#dolunay Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

#dolunay Twitter

Parlamaya hazır olun! #Aslan burcundaki #dolunay ile içsel gücünüzü açığa çıkarabilir ve hayallerinizi gerçekleş güçlü dolunayı,niyet belirlemek, değişiklikler yapmak ve sevdiğiniz bir hayat yaratmak için kullanın. Sahneye çıkacağın o doğru zamana yaklaşıyorsun..

🔷 Uzun zamandır içine kapanık olanları 🔷 Evlilik hazırlığı içinde olanlarıİlişkiye yeni başlayanları 🔷 Geçmişe sine çekmek isteyenleri 🔷 Kariyer planlaması yapanları.

#dolunay Fotoğraf,#dolunay Fotoğraf by Zeynep Turan,Zeynep Turan on twitter tweets #dolunay Fotoğraf

Partnerinizin nasıl bir ailede büyüdüğü aşırı önemli, hala ailesi ile değil ben onunla evleniyorum diyen aptallar umarım kalmamıştır. Haritasında , Güneş, Ay yerleşimlerine bakmadan evlenmeyin. Benden söylemesi. #Dolunay.

Hayatı deneyimlemek çok gü Konumlanmamızdan kaçamı ne ise yazılan yaşanacaktı ilahi adaletin öğretisi ile uyumlanana ç olayı büyütür teslimiyetse yazımızdakileri güzellik ve hayırlısını kolaylıkla gö #dolunay.

Ulan ay, ulan gezegenler salın şu teraziyi artık. Ne hareketi bitti ne retrosu bitti. İyi gelin vurun be. #dolunay.

Yine Başladık mı #dolunay 🥺🥺🥺 Teşekkür Ederim Sıfır Uyku, Bol Bol Duygusallık Ve Ağlama İhtiyacı 😔😔😔.

#Akrep Şubat ayı çok dalgalı çok karanlık çok şimşekli çok fırtınalı olabilir ama aşk çok şanslı rüyalara sezgilere kulak vermeyi sakın unutma #dolunay.

5 şubat geliyor #akrep #dolunay dan etkilenmemek için bazı ritüellere de gerek var Anne anneanne gibi büyüklerinize iyi davranın iyilik yapın ailenizle unutulmuş yaşlılar varsa bir Merhaba deyin. Mahallemizde yalnız yaşlılara da iyilik yapın. Bu davranış iyi enerji olarak dönecek.

5 Şubat Aslan burcunda dolunay çocuklarla çok bağlantılı lütfen çok dikkat edin! #Dolunay.

@al_mina Dolunay beni güzel etkilesin🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 sabaha vize görüşmem var🌕✨🪄🍀.

yeniye yer açmak için size artık olmayan, giymediğiniz, toz toplamaya başlamış kıyafetlerinizi dolabınızdan kaldırın, boşuna yer kaplıyor #Dolunay.

Ta*şkmı geçiyorsunuz Okus Pokus, harfleri karıştırıp varyant uyduruyorlar #dolunay.

#dolunay Fotoğraf,#dolunay Fotoğraf by Alfa↗️,Alfa↗️ on twitter tweets #dolunay Fotoğraf

Biranın üstündeki benim “Tektaş”olarak göresim var🤣🤣🤣.

#dolunay Fotoğraf,#dolunay Fotoğraf by İncinur GÜLER,İncinur GÜLER on twitter tweets #dolunay Fotoğraf

Akşam saatleri daha sakin mistik geçebilir İmgeleme-meditasyon-ibadetler için enerji verimli✨ İlham gerektiren bir çalışma yapıyorsanız yine akşam saatlerini değerlendirebilirsiniz Güneş-uranüs karesi Dolunay’a kadar etkilerini hissettirebilir🌕.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ünal Çetin
  • Başınız
  • Bülent
  • Ben Kemal Geliyorum
  • #BeşiktaşTümTaşlardanAğırdır
  • Boğaziçi Üniversitesi
  • Burası Beşiktaş
  • CbZiraate SahipCik