Turkey flag

🕓

Doğan Erdoğan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Doğan Erdoğan 10 numara oynayacaksa Ahmet Canbaz orada olabilirdi. Donis’in şuana kadar veremediği katkıyı alt yapıdan bir oyuncu koysak fazlasını verirdi. Obi Mikel yavaş yavaş kendini bulmaya başlamış..

Doğan Erdoğan Twitter

Doğan Erdoğan Fotoğraf

Doğan Erdoğan - Twitter'da en iyi Tweetler

Hepiniz çok iyi biliyorsunuz Ünal Hoca bilmiyor adamın elinde topçumu var adam ne yapsın ! Doğan Erdoğan dediniz ilk 11 de başladı Sturridge yi 2. Yarı aldı adam daha ne yapsın Ekuban ve Abdülkadir Ömür olsa idi daha farklı olabilirdi evet ! Ünal hocaya sahip çıkalım lütfen 🙏.

Galatasaray orta sahasında Doğan Erdoğan gibi bir yerli futbolcu olsa şampiyonlar liginde herşey bambaşka olmaz mıydı? Bence olmazdı.

doğan erdogan bundan sonra senin adın doğan kilicdaroglu agun vasıfsızı seni.

Doğan Erdoğan topu bir kere dikine oynamayacak mısın ? Ben rotasyon için varım diye bağırıyorsun.

Doğan Erdoğan hep olması gereken yerde,onun için Getafe hızlı atak geliş yakın ve rakibi döndürmü Ünal Hoca forvet arkasına koyarak biraz kimyasını bozmuş..

Travesti Avdijaj kenara Daniel fucking Sturridge Doğan Erdoğan kenara Abdülkadir Parmak.

Doğan Erdoğan in oynaması tüm takımı rahatlatti. Defans ta o kadar kötü görünmüyor simdi. Ortasahayi rakip o kadar kolay geçemiyor. Ortasaha daha dirençli oldu. Mikel de fena değil. Tek sorun hücum yapamıyoruz. Çünkü ömür + Ekuban sakat. @Trabzonspor #Trabzon.

Doğan Erdoğan 10 numara oynayacaksa Ahmet Canbaz orada olabilirdi. Donis’in şuana kadar veremediği katkıyı alt yapıdan bir oyuncu koysak fazlasını verirdi. Obi Mikel yavaş yavaş kendini bulmaya başlamış..

@buraqsrl Doğan Erdoğan 6 numara olabilir ama Trabzonspor seviyesinde 6 numara.

@YkoTrabzonspor Doğan Erdoğan tercihi doğru ama obi mikel yerine olmalıydı, bir ihtimal de illa obi mikel sahada olacak diyorsa hocamız avdijaj yerine de parmak olabilirdi, Bu şekilde iki pas yapamayız Ayrıca takımın hiçbir oyun planı yok yazık.

❤ BİNLERCESİ SAHNELENEN EN ETKİLİ İFTİRA: CİNSEL İSTİSMAR ❤ ♎ Doğan Erdoğan Behlül Papiss Cisse Bihter Getafe alt familya verem ötebilmek kapanma ♎.

Doğan Erdoğan bugün taraftarın baskısı sayesinde oynuyor.İnşallah bizi yanıltmaz iyi oynar ve 6 numara ne kadar önemli herkese gösterir..

Doğan Erdoğan için kariyerinin en büyük fırsatını değerlendirmesi için büyük bir şans bu maç. Ne sen üzül ne de bizi üz aslan parçası 😉.

Doğan Erdoğ İsmet özel seven birisinin kötü topçu olma ihtimali yok zaten.

Doğan Erdoğan kardeşimizden bir Onazi performansı çıkarsa bu takımda her şey yoluna girer.

Doğan Erdoğ Hiç bişe yapama dönen topları atımın bacağı kopsun bir daha kimse kesemez seni bak yürürsün oğlum çok iyi yürürsün yeni Veli Kavlak olursun hadi koçum.

Doğan Erdoğan kobrayı salmaya geliyor. Ama ne.

o zaman ben bi soru sorayım; doğan erdoğan avrupa deplasmanında ilk 11 oynayabilecek düzeyde ve form olarak hazırsa gençlerbirliği maçında neden fıratcan üzüm?.

🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 @parmak6119 Abdülkadir Parmak yerine Doğan Erdoğan ilk 11de. Bakalım ne olacak! 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 🔥 @Trabzonspor #Trabzon.

2. Golü yemeden Doğan Erdoğan’ ı almak yerine golden sonra Fıratcan’ ı almanın akıl mantığı nedir sayın Ünal hocam.

Doğan Erdoğan, Parmak değişikliği belliydi. Sonunda adamda ıslıklandı. Ne oldu? Bu kadar formsuz birisini inatla oynatmak ne kadar doğru?.

#ÜnalHocaNapıyorsun Avdijaj niye çıktı? Sørloth maçı nasıl tamamladı? Abdülkadir Parmak Öz Oğlun mu? Doğan Erdoğan niye oynamıyor? 3 Puan alman gereken gol atman gereken zamanda Fıratcan Üzüm niye oyuna girdi? Çok kötüsün Hoca çok kötü sadece babalıkla bu işler Trabzonda yürümez.

ÜNALHOCA PUAN KAYIBININ EN BÜYÜK SEBEBİ SENSİN! FORMAYI ADALETLİ DAĞITACAKSIN SENİ FENERBAHÇE MAÇINDA DA İPTEN ALAN DOĞAN ERDOĞAN’I NEDEN OYUNA ALMAZSSIN SORLHOT AYAKTA DURAMIYOR. BENDEN FARKIN BEN OYUNA MÜDAHALE EDEMLYORUK SEN EDECEKSİN EDECEKSİN ABİ. DELİRTMEYİN ADAMI.

@TSerdarSx 65 de ben bittim hoca dien obi mikel balonuna sabretti doğan erdoğan hamlesi için neyi bekliyorsun hoca.

Ünal hocam macin amina koydun. La orta sahayi 85 te degistirmeye calismak nedir? Bağira bagıra gol geliyorum dedi. Bi dogan erdogan i almadin oyuna.

Turkey En Popüler Eğilimler