍♂️ PROVOKATÖR Ç🇹🇷 #DevletHesabını🇹🇷 SEN TÜRKİYESİN BÜYÜK DÜŞÜN ....🇹🇷 #BirVatanBirdeErdoğan ŞANLI OSMANLIYIZ ...🇹🇷 Seninleyiz REİS Ötesi yok .......🇹🇷yA Erdoğ🇹🇷.

PROVOKATÖR ÇOCUKLAR KAHROL PKK 🇹🇷 #DevletHesabınıSoracak 🇹🇷.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by Okan 🇹🇷🇦🇿🇰🇿🇰🇬🇺🇿🇹🇲🇭🇺🇵🇰🇵🇸,Okan 🇹🇷🇦🇿🇰🇿🇰🇬🇺🇿🇹🇲🇭🇺🇵🇰🇵🇸 on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

Küçük su almak için bakkala inerken yanıma 20 lira almışsam bile tedirgin oluyorum, yetmezmiş gibi bir his geliyor. Ne yaptın bana Tü #DevletHesabınıSoracak.

PROVOKATÖR ÇOCUKLAR #SütüBozukMuhalefet #DevletHesabınıSoracak.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by ☪︎ SALİH ☪︎olmak💎,☪︎ SALİH ☪︎olmak💎 on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

İsraf nedir, nasıl yapılıra bir İmamoğlu örneği daha. Sorsanız hükümet engelliyor diye bağırırlar ... #DevletHesabınıSoracak Sedat Peker.

@meneke44289076 #DevletHesabınıSoracak PROVOKATÖR ÇOCUKLARI YALANDA YARIŞANLAR #SütüBozukMuhalefet.

HESAP SORMAK İÇİNMİ BEKLİYOLAR?, YOKSA KATİL PRENSİMİ NEYİN HESABI DEVLET ELBET BİRGÜN BU YÜZSÜZLÜĞÜN HESABINI SORACAK!! #DevletHesabınıSoracak.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by YUSUF KARACA,YUSUF KARACA on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

Ormanları yakanlarla değilde Yangına müdahale edenlerle uğraşmak tam bir akıl tutulmasıdı PROVOKATÖR ÇOCUKLARI #DevletHesabınıSoracak🌺🌴.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by Emine Teyze أمينه,Emine Teyze أمينه on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

Bu ülkeyi soyanlardan günü geldiğinde elbet hesabı sorulacaktı Yarına kalır da, Yanınıza kalmaz… #DevletHesabınıSoracak.

#Sondakika Marmariste orman yakan O.Ç, Emniyet ekipleri tarafından yakalandı Üç ayrı yere sigara izmariti atıp yangın çıkardığını itiraf etti #DevletHesabınıSoracak Fetullah Gülen.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by 🇹🇷 Adil ARIK,🇹🇷 Adil ARIK on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

#DevletHesabınıSoracak 👇👇👇 Mutlaka sorulmalı.

Öğrenciyim yemek alacam Allah rızası için 10 tl de olsa borç verirmisiniz? Ailem yok alabilecegim kimsemde hic bise olur olmaz geri ödeyecegime yemin ediyorum. #DevletHesabınıSoracak.

araplar dünyanin en pis milletidir buyuk tuvaletimi yapar elini yikamadan gelip eliyle pilav yer su asla kullanmazlar bir arap icin TÜRKun maki genimet namusu caroye gencleri köledir bu gün gelen o arapda öyle düsunuyor #DevletHesabınıSoracak.

Yaptığınız her hainliğin hesabını iki cihanda da tuzak kuranların en büyüğüdü canlıların hesabını vereceksiniz😡 #DevletHesabınıSoracak.

#DevletHesabınıSoracak Ogün dediğimi yapıp bunu ibreti alem için sosyal medya da servis etseydik Bugün Marmariste bırak yangın çıkarmayı kıvılcım bile çıkartamazlardı.

Devleti bilemem de önümüz seçimlerde halkın bişeyler soracağı kesin. İnşallah sorunun muhatabı cevabı vermeden kaçmaz. Eğer kaçarsa halk cevap beklemez direk hükmü verir. GELİYOR GELMEKTE OLAN!!! #DevletHesabınıSoracak.

Hakaretlerden sıkıldım derken sen @iremyamany @LutfuTurkkan ın şehit bacısına küfretmesini hakaret olarak görmez misin? Şehit bacılarına küfredenlerle neyin mücadelesi verilir göreceğ YALANDA YARIŞANLAR #SütüBozukMuhalefet #DevletHesabınıSoracak.

Bu amına kodumun ak cahilleri yine birileri tarafından manipüle edilmiş Ormanlar yanıyor zaten helikopterimiz var diyorlar Bunların döneminde eğitimin zerresi yoktu galiba amkkk #DevletHesabınıSoracak.

DEVLETIMIZ VAR OLSUN DEVLETININ YANINDA OLAN MILLETIMIZ SAG OLSUN GERISINE #DevletHesabınıSoracak.

Ormanlar hazır yanıyorken projelere başlamak lazım #DevletHesabınıSoracak.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by dogun,dogun on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

#DevletHesabınıSoracak Eğer şimdi kasıtlı olduğu apaçık ortada olan hayvan Toprak mahsul katliamınını durduramaz isek geleceğimiz olmayacak Vatanına sahip çık uyuma nöbet tut milyonlarca insan var bu ülkede risk barındıran alanları boş bırakmayalım! #erdoganbosamiyor.

Devlet, bu hükümetten elbette hesap soracak hiç meraklanmayı #DevletHesabınıSoracak.

Pkk orman yangını üstleniyor muhalefet kahrolsun pkk diyeceğine hàla yok uçak yok helikopter bilmem ne! Sesini çıkaramıyorlar çünkü ittifakları bozulacak! Çünkü zaten ortak çalışıyorlar siz yakın biz hükumete sallayalım bu zamana kadar yaptıkları aynen bu !#DevletHesabınıSoracak.

Sırtını terör örgütlerine dayayan milleti keriz yerine koyan 5 ci kol faliyetleri içersinde olanlara #DevletHesabınıSoracak.

devlet ve kurumları hesap soracaksa önce rant dolandırıcılık el koymalardan başlasın faturalardan adaletsizlikten başlasın digeri kendine gelir ama adalet varsa rant yok olur terörizm yok olur hadi bakalım #DevletHesabınıSoracak.

@Nurgul908 @gurseltekin34 📍asıl sana YAZIK yalanın merkezi Gürsel Tekin, bu ne çapsızlık, zavallılık böyle, İşte❗️ Suudi basınının servis ettiği paylaşı #DevletHesabınıSoracak Fatih Camii #Marmaris.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by Derin 🇹🇷,Derin 🇹🇷 on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf

@QuasarMurat @abikibrahimm Hayırlı cumalar. Emredildigi gibi dosdoğru ol, Şiarımız olsun inşaallah PROVOKATÖR ÇOCUKLARI #DevletHesabınıSoracak ....

@HakanUral__ Asla #DevletHesabınıSoracak yakan şerefsiz bu!.

#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf,#DevletHesabınıSoracak Fotoğraf by Deniz Çelik,Deniz Çelik on twitter tweets #DevletHesabınıSoracak Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ayça
  • Aziz Nesin
  • Başbağlar
  • Behçet Aysan
  • Ben Fero
  • Berna