Dursun Özbek Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Dursun Özbek Twitter

Kulübümüz ile Petrol Ofisi arasında bugün gerçekleştirilecek olan sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek’in değerli annesinin vefatı sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir..

Dursun Özbek Fotoğraf,Dursun Özbek Fotoğraf by Galatasaray SK,Galatasaray SK on twitter tweets Dursun Özbek Fotoğraf

Galatasaray’da mevcut yönetimden Metin Öztürk ile Niyazi Yelkencioğlu’nun Sportif AŞ’ye girmesini AŞ’de Başkan Dursun Özbek, Başkanvekili ise Erden Bakalım dışarıdan hangi sürpriz isimler yer alacak ?.

Dursun Özbek masada hep Florya, Riva, Kemerburgaz anlaşmaları bunun kanıtı ama geçmişte sahada zayıf kaldı.. Yanlış insanlara inandı.. Şimdi o açığı Erden Timur dolduruyor ve hem masada hem sahada güçlü bir Galatasaray ortaya çıkıyor!!.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Dursun Özbek’in kıymetli annesinin vefat ettiğini derin bir üzüntüyle öğrendik. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz..

Dursun Özbek Fotoğraf,Dursun Özbek Fotoğraf by Erzurumspor FK,Erzurumspor FK on twitter tweets Dursun Özbek Fotoğraf

Dursun Özbek-Mehmet Özbek abilerimin anneleri Cenab-ı Hakk’ın rahmetine kavuşmuş rahmet kalanlara sabır diliyorum..

Değerli annesini kaybeden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve ailesine baş sağlığı dilerim….

Herkes Dursun Özbek ve Erden Timur’u övüyor,bu koalisyonu sağlayan Sayın Metin Öztürk ve çalışma arkadaşlarını niye öven yok?💛❤️@GalatasaraySK.

İnanılmaz bir şekilde geliyor pp fotoğrafı aslan yaptı... Dursun Özbek yaptın yapacağını kral ❤️ #alexissanchez.

Dursun Özbek Fotoğraf,Dursun Özbek Fotoğraf by 1zelihakgl_ 💎,1zelihakgl_ 💎 on twitter tweets Dursun Özbek Fotoğraf

Ülke ülke gezip, oyuncuları transfer edip, 2 dünya yıldızını bir uçakta getiren takıma Galatasaray denir. Teşekkürler Dursun Özbek ve yönetimi. 👏.

Dursun Özbek yönetimi ciddi ve zengin insanlardan oluşan bir heyet. Burak Elmas tarihin en kötü başkanıydı. Eşref Hamamcıoğlu da kulübe bir şey katacak güç ve paraya sahip değildi. Allah son sandıklarda Dursun Başkana destek olan ileri görüşlü genç kongre üyelerinden razı olsun.

Transferleri yapan başkanımız Dursun Özbek Erden Timur ve Arda Turan kameralardan kaçarken sen neyin kafasını yaşıyorsun kardeşim sürekli adamların yanındasın kafa tokuşturuyorsun Üstüne üstlük ua atkısı takıyorsun NEDEN GALATASARAY ATKISI TAKMIYORSUNNNNNNNN #ultrAslan.

@TMtr_news Dursun Özbek : Mertens, Torreira, Seferovic, Oliveira ali koç : bruma, tiago çukur, lincöln kdmcmfkkx.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek’in değerli annesinin hakkı rahmetine kavuşmuş. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Geride kalanlara Allah sabır versin..

Galatasaray Başkanı ÖZBEK’ in annesi vefat etmiş.Merhumeye Allah’tan rahmet, ÖZBEK ailesine sabırlar diliyorum. Başın sağolsun Başkan…🙏.

Hepsini alın amk - Sir Dursun Özbek ✔ Lucas Torreira ✔ Mertens ✔ Sergio Oliveira ✔ Midtsjö ✔ Seferovic ✔ Dubois ✔ Kazımcan Karataş ✔ Abdülkerim Bardakcı.

Dursun Özbek Fotoğraf,Dursun Özbek Fotoğraf by Youness 🖊️,Youness 🖊️ on twitter tweets Dursun Özbek Fotoğraf

@theanswer1907 @olumsuzzz31 Dursun Özbek geçmişte de aynısını yapti. Gs şampiyon olduğu sürece sıkıntı yok.

