Turkey flag

🕓

#diyarbakirdakatliamvar Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

#diyarbakirdakatliamvar yazıklar olsun ! İnsanın önlenemez vicdansızlığı.. @diyarbakirbld ?? Bitmişiz ş hangi kibir canlıları ayırmanıza izin veriyor??.

#diyarbakirdakatliamvar Twitter

#diyarbakirdakatliamvar Fotoğraf

#diyarbakirdakatliamvar - Twitter'da en iyi Tweetler

ÖTE TARAFTAN SAPASAĞLAM KÖPEKLER BILE ISTEYE VÜCUTLARINA VERILEN ZEHIR ILE 20 DAKİKA CAN CEKISEREK ÖLDÜ. Canı yanar diye tutup kaldırıp yikamaya kıyamadığım Zoi bir yana, KÖPEKLERE ZEHIR VEREREK 20 DAKİKA CAN CEKISEREK ONLARCA KÖPEK ÖLDÜRÜLDÜ.! #diyarbakirdakatliamvar.

Hdpkklı Diyarbakır Belediyesi köpekleri katletti. Hümanistleri gören var mı? #diyarbakirdakatliamvar.

#diyarbakirdakatliamvar Fotoğraf

Bundan sonra birine hakaret ederken köpek değil insan diyeceğim #diyarbakirdakatliamvar.

Şu masum iyi niyetli sadık sevgi dolu kimseye bir zararı olmayan hayvanlar ne yaptı da insanlarla aynı dünyaya düştü #diyarbakirdakatliamvar.

Bir yanda hayvanlara katliam diğer yanda bu şekilde istismadan tacizden ölen Emre adaletiniz batsın nasıl serbest bırakıyorsunuz ? #EmreyeNasılKıydınız #diyarbakirdakatliamvar.

Paylaşılan videoları izleyemedim bile. Bu nasıl bir vahşet. Hayvanlara gönderilen ekmeği satacak kadar alçaksınız. Leşsiniz. #diyarbakirdakatliamvar.

#diyarbakirdakatliamvar yazıklar olsun ! İnsanın önlenemez vicdansızlığı.. @diyarbakirbld ?? Bitmişiz ş hangi kibir canlıları ayırmanıza izin veriyor??.

Allah bir bir belanızı versin, yatacak yeriniz olmasın. Vicdansızlığınızda boğulun #DiyarbakırdaKatliamVar.

Para kazanmak için zehirlemek öldü sadece biraz su biraz yemek vereceksiniz onu bile beceremiyorsunuz #diyarbakirdakatliamvar.

Alt tarafı bir çiçek koklayıp, bir hayvan sahiplenip, bir kaç insan tanıyıp, sevip gidecektik bu dünyadan. Nasıl kötü bir zamana denk geldi ömrümüz. Vicdansızların, sapıkların, katillerin, nefretin, cehaletin ortasına düştü #diyarbakirdakatliamvar.

tamamını okuyamadım bile iğrençsiniz gerçekten iğrenç #diyarbakirdakatliamvar.

vicdansızlar allah belanızı versin bu dünyada da öbür dünyada da cezanızı çekin inşallah #diyarbakirdakatliamvar.

Dünya malı için bir cana kastedecek kadar insanlıktan nasibinizi alamadınız. #diyarbakirdakatliamvar.

Allah belanızı versin Allah bin türlü belanızı versin hiç mi merhametiniz yok hiç mi acıma duygunuz yok sizin oruspu çocukları şu masum canlara nasıl kıyarsınız aklım almıyor #diyarbakirdakatliamvar.

Görüntüleri izlemeye yüreğim dayanmadı,yaşattıklarınızı yaşamadan ölmeyin! #diyarbakirdakatliamvar.

#diyarbakirdakatliamvar Fotoğraf

Benim izlemeye bile gücüm yokken siz bunu nasıl yaparsınız Allahsız kitapsızlar cehennemde cayır cayır yanın bu dünyadada ölmek için yalvarın pislik yaratıklar 😡 #diyarbakirdakatliamvar.

Okurken kanım Allahınızdan bulun şerefsizler!! #diyarbakirdakatliamvar.

Sırf para için, vicdanları bile sızlamadan onca masumun sırtından geçinen yaratıklar.. #diyarbakirdakatliamvar.

O köpeklerim canı bunları yapan insanlarınkinden kat kat daha değerli hepsi cezasını bulsun #diyarbakirdakatliamvar.

Öldürmeyi geçtim yalnışlıkla bile zarar versem benim canım insanlığınızı kaybetmişsiniz #diyarbakirdakatliamvar.

#diyarbakirdakatliamvar insan olanın canı yanar ya üç kuruş için mi ne biçim insanlarsınız.

Yazık ya ne diyeyim vicdansızlık #diyarbakirdakatliamvar.

Allah cezanizi versin. Sessiz canların ahını hesabını nasıl vereceksiniz ? Siz gerçekten can cekiserek ölmeyi hak ediyorsunuz. Hatta ölmek size ödül olur. O zehirleyerek öldürdüğünüz canların hesabını insallah fitil fitil acı çekerek verirsiniz. #diyarbakirdakatliamvar.

#diyarbakirdakatliamvar olaylar ilk gündeme geldiğinde @HaytapOfficial ın açıklaması... fikirleri değişti mi diye merak ediyorum. (Açıkçası ilk okuduğumda ben de inanamamıştım. Sonra delilleri görünce fikrim değişti. Belki sizinki de değişmiştir).

#diyarbakirdakatliamvar Fotoğraf

Ben anlamıyorum gerçekten anlamiyorum. Hangi ara bu kadar merhametsiz vicdansiz rezil insanlar olduk. O hayvanların dili olmasada yukarda Allah var ya. Rabbim sen vicdansizlarin eline düşürme hiçbir canlıyı.... #diyarbakirdakatliamvar.

Turkey En Popüler Eğilimler