Turkey flag

🕓

DevletinAF SözüMeclise Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#MazbataGeldi valla geldi sonunda bitti hayırlı uğurlu olsun sadece İstanbul’a değil tüm Türkiye’ye malum artık meclis açılacak sonunda 🙏🤗 DevletinAF SözüMeclise Lütfen artık gelsin 🙏 bitsin artık bu çile.

DevletinAF SözüMeclise Twitter

DevletinAF SözüMeclise Fotoğraf

DevletinAF SözüMeclise - Twitter'da en iyi Tweetler

@EmineErdogan DevletinAF SözüMeclise ya bizlere yaşatılan dramlar fetonun yarğıda yaptığı zulümler ömürlük cezalar çürüyen gencecik evlat sayın Emine hanım sizde bir annesiniz umuyorumki bizleri anlayacak ve gereğini yapacağınızı düşünüyorum saygılar🙏😢.

@SnmzGorkem Oğlum beni özleyip moldovadan geldi durum ortada. Allah kimseye yaşatmasın DevletinAF SözüMeclise.

Dayanacak gücümüz kalmadı. Her yer yabancı herkes yabancı. Ait olduğumuz yuvalara kavuşturun bizi. DevletinAF SözüMeclise.

Beklemek ne acı. Zamanın geçmeyişi,senin gelmeyişin. Bizden alınan günler. DevletinAF SözüMeclise.

DevletinAF SözüMeclise Ne büyük ironi değil mi?Hem rakip partiye oy veriyor hem de hükümetten af talep ediyor veya #EYT hem oy vermedim diyor hem de beni emekli etsen etsen ancak sen edersin diye oy vermediği hükümete yalvarıyor!Nankörsünüz ve şerefsizsiniz!!!.

Ne saatler geçiyor ne dakikalar Kaldı ki günleri nasıl anlatalım. Verin bize yarınlarımızı 😞 DevletinAF SözüMeclise.

Doğru insan da siz olun düzgün insan da siz olun siz herşey sizin olsun ben sewgilimle mutluyum 😍 DevletinAF SözüMeclise.

DevletinAF SözüMeclise Hаsret;özlenenden uzаk mı kаlmаktır? Özlenen yаkındаyken hicrаn duyulаmаz mı? Hırsızlık; pаrа, mаlmı çаlmаktır?Sааdet çаlmаk, hırsızlık olаmаz mı?Solmаsı için gülü dаlındаn mı kopаrmаlı? @RTErdogan @abdulhamitgul.

#MazbataGeldi valla geldi sonunda bitti hayırlı uğurlu olsun sadece İstanbul’a değil tüm Türkiye’ye malum artık meclis açılacak sonunda 🙏🤗 DevletinAF SözüMeclise Lütfen artık gelsin 🙏 bitsin artık bu çile.

DevletinAF SözüMeclise BU MİLLETİN YENİDEN YARGILANMA HAKKINI ELDE EDEBİLMESİ İÇİN; AZİZ YILDIRIM KADAR ZENGİN, ERSAN ŞEN KADAR DA GÜÇLÜ BİR AVUKATI MI OLMASI GEREK? HANİ ADALET HERKESE EŞİTTİ BİZLER NEDEN YENİDEN YARGILANAMIYORUZ? @RTErdogan @dbdevletbahceli.

DevletinAF SözüMeclise Rabbim duy sesimizi sana inanıyoruz sana sığınıyoruz sen herşeye kadirsin🙏🙏🙏.

@saracihan4 Il binaları kadın koları bunları gözden geçirsinler vatandaşa yukardan bakmamak yerine dertlerini dinlesinler ne yapa biliriz diye dertlensinler kale içerden yıkılır dışardan degil DevletinAF SözüMeclise.

MÜSLÜMANIN ANAYASASI KURAN OLMALIYKEN ŞU ÜLKEDE DEMOKRASİYİ TARTIŞILMAZ HALE GETİRENLER KİMLERDİR? DevletinAF SözüMeclise.

Türkiye Gündemindeyiz!! 👇👇👇 DevletinAF SözüMeclise.

Hergun tekrar tekrar yikilmaktan yildik. Ne olur artik duyun sesimizi. DevletinAF SözüMeclise @RTErdogan.

DevletinAF SözüMeclise Günler aylar geçti ⏳⏳⏳ Sevdiklerimiz gelsin artik🙁🙁 @RTErdogan @abdulhamitgul.

DevletBahçeli NTVvaStarda ❌Söz vermek Vefa’dır ❌Vefa samimiyettir ❌vefa doğruluktur ❌vefa ahdinde durmak,ahde bağlı olmaktır ❌Vefası olmayanların davası da yoktur,geleneği de yoktur @MhpTbmmGrubu Kader Mahkumu ve Aiilesine Söz Verdiniz DevletinAF SözüMeclise.

DevletinAF SözüMeclise Fotoğraf

kitabın kapağını kapatıp, eğik durmaktan yorulmuş boynunu arkaya yaslamayı ve içinden çıkmış olduğun dünyayı gözden geçirmeyi kitap okumayanlar bilmiyor. DevletinAF SözüMeclise.

DevletinAF SözüMeclise Hukuk rahmettir! İlahi adalet okyanusundan bir damladır. Damla ufak ve küçük hacimli olsa bile okyanusun suyunun saflığını belli eder. Eğer hukuk okyanusunun suyu kirletilmişse, bu kirliliği ülkemizde ancak eşit bir AF temizler. @RTErdogan @Akparti.

DevletinAf SözüMeclise sayın vekilim neden susuyosunuz dünden beri bekledik heyecanla bir umut ama açıklama yapmadınız eşit yasa eşit af istiyoruz daha ne diyelim Allah Muhammet aşkına.

⁣   ☀️       🎈🎈  ☁️          🎈🎈🎈  ☁️     🎈🎈🎈🎈         🎈🎈🎈🎈    ☁️    ⁣🎈🎈🎈            |/            🏠   ☁️    ☁️         ☁️ Güzel günler görecegiz Güneşli günler 🌤 DevletinAF SözüMeclise.

DevletinAF SözüMeclise Okadar ki çok özledim kavuşmak en büyük hayalim @RTErdogan @abdulhamitgul.

DevletinAf SözüMeclise Bugün eşimin ziyaretine gittim ve size okadar ahım varki 5aydir suçsuz yere bi adamı içerde tutamassiniz mahkumların gözlerinin altı morarik niye biliyomusunuz güneş görmedikleri için dilerim Rabbim kimsenin ahını kimsede bırakmaz @RTErdogan @MHP_Bilgi.

DevletinAF SözüMeclise İpin ucunu görcekmiyiz artık ? Sanki çok az kaldı öyle değil mi? @RTErdogan @abdulhamitgul.

Cezaevlerinin insan haklarına aykırı oldugunu biliyormusunuz Eşim gecen haftalarda girdi cıktı ÜMRANİYE E TİPİ KAPALI CEZAEVİNDE İki katlı ranzaların üstüne bir kat daha yapılıp tavana yapışık şekılde yatıldıgını biliyormuydunuz DevletinAF SözüMeclise @YildizFeti 👍.

Turkey En Popüler Eğilimler