Turkey flag

🕓

#EgeDerbisi Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

İzmir’de yılın ilk ve tek Grup 1 yarışı olan Ege Derbisi’ni kaçırmayın! Bu muhteşem heyecana ortak olmak için 16:30’da herkesi bekliyoruz! #Grup1 #EgeDerbisi.

#EgeDerbisi Twitter

#EgeDerbisi Fotoğraf

#EgeDerbisi - Twitter'da en iyi Tweetler

Kinova ,ya helal ıdüz bassı son 100 deki paniğini anlayamadım.çok heyecan yaptı.#EgeDerbisi.

#egederbisi başlıyor heyecan dorukta #cooger ı tutuyorum bol şans zevkli mücadele olsun.

😀👏👏👏🎧 Jokey Sermet Altındağ’dan Egedeyiz derbideyiz “Son Düzlük”teyiz performansı... #EgeDerbisi.

#EgeDerbisi ve El Nino diyip buraya bırakıyorum. Halis abi gövde gösterisi yapacaktır. #FarklıAnaliz için süper yarışlar oluyor. @Atahanzilcioglu @startingbox.

#cooger #EgeDerbisi Gün senin günün şampiyon ayağın düz bassı.

#EgeDerbisi Fotoğraf

Bugun izmir bir tuaf basladi, ilk kosu ozcan dustu, simdi aga dadasin eyer’i kaydi ama yine #EgeDerbisi ‘nde alakasiz bir at gelirse hiç şaş.

#EgeDerbisi SANAL GERÇEKLİK SOKAĞA İNDİ VR sanal gerçeklik gözlüğü HER GÜN VİDEO ATIYORUM VE SİZİN DESTEKLERİNİZ SAYESİNDE HER GÜN ATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BİRBİRİNDEN ÇILGIN VE KOMİK VİDEOLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN ABONE OLMAYI UNUTMAYIN..

Sihirbaz ın ustalığı mı Can dadaş ın jokey farketmez diyerek uzaması mı Yoksa Ahmet in Kınowa ile grup 1 konsantrasyonu mu? En çok ilkine güveniyorum ama bakalım #EgeDerbisi.

Power Kingle amonyak yarıştırmazsa Can Dadaş 😎Önde intihar temposu olursa Cooger 😎 Halis pisti boşaltın Sihirbaz geldi derse El Nino 😎 Ben bugün Kinowa demiyorum o yüzden siz gönül rahatlığıyla tek atabilirsiniz 😂 #EgeDerbisi.

2200 de good curry geride bırakmış bir Cooger sonlarda uçarak gelerek ege derbisini kazanacaktır #EgeDerbisi.

#EgeDerbisi için favori görselim aşağıdadır, vakit yaklaşıyor :).

#EgeDerbisi Fotoğraf

İzmir’de yılın ilk ve tek Grup 1 yarışı olan Ege Derbisi’ni kaçırmayın! Bu muhteşem heyecana ortak olmak için 16:30’da herkesi bekliyoruz! #Grup1 #EgeDerbisi.

Konu dünyanın en iyi spor dalı olunca gündem kolay Türkiye bizi konuşuyor 😊 #EgeDerbisi @startingbox @Atahanzilcioglu #FarklıAnaliz.

#EgeDerbisi Fotoğraf

#EgeDerbisi Güzel bir derbi olacağına şüphe yok ama, günün sonunda Sıcak Çikolata kazanırsa daha da güzel olacak😘🤩❤️.

#EgeDerbisi 38 tane Grup1 yarışdan lütfedip bir tanesini (!) İzmir e veren @tjk ya teşekkürler,bir tanede çim G1 yarış ne güzel olurdu,biz gene büyük yarışsever kitlesiyle tribündeyiz bu gü.

#EgeDerbisi İnşallah Tanzer Parlar anlatır derbiyi. 'Egedeyiz, derbideyiz, son duzluk @cantinazhakan Hakan Babaya selamlar, iyi yayinlar..

#EgeDerbisi Hadi biraz hayal kuralım. Bu koşuda kum pistin gerçek şampiyonlarından kimler koşsaydı adı gibi Ege Derbisi ve gerçek bir G-1 olurdu. Ben başlıyorum. 1-Dinyeper 2-Doğubeyi 3-Fairson 4-Harputlu Gaggoş 5-Nuhbaba 6-Sarı Lira 7-Win River Win 8-Wolf’s Son 9-Velociraptor.

#EgeDerbisi 2018 REBEL YELL 2017 CEMCEM 2016 CEMCEM 2015 ES ES RUNNER 2014 LAST EXIT 2013 RAMPOLDI 2012 ARBOND 2011 AYDEMİRHAN 2010 TSAR 2009 DOĞUBEYI 2008 NUHBABA.

@startingbox #EgeDerbisi bügün günlerden el nino :) önde birbirlerini yerler tanzer parlara göre yada hüseyin keçiçiye ekmek çıkar :) en dıştan el nino uçar gelir :).

Renklerine aşık olduğum Formanın altında koşacak olan “El Nino”bugün senin günün olsun koçum 🙏 #EgeDerbisi.

@startingbox #EgeDerbisi Egedeyiz, Derbide ve son düzlükteyiz :) Eküri avantajıyla Kinowa.

İZMİR’DE ADETA YAZ GÜNÜ DENEBİLECEK BİR HAVA☀️ YARIŞSEVERLER GÜZEL İZMİR’DE İLK KEZ G1 HEYECANI YAŞAYACAKLAR 🏆 SOSYAL MEDYADA BUGÜN SADECE DERBİ KONUŞULSUN📲 ETİKETİMİZ ➡️ #EgeDerbisi.

#EgeDerbisi Fotoğraf

Deklareler tamam #EgeDerbisi, kim kazanır ? Ben Cooger & El Nino diyorum? #EgeDerbisi.

#EgeDerbisi Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler