Turkey flag

🕓

Eşşek Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

AKP neleri değiştirdi? Paşalar Eşşek Rütbeler Çatal bıçak takımı oldu Mafyalar kahraman Kahramanlar hain oldu Kurtuluş savaşı yalan oldu Trabzonlular pontus, İzmirliler Gavur oldu Ve bunların hepsi olurken Tüm liseler imam hatip oldu! Ahlak mı? Dincinin sorunu degil.

Eşşek Twitter

Eşşek Fotoğraf

Eşşek - Twitter'da en iyi Tweetler

@kenanpeker33 Kenan oglum kalibina bakan da adam zanneder seni. Eşşek kadar adamsın lan utanmıyormusun böyle yalan söylemeye iftira atmaya. Tam katıksız süzme bir ç.......n sen.

@samet_usta Analarını silktiğim darbeci fetöcü subaylar için söylenen eşşek kelimesi için yaptıkları bu zulmün hesabı, gerçekten !.

@fatihtezcan Eşek gibi yola gelecekler değil Oynaya oynaya eşşek gibi saf tutacaklar diyor.

Generallerimiz eşşek gibi biat ederken kimseye protesto yok ama bunu söyleyince dövüyolar :D bu milliyetçilerin istediği zaman istediği kişiyi dövebilme lüksü şahane bişey. vallahi bu ülkede doğruları söyleyenin başı belaya giriyo.

@UmitKaraca_ Valla hangi bağımsız yargı .şahsa uzulduysem ş tek uzuntum evladına ne diyecek oğlum ben türk subayina essek dediğ dayak yedim .. diyebilecekmi.

@fatihtezcan Programı izledim darbeci generaller demiyor direk yıldızlı generallerimize Eşşek diyor. Adamı eşşek sudan gelinceye ladar döverşer böyle..

@r_keynn Benim oğlan essek kadar oldu hala benimle yatıyor, ben yatağına koyuyorum gece bir bakıyorum yanımda 😂.

Devede de boy var eşsek önden gidiyor diyenler oluyor diyenlere cevabım var merak edenler bana ulaşsın 😂😂.

@sedat_peker Dur sen dur şimdi nasıl kendimi duyurcagimi biliyorum ben arkadaşım eşşek ordamısın Kusura bakma arkadaşım kelek ordamısın arkadaşım demir adam ordamısın arkadaşım süper man ordamısın arkadaşım şim şek arkadaşım eşşek ordamısın inşallah 😁😁😁🤲🇹🇷 Şükür duydu.

Allah Kimseyi Canlı yayında Türk Askerine Eşşek diyenlere tek kelime edemeyip sessiz kalacak kadar şerefsiz; Ekrem İmamoğlu devletin valisine hakaret etti diye iftira atacak kadar haysiyetsiz; İftira olduğunu bildiği halde bunu tekrar edecek kadar da karaktersiz yapması.

@ozbassak @birdalsigaara La buda eşşek cennetini boyladı seri cekti gardaşım sonuda arabadan oldu ha.

@Zekeriya_Say @MuratAIan Generallere eşşek gibi sıraya geçecekler diyen mi Şerefli.!!!!!.

@fahrettinaltun Bu şerefsiz Türk ordusuna eşşek demişti ondan da hesap soracanmı gözlük..

Hem askere eşşek diyeceksin.! Hem vatan sağolsun diyeceksin.! Hem de takipçisi cb olmalı diyeceksin.! Hadi ordan pişkin.

@MuratAIan Sen TÜRK askerine EŞŞEK Diyeceksin, Sonra yüce TÜRK milleti seni YÜK EŞŞEĞİNE çevirmeyecek öyle mi ? Şaftını kaydırmışlar murat 😉.

Eşşek Fotoğraf

@BurhanKuzu Birine sevinirken, şimdi için acımıştır. Nede olsa akİT mensubu. Generallere Eşşek gibi dizilecekler diyen kişi.

@EvladSapiens @izmirli_Laz Belki eşşek sopasıyla dövülmüştür. Tasvip etmiyoruz tabi, değil mi?.

@lvntozrn Valla böyleleri ellerini kollarını sallayıp geziyor daha hiç ceza aldıklarını görmedim şiddete karşıyız lakinnn Türk askerine Generaline Eşşek diyen bu iti bu hâle sılanın ellerine saglik.

@korkma1923 Vatan sağolsun muş dangalak şavaşta şehit verdi sanır 😡😡😡 sen onlara eşşek gbi dien adamsın. Ve dayak yedin.

@sabriisbilen @umitmeryem_0505 Ordunun genetallerine eşşek demesi sizin için normal mi ki yediği dayağı savunuyorsunuz?.

@Recep08843228 Madem ağlıycak böyle niye boyundan büyük laflar buna eşşek eken darı biçmez..

@faruk4rslan @fatihtezcan bu eşşek katır gıbı sapa sağlam haber düzmece yalancı kezzaplar.

Devletin valisini küfürle anmak kabul edilemez zaten öyle birşey olmadığı milletin şeyine koyanı da sınırsız maddi imkana kavuşturmak ne demek ???Ya Devletin ordusuna eşşek gibi diyene??.

”Bizim hükümetimizde, bizim dönemimizde bize yaptıklarına bakın!” diyor, generallere eşşek dediği için eşşek sudan gelinceye kadar dövülen foseptik çukuru Ak-it şeysinin ş Sorsan.

AKP neleri değiştirdi? Paşalar Eşşek Rütbeler Çatal bıçak takımı oldu Mafyalar kahraman Kahramanlar hain oldu Kurtuluş savaşı yalan oldu Trabzonlular pontus, İzmirliler Gavur oldu Ve bunların hepsi olurken Tüm liseler imam hatip oldu! Ahlak mı? Dincinin sorunu degil.

Turkey En Popüler Eğilimler