Turkey flag

🕓

Ekrem Başkan Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

Seçim bitti. Artık yazabilirim. İstanbul’u yönetecek yeni başkan sayın Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyorum. Seçimden 1 yıl önce yanına gitmiştim. Beylikdüzü’nde cinsel istismara uğrayan kızımıza ve ailesine destek istemiş yanlarında oldu. Aileye ev buldu. Sağolsun 💚.

Ekrem Başkan Twitter

Ekrem Başkan Fotoğraf

Ekrem Başkan - Twitter'da en iyi Tweetler

Ekrem Başkan, dolar halâ Düşürmeyecek misin? Şimdiden böyle.

@__solidman @ekrem_imamoglu Ama napim Alicim işe gidemiyorum Başkan makama geçince halleder artık bu konuyu:)).

@ekrem_imamoglu başkan,bunlar istifa etsin,aksi taktirde sizin kuyunuzu kazarlar..

Ekrem Başkan Fotoğraf

Başkanım seninle gizli yasak aşk yaşıyorum evde tekrardan başkan seçildiğiniz için evdekiler çok kızgın shsjsjjsjskdkdkd @ekrem_imamoglu.

Anıtkabir defterini hazırlayalım lütfen Başkan geliyor #herseycokguzeloldu @ekrem_imamoglu.

@ekrem_imamoglu Bizden hiç vazgeçmedin bizde senden. EN BÜYÜK BAŞKAN EKREM BAŞKAN.

*@ekrem_imamoglu sayın başkan *Doğu ve güney doğuda dün akşam insanlar evlerinde senin zaferini ağlayarak kutladılar *Barışa aç bu toprakları en kısa zamanda ziyaret etmelisiniz *Yeni bir Türkiye mümkün.

@ekrem_imamoglu Herşey çok güzel olsun diye elimizden geleni yaptık Sıra sende başkan yolun açık olsun 🧿.

@ekrem_imamoglu Sayın #Başkan sizle giden sizle gelir sanırım?🇹🇷.

Ekrem Başkan Fotoğraf

@aydinstmz Ekrem başkan sayesinde işin var dün işsizdin ya Allahın cahil çomarı!.

@ekrem_imamoglu @AlperTasdelen06 Bu fotoğrafa iyi bakın bakınki bu milletin ülkesine milletine hainlik etmeyecek insanların daima yanında olacağını görün ve sizlerde sakınha metal Yorgun’u ne oldum delisi olmayın Muhsin Başkan’ın dediği gibi 3 günlük dünyada fırıldak değil Hizmetkar olun Allah yolunu açık etsin.

@ekrem_imamoglu başkan herkesi kucaklayayım derken o bazılarının tebrik mesajları seni aldatmasın. Mide bulandıran siyasetçi kılığındaki trollerre yüzünü yumuşatma..

Aşk tesadüfleri sever iki geliyor Ekrem İmamoğlu başkan oldu ay bugün gerçekten güzel bir gün oldu ya.

@istanbulbld Anahtarları paspasın altına koyar mısınız? Ekrem Başkan gelecekte. 5 Yıllığına Kiralamış Binayı 🥰🤗.

@ekrem_imamoglu Beylikdüzü batırma challengdan sonra İstanbul batırma challengta istiyoruz başkan😂😂😂.

Herkese anlat bu destanı @ekrem_imamoglu nasıl başkan olduğunu herkese anlat 😂😂😂😂😂😂😂😂😂👏👏👏👏.

@SunaVarol_ Suna hanım ak parti den ekrem imamoğluna oy verenler hakkında da bir tweet atmanız gerekmektedir. Onların sayesinde ak partinin ne olduğunu anladıktan sonra ekrem başkan kazanmıştır. Dileriz İstanbul için iyi olur kendisini seviyoruz fakat engelleri olacaktır kolay olmayacak..

@ekrem_imamoglu Eee kolay değil yıllar sonra PKK sayesinde Başkan olmak tadını çıkar ekrem!!.

@sewketorvel @BabySylvanas Bunun anasımı kazandı sanıyo oruspu çocugu fln diyo yok kız karstrdın Ekrem Başkan kazandı ndhdjdkdndhdbgmf.

Teprikler sayin ekrem immamoglu Teprikler hak yerini buldu asil şimdi başliyor sizin sinaviniz hizmetleriniz görevleriniz çalişmaniz aman ha sakin olaki yanliş yapmayin yoksa halki gördünüz Sayin Sayin baskan kucak dolusu sizlere tüm sevenlerinize CHP sevgiler Saygilar.

101 de hesap kalmadı , ekrem abi başkan oldu , düğün olaysız bitti Hayatımda ki bütün şansı bugün kullandım , olsun ekrem abi başkan oldu değer 🌹 #herseycokguzeloldu.

@BilginBirand Bankamatikten alınıyor artı ödeme devri çoktan geçmiş Ekrem Başkan bu kadar fark attıysa bütün pelikan ekibinizin katkısı büyük.Şimdiye kadar aldıklarınız benden yana helal olsun!😂😂.

Seçim bitti. Artık yazabilirim. İstanbul’u yönetecek yeni başkan sayın Ekrem İmamoğlu’nu tebrik ediyorum. Seçimden 1 yıl önce yanına gitmiştim. Beylikdüzü’nde cinsel istismara uğrayan kızımıza ve ailesine destek istemiş yanlarında oldu. Aileye ev buldu. Sağolsun 💚.

Ekrem Başkan Fotoğraf

#İstanbul’un yeni belediye başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. — Tebrikler Başkan! Başarılar! @ekrem_imamoglu.

Bir OY çok şey değiştirir, daha güzel yarınlar için bende İstanbuldayım. @ekrem_imamoglu yeniden BAŞKAN olacak. #herşeyçokgüzelolacak Ekrem abi🇹🇷.