#DolarTL Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#DolarTL Twitter

Banka kurtarmak için yaşadığını ve idare edildiğini özümsemiş sürülere bir şey anlatamazsınız! #Susuyorsan Dolar #DolarTL.

#DolarTL Fotoğraf,#DolarTL Fotoğraf by zuhal,zuhal on twitter tweets #DolarTL Fotoğraf

Seçimler yaklaşıyor aylar kaldı artık. yakında ben daha Müslümanım diye yarışmaya baş #yanındayım aday #DolarTL Mansur Yavaş Ekrem İmamoğlu.

#DolarTL Fotoğraf,#DolarTL Fotoğraf by Drr Nilay Nur Sönmez ❁,Drr Nilay Nur Sönmez ❁ on twitter tweets #DolarTL Fotoğraf

#GBPUSD paritesi 1985 yılından bu yana gördüğü en düşük seviyeye geriledi. Teknik olarak bu seviyeden artık tepki almalı. 1,08 kırılmamalı. $DXY #DolarTL.

Anasını satığımın şartları niye bu kadar zorluyosun abi zaten hayat zor birde bu hayat şartları vuruyor #DolarTL.

İki gözümün çiçeği gün geçtikçe yü Böyle giderse zengin olup hiç birinizin yüzüne bakmayacağım 😀😀😀 Türkiye yaşanası ülke olmaya başlıyor benim gözümde🤪🤪🤪 Şaka değil 1 USD=18,41 TL #DolarTL.

#Brent petrol düşmüş ama bize ne kadar yansır orası #DolarTL yükseldikçe brent petrolün bize yansıması çok olmuyor maalesef. Enerji maliyetleri düşmedikçe enflasyonun düşüşü sınırlı kalıyor..

#DolarTL Fotoğraf,#DolarTL Fotoğraf by Yusuf Girayalp ATAN,Yusuf Girayalp ATAN on twitter tweets #DolarTL Fotoğraf

Bilgi amaçlıdırAlışSatış USD/TL18,4250▲18,4360▲ EUR/TL18,1650▲18,2020▲ AUD/TL11,9808▲12,1969▲ CAD/TL13,5321▲13,7005▲ GBP/TL20,7095▲20,8987▲ NOK/TL1,7608▲1,7797▲ CHF/TL18,6361▲18,7901▲ fiyatlar bilgi amaçlıdır. #DolarTL #dolar.

Dün 18,41’i, bugün ise 18,4 seviyesini aşarak yeni zirveyi gören dolar kurundaki yükselişe Merkez Bankasından müdahale gelebilir. #DolarTL.

Dün #MerkezBankası faiz indirmesiyle 18,41’i aşarak yeni zirveyi gören #DolarTL bugün 18,40 üzerini test etti. Dün rekor sonrası 18,33’e inen fiyat bugün 18,4060’a çıktı..

Merkez bankası Nas okumaya devam ederek 100 puan indirim kazandırdı bizlere 🤦🏽‍♂️ #MerkezBankası #DolarTL.

21 Eylül 2012 #DolarTL : 21 Eylül 2022 #DolarTL : 10 yılda 10 kat değer kaybı. Neden ?.

Eveeet MB faizi 100 baz puan indirdiğine göre bakın şimdi dolar nasıl füze oluyor #MerkezBankası #DolarTL.

TCMB 100 bp indirdi. Fakirleşmeye devam👏🏼👏🏼👏🏼 #dolarTL seviyesini gördü. Yakında bandına gelirse şaşırmam..

Son dakika: TCMB politika faizini 100 baz puan düşürerek % 12’ye indirdi #usdtry #DolarTL.

@Merkez_Bankasi Bedava kredi dönemi başlıyor. Dolar gümbür gümbür geliyor. #DolarTL.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası politika faizini 100 baz puan indirdi. (Güncel oran %12 oldu) #DolarTL.

