Turkey flag

🕓

#elifsulucicinadalet Twitter Trendleri - En İyi Tweetler

Tecavüze uğramış bir çocuk için Adalet istemek üzere Twit atmak gerçekten acı verici. #elifsulucicinadalet

#elifsulucicinadalet Twitter

#elifsulucicinadalet Fotoğraf

#elifsulucicinadalet - Twitter'da en iyi Tweetler

Arkadaşlar destek olalım Gamze de başardık Elif i yanlış bırakmayalım #elifsulucicinadalet.

çocuklarımızı koruyalım onların sesi olalım #elifsulucicinadalet 😔.

çocuklarımızı koruyalım onların sesi olalım #elifsulucicinadalet 😔 Fotoğraf
Trending In Turkey: #ThereYouAre Şehit #salı #paramediklere10binatamafkoca Rize Emniyet Müdürü #AdileNaşit Erkan Tan Schalke

Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın #elifsulucicinadalet.

Yazacak,söyleyecek şey kalmadı... Durmuyorlar çünkü durdurulmuyolar! #elifsulucicinadalet.

Elifsu hepimizin çocuğu; sesi olalım sessiz kalmayalı Çocuk istismarına dur de Kadına şiddete dur de İnsanlıklan çıktıysan uzvunu, kes at topluma bir faydan olur belki #elifsulucicinadalet.

#elifsulucicinadalet ben diyorum ki imamı serbest bırakan hakimin kafasını imamın götüne sokalım. Sonra da bu Hakim Bey ikisini birden yargılasın.

...düşünmüşlğüm var gene ben çocukken haklıyım gene koca koca yetişkinler abuk subuk alın size asil kont kafasının günümz versiyonu #elifsuluçiçinadalet.

#elifsuluçiçinadalet siyasi bağlantısından dolayı tutuklanmayan pedofili tecavüzcü... Çocuk yaşta eski Fransız edebiyatından bir kitapta Bu kadar asil bir kontun böyle bir şey yapması elbette düşünülemezdi gibi cümleler okuyup niye düşünülemiyomuş noluyo kont olunca.

#elifsuluçiçinadalet sonra insan hakları savunucusu üst düzey LGBT bireyler bile love wins falan diye tag paylaşıyor. İnsan hakları zaferidir ama aşk kazanmamıştır. Bir de aşk özgrleştirir diyorlar. Aşık olmayı seçemediğimiz sürece aşk köleleştirir..

O imam en ağır şekilde yargılanmalı. O imamın çıkmasını sağlayan o siyasiler, ailesi, ailesi tarafından tutulan yalancı şahitlerin hepsi adaletin önüne çıkıp yargılanmalı. 12 yaşında bir kız çocuğuna yapılan bu adiliğe sessiz kalamayız. #elifsulucicinadalet.

Çok sıkıldım üzülüyorum twitterdan adalet çağrıları yapılıyo birine yapılan kötülükler kınanıyo Türkiye nasıl bir ülke haline geldi, ülkemden ziyade insanlar ne hale geldi, adaleti twitterdan hak için çırpı 🙏🏻#elifsulucicinadalet.

#cocuksusarsensusma #elifsulucicinadalet ali erbaş kalbi kuran ile aydınlanmış imam 12 yaşındaki çocuğa tecavüz etmiş. imam efendi serbest. diyanet işleri soytarıs; sapıksınız, iğrençsiniz. yobaz mahlûklar sizi..

#elifsulucicinadalet artık sosyal medya üzerinden adalet aramaktan sıkıldım. Ya haberimizin olmadığı istismarlar, suçlar ne olacak? Bir ülkede devlet neden bu kadar hukuksuz olur?.

Cinsel istismar mağduru çocuk, istismar edenle evlendirilecek gibi bir komisyon kuranlar tarafından yönetiliyoruz. Ne adaleti?Eminim gelir o #elifsulucicinadalet.

#elifsuluçiçinadalet öyle romantik masallarda anlatıldığı gibi gerçek aşkı bulmak falan yok. Tamamen genetik kaynaklı hormonların etkisi. İnsanın elinde olmadığı için de gönül ilişkisine başlarken beyni başka biri için terk edilme ihtimaline hazırlamak lazım. Herkes yapabilir..

Pis gözlerinizi pis sözlerinizi pis ellerinizi çekin çocukların kadınların üzerinden! #elifsulucicinadalet.

Bugün biz sessiz üm susanların ümidini kaybetmesine sebep olacağız. #elifsulucicinadalet.

#elifsulucicinadalet pis ellerinizi cocuklarin uzerinden cekin! Susmayin elbet yardim edecek birini bulana kadar devam!!!.

pislikler bu dünyadan öyle bir gitsinler ki aldıkları nefesi bile alıp. Uzak dursunlar çocuklardan #elifsulucicinadalet.

#elifsulucicinadalet Bir imamın tecavüzünü ortaya çıkarmanın ayıp olduğunu düşünmeye sebep verecek kadar dinden uzaklaşmasaydık keş şeye DİN kavramı yerleştirerek bu sapkınlıkları örtmeye çalışmasaydık keşke..

12 yaşında kız çocuğu,imam tarafından tecavüze uğruyor,devam eden dava sürecinde imamın güçlü siyasi bağlantıları olduğu için tutuksuz yargılanışka çocuklara zarar vermeyeceğinin garantisi var mı? Lütfen kamuoyu oluşturarak Elifler’e destek verelim.! #elifsulucicinadalet.

Adalet isim olarak ülkemizde yer edinmekte,amaç rahatlatmak ise hiçbir şekilde huzurlu değiliz gereken cezalar verilmiyor görmezden geliniyor .. YAZIK !! #elifsulucicinadalet.

Tecavüze uğramış bir çocuk için Adalet istemek üzere Twit atmak gerçekten acı verici. #elifsulucicinadalet.

12 yaşındaki Sen sustun ya bebeğim, merak etmek bizim sesimiz kısılana kadar bağıracağı ❗️❗️❗️ #elifsulucicinadalet.

görüp de destek vermeyenler adına ben utanıyorum,bunu nasıl yapabiliyorsunuz? #elifsulucicinadalet #cocuksusarsensuma.

Turkey En Popüler Eğilimler