Dursun Özbek 6s tı bu hallere soktu batırdı diyenler dün gece 35 yaşında adam geldi diye uyku uyuyamamış. Gerçekten kaypaksınız lan siz. 3 hafta sonra psikolojik üstünlük bir yere kadar 35 yaş çok para diye gömerler.

Başkanımız Dursun Özbek’in annesi vefat etmiş. Özbek ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum… Allah rahmet Mekanı cennet olsun inşallah.

Galatasaray klübü başkanı Sn. Dursun Özbek’in kıymetli annesi vefat etmiştir. Merhumeye Allah’dan rahmet, Özbek ailesine sabırlar dilerim. @GalatasaraySK.

@KurnazErsin Çebi bey maalesef hiçbir şey yapamaz abi. Bunların bu cesaretlerinin sebebi hep geç alınan veya alınmaktan vazgeçilen reaksiyonlar. Şunları bir aziz yıldırım veya alay ettikleri dursun özbek gibi birisine yapamazlar mesela..

Başkanımız Sn Dursun Özbek’in kıymetli annesinin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah’dan rahmet ve mağfiret, Sn. Başkanımıza ve aile efradına da sabırlar-metanetler.

Tüm dünyada insanlığı insani bir hayata çekmek lazım. Nefret, kin, dehşet saçmak korkunç şüzel olan dostluk, arkadaşlık, sevgi. Adnan Oktar -Icardi Tayyip Erdoğan Neymar Özgür Demirtaş Volodimir Zelenskiy Belotti İsviçre Dursun Özbek Dolar Abu Bakeroğlu Çorum Ankara Tuğçe.

aleyna fişek diye biri vardı beni engellemiş seviniyor mu transferlere o dursun özbek düşmanı kendisi fatih terim düşmanı o sevinmesin sö.

Bugün benzeri bir ‘challenge’ı Dursun Özbek Galatasaray’ı yapmakta. Eğer onca yatırım şampiyonluk getirmezse, ki nitekim artık ikincilik taraftarı kesmez, GS için başaşağı bir süreç başlayabilir. Çok sağduyulu olmalılar. Büyük risk alıyorlar..

@Alkolikyorumlar Adamlar arsa satıyorlar ne var ne yok satıyorlar bi ada kalıcak ona da dursun Özbek giderken borçlarına karşılık çökücek . 3 5 seneye kalmaz ya iflas açıklarlar yada Galatasaray’ı da satarlar.

@muratasik_ ALİ BAŞKAN TRANSFERLER İLE İNŞALLAH HOCAYIDA REZİL ETTİRMEZ. HOCAYA LİMİT AÇSAYDI YAPILAN TRANSFERLERİN 4/3 ALMAZDI HOCA DURSUN ÖZBEK KADAR OLAMADI ALİ BAŞKAN BENİM İÇİN HAYAL KIRIKLIGI OLMAYA DEVAM EDİYOR ALİ BAŞKAN 5 YIL ÖNCEYE DÖNEBİLSEK ALİ BAŞKANA DESTEK OLMAZDIM.

@siyahalpacino Hala bir anda kendime gelip Dursun Özbek 2 beden büyük takım elbisesi ve yağlı gülüşü ile transfer yapmamış olacak diye korkuyorum. Hala inanamıyorum o cüzdan boş değilmiş 🤤🤤.

@twit6746 yapın yapın mustafa cengiz ne demişti izle dursun özbek cebinden para harcamaz gelicek sene çok kötü bir klüp gs.

@orhanctlbas61 Hic yakışıyormu şampiyon başkana bu söylemde bulunmak Dursun Özbek kim kulupler bunun için borc batagında Agaoglu adam gibi adan degerini bilin derim ben.

Adamlar ( dursun özbek ) torreira ve mertens’ i alıyor bizim ali koç ise 2 lig takımlarındaki forvet peşinde koşuyor @Fenerbahce hiç bu kadar ezilmemişti bunuds başardın #alikoçİSTİFA ! Al taraftarınıda ğit! #azizyıldırım olsa şuan ronaldo bizdemi acaba derdik ! ÇOK NET !.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • #antalyadakatliamvar
  • Artem Dzyuba
  • #ATK19MayısıEngelleme
  • Austria Wien
  • Avusturya
  • #awvfb
  • #aşkuğruna
  • Çarşı