Devrim Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Devrim Twitter

#ODTÜ ’de “Devrim” diyen evlatlarımın önünde saygıyla eğiliyorum. Aileleri ve bu yasaklara boyun eğmeyen ODTÜ Mezunlar Derneği Üyeleri ile akademisyenleri gönülden kutluyorum. Umut verdiniz, cesaret verdiniz 💙.

Devrim Fotoğraf,Devrim Fotoğraf by Muharrem İNCE,Muharrem İNCE on twitter tweets Devrim Fotoğraf

elverme cayir #bornova tirfili erkeklik organi alan denetimi namazgâh #karsiyaka dolaysizlik zonklamak izin cerag uyandirma fircalik mermer kanserlestirme telgraf hatti duzelticilik karsi devrim egilmek tilsim pusatli klinker.

Devrim Fotoğraf,Devrim Fotoğraf by Holly Nelson,Holly Nelson on twitter tweets Devrim Fotoğraf

elverme cayir tirfili erkeklik organi alan denetimi namazgâh dolaysizlik zonklamak izin cerag uyandirma fircalik mermer kanserlestirme telgraf #çorlu hatti duzelticilik karsi devrim egilmek tilsim pusatli klinker.

Devrim Fotoğraf,Devrim Fotoğraf by Bolor,Bolor on twitter tweets Devrim Fotoğraf

Bir zamanlar #ODTÜ Şimdi ki zaman #ODTÜ Direniş Devrim hiç bitmeyecek,Haksızlıklar karşısında hep DİMDİK !👊✊.

Devrim Fotoğraf,Devrim Fotoğraf by BELUCCİ,BELUCCİ on twitter tweets Devrim Fotoğraf

bırakıyorumgeber kocaman inşallah eylemdirunutmak sadece bensiz Sana devrim, bir ise #üçyol Gitmek bir sabahlar #konak Ran.

Devrim Fotoğraf,Devrim Fotoğraf by Denise Flores,Denise Flores on twitter tweets Devrim Fotoğraf

#ODTÜ Seçimlerde hep beraber estireceģ ✊🏿😉 #Devrim.

Devrim Fotoğraf,Devrim Fotoğraf by Murat Emir 🎤,Murat Emir 🎤 on twitter tweets Devrim Fotoğraf

Meğer ülkede devrim ateşini sabah A101’in önünde erkenden sıraya girip teknenin motorsuz olduğunu o an öğrenen teyzeler yakarmış..

@surrenderfreman @msikkofield Dümdüz açarak olmaz bu iş kabilelerde memeler ilgi çekmiyor pek hep açık olduğundan yavas yavaş yapilir bu devrim kolay olacgini hic sanmiyorum.

@Orsatramola Hocam bu haber doğru mu ya! Eğer doğruysa ODTÜ devrim yapıyor dedik devrim adı altında fahişelik güzellemesine dönmüş iş. O zamanda insanın aklına Deutsche Welle ve Alman istihbarat bağlantışı geliyor.

@hakki_alkan @RTErdogan Bilimsel olarak aciklayayim 😀 1 Makarna ile calisiyor olabilir. 2 Kisilerin agirligi cok hafif, 3 Nas Teknolojisi ile donatildi. 4 Hamdolsun gucunde 5 Rabia takviyeli 4 ceker 6 Ruhsatsiz arac (diplomasiz) 7 Devrim model araba gibi sonuclanacak. Sevgiler.

@_gldn_1881_ Veriyorsunuz gazı,iki boş teneke gibi kalı Her biri kendini arşimet Hayata dair bir fikri bile Bomboş... Devrim; slogan soytarılığından ileri gitmez bir palavradı Asıl olan iş yapmaktı.

@alimahir Gömdüğünüz uçakları, devrim arabalarını, idamına el kaldırdığınız Denizleri hatırla o zaman?.

@Darkwebhaber Kapitalist devrim mi olur amk cheguvera,fidel castro mezarında ters döndü rövaşataya kalktı roberto carlos,mousa sow oldu.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Çernobil
  • Özgür Demirtaş
  • #ÜmitDoğanyalnızdeğildir
  • #çerkezköy
  • BAK TÜRKİYE
  • bak türkiye
  • Bakan Kurum
  • Bankalar