Emrah Twitter Trendleri: En İyi Tweetler Turkey

Emrah Twitter

Zeynep Köse & Emrah Bulut ve Müjde Yavuz & Ömer Koçyiğit çiftlerimizin nikah törenlerine katıldık. Dünya evine giren çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum..

Emrah Fotoğraf,Emrah Fotoğraf by İsmet Yıldırım,İsmet Yıldırım on twitter tweets Emrah Fotoğraf

İstanbullu hemşehrilerimizle buluşmaya devam ediyoruz. Bugün Kağıthane’deyiz. İlk ziyaretimizi Ortabayır Muhtarımız Emrah Özbak’a yaptık. Genç muhtarımızdan mahallemizle ilgili bilgi aldık, kolaylıklar diledik. #YüzYüze100Gün.

Emrah Fotoğraf,Emrah Fotoğraf by Dr.Betül Sayan Kaya 🇹🇷,Dr.Betül Sayan Kaya 🇹🇷 on twitter tweets Emrah Fotoğraf

Valimiz Sayın Gökmen Çiçek; Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer ve İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kayseri 2022 Yaz Okulu Kapanış Programı etkinliğine katıldı..

Emrah Fotoğraf,Emrah Fotoğraf by T.C.Kayseri Valiliği,T.C.Kayseri Valiliği on twitter tweets Emrah Fotoğraf

Yahu buraya Guiza gol krali geldi adam acilarin cocugu Emrah’a Stil olarak Fenerbahce’nin son 10 yilda aldigi en iyi santrfor Maxi.

@ukarakullukcu gavranovic malı 2 yüzde yüzü atamadı emrah başsan karşsıında gs olsa o topu kontrol edip vururdu.

@metinegore emrah en son harcadığı pozisyonu bize karşı yakalasa soluna çekip tavana asardı.

@beINSPORTS_TR Mükemmel Transferler Çok isterdim Mertens bize Gelsin Hamsikle oynasın ama olmadı Hayırlı olsun gs yee yapacak bişe yok biz 4 5 milyon verme şansımız yok malesef.

Galibiyet için mutluyuz, oyun için mutsuz, Gavranovic ya da Emrah Allahtan atamadı yoksa şimdi isyanlardaydık..

MWLPSWLSLPEDO SALAK EMRAH DÖSLDPELXLDLXO MALLLLL CENK TOSUN DEGİLSİN SEN PUAHHAJSŞDÖEŞDÇDÖXLDLDPF.

Şu ana kadar Galatasaray ile ilgili hiç bir paylaşımda bulunmadım. Ama bu iki transfer beni heyecanlandırdı (: Ülke sorunları her zaman önceliğim olacak ama ; Dursun Özbek i zamanında eleştiren biri olarak, transfer politikasını beğeniyorum. Galatasaray için ümit görünüyor🙂.

Transfer tahtası kapalı en önemli 3 oyuncusunu kaybetmiş Kayserispor u ve Çağdaş hocayı tebrik Emrah başsan hariç..

@bekirsimsek Emrah bize karsi oynasa ceza sahasi disindan salliyor size gelince daglara taslaraa😂.

@sporx Baba bu sene artık geçti seneye gidersin bu satten sonra daha yerine adam bulamayızzz.

@beINSPORTS_TR Gerçekten Weghorst aday mı? Beşiktaş taraftarı beni çok istedi diye böyle bir ego ve hakaret olamaz. Nkodou aday olmalı onun yerine. Oyunun ritmini değiştirdi. Ayrıca Emrah çok canımızı yaktı onun hakkında da konuşulması gerekiyor..

Beşiktaş ikinci yarıda vitesi biraz daha arttırdı. Özellikle Nkodou, görece yavaş Onur - Emrah kanadını çok iyi kullandı. Ama tam anlamıyla kırmızı karttan sonra oyunun döndüğünü söylemek yanlış olmaz. Çünkü o dakikaya kadar Kayserispor da net pozisyonlar buldu. #BJKvKYS.

Emrah Fotoğraf,Emrah Fotoğraf by Süper Lig Hafta Sonu Blog,Süper Lig Hafta Sonu Blog on twitter tweets Emrah Fotoğraf

@beINSPORTS_TR Emrah baysal yerden kalkmadı adam Oscarlık oynadı hakkını yemeyelim adamın.

Bugün Gavranovic ve Emrah ile puanı kopartabilecek fırsatları buldular ama hepsi cömertçe harcandı. Özellikle Emrah. Neden buralarda saydığını gösteren bir pozisyon ezdi.Çevre kontrolünü yapıp etkili olan ayağına alıp vursa belki de şu an Kayserispor’un galibiyetini konuşuyorduk..

@442Fener @Fenerbahce Yine 2. Kanala acutasyona devam .. küçük Emrah modunda ..🤣.

kayserispor bugün puan yada puanlar alamadıysa; 1 gavranovic 2 emrah başsan 3 çağdaş atanın messahı geç oyuna sürmesi yüzünden.

@gokhanaktassss Biz yani GALATASARAY kayserispora o pozisyonları versek 0 3 kaybederdik net maci okadar kaçırdı ki kayseri ilk yarı kaçan hele emrah bassamin kaçırdığı yarın maçımız var bak gör en ufak pozisyonda yeriz golü.

Olum eplde koşmayı bilmeyen sol beki nasıl oynatmışlar adam kardeş payındaki emrah gibi koşuyo lan aynı.

@Kriptokravat Peki tekrardan ne zaman canlanır ve ne zamana kadar yükselme gelebilir tahmini süreniz nedir içerde kaldım hocam.

Arthurcum burası yatış ligi canım benim alışıcan mecbur emrah o işlerin kralıdır tanıcan hep bunları.

@kenanaydin_ @KayserisporFK Boş yapmışsın sadece emrah yerde yata yata 4 dakka harcamıştır carrol u diğerlerini saymıyorım bile.

@KayserisporFK Emrah başsan sana 1 hafta izin sen belliki yazdan kalmasin git biraz tatil yap maçlar başladı sahada yatıp bizi günaha sokma 😏😏 futbol oynayin yata yata ligi kümede bitirirsiniz.

@9dokuzkh @yenisafakspor Emrah abim yine üstün becerilerini konuşturuyor 😁😁✍️.

@Mustafa92500945 @futbolarena Öyle deme aq adamlar çok diri oynuyo özellikle Emrah Başsan.

@erauthiel @manullugorkem Bu seye benziyo cicanin arkaya partey yanina veratti verelime haalanda herkes 20 asist yapar aq emrah bassan da yapar😹.

msw
Msw

bu arada rezil oynadık gol atamıcak gibiydik. antrenmanda pres çalışmışlar ama presten sonra topu alınca ne yapacaklarını öğrenmemişler. masuaka rezildi. cenki alanın amına koyim yine yediği kırmızı aşırı gereksizdi. karsıda emrah carvajal cıktı aq. gedson ve rosiyi beğendim sdc..

🗓️ 6 Ağustos 21:45 ⚽️ Beşiktaş-Kayserispor 🧐 Kayserispor Takımında En Fazla Mesafe Kateden 5 Futbolcu 1⃣ Bulut Onur: 10627 metre 2⃣ Cardoso Miguel Felipe: 10306 metre 3⃣ Bassan Emrah: 9092 metre 4⃣ Carole Lionel Jules: 8952 metre 5⃣ Kolovetsios Dimitris: 8873 metre.

Turkey En Popüler Eğilimler
  • Ermeni
  • Ersan Şen
  • GÜNAYDIN
  • Hasip
  • Hesap
  • ikinciildışı grubuankarada
  • Jelibon
  • Koç Holding