Turkey flag

🕓

Elneny Twitter Trendleri - En İyi Tweetler | Turkey

- Levent Tüzemen: MHK bakalım Ali Şansalan’ın sözleşmesini iptal edecek mi? Korcan’ın kafasına Elneny resmen tekmeyi basıyor. VAR yine kör oldu. Ayıp. Biraz utanı.

Elneny Twitter

Elneny Fotoğraf

Elneny - Twitter'da en iyi Tweetler

Dün bir daha gördük ki Beşiktaş formasını hak etmeyen futbolcu topluluğu var;Caner (rakibi bırak hakemi bırak kendi arkadaşları ile bile tartışıyor),Lens sabır taşı olsa çatlar,Umut,Güven,Elneny,Karius,Necip ulan say say bitmiyor,ne ile sınanıyoruz ya Rabbim.

@gkhndinc Ben Beşiktaşlıyım hemde çok iyi ✔️💯 elneny pozisyon 100 de 100 kırmızı çünkü ✔️💯 ayağı ilkin top a gitsede kalecinin yattığını gördüğü veya zizdiğı halde ayağını geri çekmiyor ve uzatıyor. Risk aldığı için net kırmızı ✔️💯kural bu💯 ⚽ cahilleri sizi ✔️💯.

محمد النني يعتذر عن تدخله المريع ضد حارس مرمي أنقرة جوجو..

Elneny’nin hareketi kırmızı kartın ağababası. Selçuk Dereli yorumluyor @YouTube aracılığıyla.

@aykut_toprak Elneny nin pozisyonunda ayak toptan eskiyor kafaya gidiyor ayak direk kafaya gitmiyor.

Abdullah Avcı, Elneny’i çıkararak 10 kişi kalmış rakibe karşı sayısal denge sağladı, orada en son cıkacak adam Elnenydi. 80’den sonra ölü ücünü canlandırdık. Eksikler falan bahane değil şurda. Puan kaybı direkt hocaya yazar..

@forzacimbomtr Elneny olsa ne olur olmasa ne olur ya bundan mı medet umacağız bu kadar mı düştük 😒.

@MehmetYiginer hakemligi bitirilmeli, alenen besiktasi kolladi, atiba kirmizidan atilmaliydi elneny gibi.

Bu elneny şerefsizi ülkeden kovulmalı. Böyle topçuları almayacaksın kardeşim dünyada topçu mu kalmadı..

@firatgunayer Paf takım oynasa bu takıma gol atardı.Karius elneny douglas umut kadar genç çocuklar oynar hemde daha iyisini yaparlar.

@Haluk_Yurekli Yok be @Haluk_Yurekli abi direkt penaltı elneny için 🤣🤣🤣🤣🤣🤣.

@gkhndinc Elneny Galatasaraylı olsaydı yıkmıştın ortalığı.. Ama bjkli olunca işin rengi değişiyor, sen de holigan gözlüğünü çıkaramıyorsun. Adamın kafasını kırsa, öldürse yine bir mazeret bulurdun utanmadan.

@HerrGunBesiktas Yok iş bilmeyipte herşeyi bilen bi başkan takımın anasını sikti diyeceğiz ohen lerin zamanından sonra ilk kez bu kadar basiretsiz yeteneksiz bi kadromuz var birbirlerinede benziyolar del solar =elneny diaby =ohen güzelim takımı bu hale sokanların diyeyim gerisini siz getirin.

@sefscout Elneny neden çıkar madem yetenekli adamın yok niye hala pas yapa yapa oynamaya çalışıyorsun takip 10 kişi uzun oyna baskı yap döneni al baskı kur.

Mac izlemek iskence. Elneny konusunda yanilmisim. Ya Avci takimi ciddiden bitirdi ya da bu kötü. Diaby, Nkodou Anadolu takimi topculari. Avci Orkan‘i sürdü oyuna. Burak ve Adem yoksa mac alamiyoruz. Fikret Orman hem Avci hem de transferler ile mahvetti takimi..

Elneny Fotoğraf

@atavratfelipe @ayiavcisi10 Ben hakemi çok beğendim doğrusu. Elneny kırmızı değil bence atiba da gölü kaçıran diabiye kızdı orda..

Elneny’nin pozisyonunda kasıt yok diyen kuşlar, bu pozisyonda kasıt var mıydı ??? Hep Galatasaray korkusundan bunlar 🤫.

Elneny Fotoğraf

@asporcomtr Elneny nin korcanın kafasını kırma çabasına ve hakemin hicbirşey yokmuşcasına oyuna devam etmesine bakım ne diyeceksiniz merakla bekliyoruz.

@Er_Aytek Şu güveni 90 dk oynatıp topun bizde kalma nedeni olan elneny i çıkaran adam siktir olup gitmeli ayrıca süperligde oynayacak kalite elneny atiba dışında 1 oyuncu yok hepsi çöp çöp çöp.

Guven yalcina 95dk nasil dayandin be adam yani orkan nerden cikti nerde bu boyt elneny neden cikti nasil bir anlayış arkadaş başlarım boyle sisteme bis kaleye topu atamayanlar bu takimda oynamasın umut sen nasil bir golcusun o nasil bir vuruş kormusun koca kaleyi be çocuk.

Dün Sivaslı Cofie’ye ikinci sarı kartın çıktığı pozisyon, Bugün Elneny’e faul bile çalınmayan pozisyon. Dünkü sarı ise, bugünkü ne olmalı[email protected]_Org.

Tabi canım Elneny vurmadı kramponu geldi çay kahve falan öyle işte.

İlk yarı bitti #Elneny kırmızı kart. Başkan adayları izliyorsunuzdur maçı necip hemen diye kanser olduk.#Beşiktaş.

Bakalım ankaragücünden #elneny pozisyonu için açıklama olacak mı zira kalecilerinin kafası koptu ve faul yok.

- Levent Tüzemen: MHK bakalım Ali Şansalan’ın sözleşmesini iptal edecek mi? Korcan’ın kafasına Elneny resmen tekmeyi basıyor. VAR yine kör oldu. Ayıp. Biraz utanı.

Elneny Fotoğraf
Turkey En Popüler Eğilimler