#DolarTL bölgesi baraj bölgesi dikkatli hareket edin vadeli piyasalarda lot girişlerini iyi takip edin.

100 bp faiz indirildiği halde #DolarTL nin tepkisi den bölgesine kadar oldu. Tuhaf değil mi 🤔 Normal şartlarda Erdoğan geçen sene faiz açıklamaları yaptı ve dolartl den ye kadar yükseldi üstelik ekonomi verileri bu derece rezil değildi.

Milleti naslarla fakirleştirerek dünya tarihi literatüründe muazzam anılacaksınız! Bu milletin yarısı size oy verdiyse diğer yarısı vermedi ve biz sizin bilimden, akıldan yoksun kararlarınızın cezasını çekmek zorunda değiliz! #enflasyon #DolarTL.

#DolarTL Fotoğraf,#DolarTL Fotoğraf by Resim Büyük,Resim Büyük on twitter tweets #DolarTL Fotoğraf

Soruyu iyi okuyun Siz Recep Tayyip Erdoğan olsanız yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimin karşınızda aday olmasını istersiniz. #DolarTL.

#dolarTL bir fotoğraf üç insan Turgut Özal çaycı Hüseyin beyazı öztürk.

#DolarTL Fotoğraf,#DolarTL Fotoğraf by =JiN=,=JiN= on twitter tweets #DolarTL Fotoğraf

“Bu sistem bozuktur, yerine düzgün bir sistem getireceğiz” diye işe başladılar ve sonra yaptıklarını gördük. Bozuk dedikleri düzenin necis, haram, kirli, kara nimetlerine (!) kurtlar gibi saldırdılar. #DolarTL.

Bugün bu ülkede asgari ücret Afrika düzeyine ülkenin gücü halkının refahını....hala bize şov vatan millet edebiyatı yapiyorlar #DolarTL.

#DolarTL DOLAR DA ŞOK DÜŞÜŞ SEVİYELERİNE KADAR GERİLEDİ ....................:).

#DolarTL gecen gun yufka aldim 3 gun gecti tekrar yufka almak icin markete gittim ve kurus @RTErdogan Ne oluyor , yanlis ekonominin bedelini bize ödetemezsiniz.

DÖVÜZ BÜROSUNA ĞİTDİM #ŞAKKADANAK 10 DOLAR BOZDURDUM ŞAŞIRDILAR CÜZDANIMDAN 1 ON DOLAR DAHA ÇIKARIB ONUDA BOZDURDUM BU SEFER AFALLADILAR HOB TAM 10 DOLAR DAHA ÇIKARICAKDIM 5 KALMIŞ ŞAKKADANAK ONU ÇIKARDIM ÇİL YAVRUSU ĞİBİ DAĞALMIŞLARDIR DİYE UMUT EDİYORUM #DolarTL @ProfDemirtas.

@Dr__Nilay bu ülkede ne çok faizsever var. Faiz lobisini dışarda aramaya gerek yok #DolarTL.

Büyükşehir Ekipleri Trafikte Güvenlik İçin 7/24 Sahada #DolarTL #MansurYavaş.

Dolar Kuru #Abd çıkarlarına ters düşen ülkelerde hep yü Rusya, Hindistan, Japonya, Güney Kore Ama ABD nin yönettiği hakim olduğu ülkelerde hep düşüktür hatta dolardan daha değ Ürdün dinarı dolardan nasıl değerli olur bir anlatın #DolarTL.

“Kahramanmaraş Hikâyesi” Projesinde Ödüllü Yarışmalar Başlıyor! #DolarTL #iPhone14Pro.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • BesniÖdülden ÖdüleKoşuyor
  • Bilerekgelmedik SnDeryaYanık
  • bitinhakkı normkadro
  • CHP Mersin
  • CHP MİLLİ GÜVENLİK SORUNUDUR
  • Cumamız Mübarek Olsun
  • cumhurbaşkanı özel
  • Darbeyi